Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest sens wprowadzac nowego cache na chwile obecna, poniewaz ten z workshopu ma strasznie CHUJOWA ( nie da sie tego inaczej okreslic ) optymalizacje i ja przy nowym komputerze, mam jakies 80-100 fpsow przy 10 osobach/botach na serwerze, gdzie na normalnej mapie jest co kolo 500, wiec no.. Mysle, ze nie bedzie sie jakos super na nim gralo, przynajmniej na chwile obecna 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spagi Wystarcza odpowiednie granaty i jest latwo, wiec nie rozumiem problemu?

Edit:
Niech zostanie jak jest. Po cos sa te granaty do kupowania. Wystarczy, ze rzuci sie jednego czy dwa smoki i mozna normalnie wchodzic na site jako TT, niezaleznie od tego ile jest osob. Dla przypomnienia, sa takze flesze, ktore 'troche' pomagaja. 

Edit2: 
No dobra @spagi, ale tu nawet nie chodzi juz o granaty, bo rownie dobrze mozna te 'wkurwianie sie' podpiac do map CS, ktore nie wszyscy znaja i wychodza z serwera bo gina z 'dziwnych' pozycji. Kilka postow wczesniej bylo o tym pisane

Edytowane przez Splintus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 minutę temu, spagi napisał:

@-_- ja bym jednak był za przywróceniem min 4 ct broni dwóch bs'ów. Kłopot się robi kiedy jest 4 ct, a tylko 3 lub 2 tt więc jest ciężko mimo wszystko wbić na jeden bs.

Dobrze, to czekam na opinie innych osób w sprawie odblokowania BS od danej liczby osób

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splintus Ok, Ty znasz granaty, ja znam kilka i ktoś z pewnością jeszcze. Ale nie zapomnijmy, że to serwer FFA. Ludzie wbijają tu, żeby pograć na luzie, dla FUN'u itp. Po co ludzie mają się wku***ać i zaraz wychodzić tylko przez to, że po stronie terro sobie nie radzą z odbiciem site'u. 

To jest tylko moja opinia. @EkSpO od razu potwierdził, że to nie ma sensu i wyszedł z serwera. 

Ja rozumiem, że dla innych (lepszych graczy skillowo) nie ma to znaczenia ilu będzie broniło, ale dla nieco słabszych będzie to duże utrudnienie.

Dla mnie wcześniejsza opcja czyli min 4 ct broni oba site'y jest lepsza. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież napisałem wyżej, ba, zacytowałem, że propozycje podrzucił @Grand_, a następnie poprosiłem o reakcję resztę osób. Skończyło się tak, że miał/ma bodajże 2-3 reakcje pod postem, więc to przyjąłem, bo nikt nie napisał czegoś w stylu "Nie zgadzam się z tym"

@EkSpO no dobrze, ale czy to moja wina? Post miał reakcję, więc mogłem śmiało uznać, że został przeczytany, a więc nie bardzo rozumiem to co teraz+wcześniej napisałeś. Przecież po to jest forum by sprawdzać i opiniować dane rzeczy. To tak jak z wyborami, jeżeli nie idziesz głosować, nie dziw się, że ktoś inny podejmuje za Ciebie decyzję - demokracja. Rozumiem zdenerwowanie, ale sam rzuciłeś w swojej wiadomości wyzwisko, które ocenzurowałeś, więc najpewniej masz problem do mnie oto, ze zastosowałem się do tego co zostało tutaj napisane i poparte przez inne osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, -_- napisał:

Przecież napisałem wyżej, ba, zacytowałem, że propozycje podrzucił @Grand_, a następnie poprosiłem o reakcję resztę osób. Skończyło się tak, że miał/ma bodajże 2-3 reakcje pod postem, więc to przyjąłem, bo nikt nie napisał czegoś w stylu "Nie zgadzam się z tym"

Nikt nie napisał że się z tym nie zgadza bo widocznie nie każdy to widział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, -_- napisał:

@EkSpO no dobrze, ale czy to moja wina? Post miał reakcję, więc mogłem śmiało uznać, że został przeczytany, a więc nie bardzo rozumiem to co teraz+wcześniej napisałeś. Przecież po to jest forum by sprawdzać i opiniować dane rzeczy. To tak jak z wyborami, jeżeli nie idziesz głosować, nie dziw się, że ktoś inny podejmuje za Ciebie decyzję - demokracja. Rozumiem zdenerwowanie, ale sam rzuciłeś w swojej wiadomości wyzwisko, które ocenzurowałeś, więc najpewniej masz problem do mnie oto, ze zastosowałem się do tego co zostało tutaj napisane i poparte przez inne osoby

Chodzi mi o to że przy takich zmianach na serwerze powinieneś informować ludzi w taki sposób aby więcej osób to widziało i reagowało. Jak na razie zauważyłem, że tylko 3-4 osoby chciały takiej zmiany a reszta wolała żeby zostało tak jak jest.

Do ciebie Karol nic nie mam, ponieważ nadal uważam, że jesteś akurat tym który najbardziej ogarnia daną sprawę na forum. ( nie obrażając inny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@EkSpO mi chodzi tylko i wyłącznie oto, że ja uważam, iż zachowam wszelkie potrzebne środki. Nie jestem w stanie w inny sposób poinformować ludzi, bo właśnie ten temat do tego służy. Nasz czat na STEAM nie generuje jeszcze tak dużej ilości osób, by móc generować większe zasięgi do tego typu tematów

I nie miałem problemu oto w jaki sposób ot ym napisałeś, lecz za drugim razem napisałeś to tak, jakbym całą akcję ukrył, a właśnie do tego ten temat służy i ja więcej nie jestem w stanie ugrać, bo tworzenie kolejnych tematów dla tak małych rzeczy, mija się z celem 😕

Wychodzi na to, że większość jest przeciw tej zmianie, więc wgram dzisiaj aktualizację, która przywróci poprzednią wersję, lecz i tak warto by było coś z tym zrobić, więc jeśli są problemy z ilością graczy, to rozpiszcie prosze dokładnie jak to wygląda, a ja postaram się zrobić coś i w tym kierunku

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
35 minut temu, eQu napisał:

Jako były opiekun serwera. Zgłaszam żeby został usuniety dmg który pokazuje jak sie kogoś trafi

Jak dla mnie totalnie bezsensu od zawsze to było i nikt na to nie narzekał, zresztą na innych serwerach też to jest i sie dobrze przyjmuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to ma być serwer, na którym chodzi tylko o umiejętności (bez dmg, bez apteczek, bez dodakowego hp i hajsu...), albo luźne FFA, gdzie można pograć 50/50 for fun. Nie róbmy czegoś pomiędzy, bo wtedy serwer nigdy nie będzie mieć dużej ilości stałych graczy.
+jak dla mnie powinny być jakieś bonusy dla stałych graczy, bo póki co, nie ma nic takiego, nic co wynagradza długą grę na serwerze
+dodanie z powrotem nonflesha dla kolegi z drużyny
+dodanie głosowania na mapy
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym był za chociaż próbnym usunięciem DMG, dla testu najpierw jak to bedzie wyglądać :D 

I te team flashe wydaje mi sie ze mogą irytować, zwłaszcza jak gdzies wbiega kilku teammatów i nagle wszyscy mleko bo ktos niedoświadczony rzucił jakiś zły granat. To bym usunął

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje aby powgrywać zimowo-świąteczne wersje mapek na grudzień i styczeń i wgrać świąteczne piosenki aby klimacik był, teraz trudno o taki serwer, kiedyś fajnie się grało, była jeszcze większa chęć do gry :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

ustawiłem tylko takie mapy na serwerze: de_mirage oraz de_winter_mirage

I zaktualizowałem serwer oraz poprawiłem widok po śmierci dla admina

 

I albo idziemy w stronę bardziej fun, dodając noflash i zostawiamy pokazywanie obrażeń, albo tworzymy z tego swego rodzaju hard FFA i usuwamy obrażenia, a noflash nadal zostaje wyłączony. Nie widzę sensu mieszania, tym bardziej, że 

W dniu 23.11.2019 o 15:36, Grand_ napisał:

Jak dla mnie totalnie bezsensu od zawsze to było i nikt na to nie narzekał, zresztą na innych serwerach też to jest i sie dobrze przyjmuje. 

To jest akurat w 100% prawda. Te topowe zawierają wszystkie takie dodatki

W dniu 23.11.2019 o 16:06, orzeł napisał:

+jak dla mnie powinny być jakieś bonusy dla stałych graczy, bo póki co, nie ma nic takiego, nic co wynagradza długą grę na serwerze

Jak był kiedyś system nagród, to właśnie się w ogóle nie przyjął i nie zwiększyło to jakoś liczby graczy. Wątpię by posiadanie VIP powodowało, że ktoś raptem zostanie na serwerze, bo będzie to od ręki. Co innego wygrać, a co innego dostać po chwili, a jeśli mamy coś takiego dodawać, to w pierwszej kolejności powinno to właśnie zachęcać ludzi do zostania tym "stałym graczem" jak to napisałeś

 

W dniu 29.11.2019 o 16:49, baandiT napisał:

proponuje aby powgrywać zimowo-świąteczne wersje mapek na grudzień i styczeń i wgrać świąteczne piosenki aby klimacik był, teraz trudno o taki serwer, kiedyś fajnie się grało, była jeszcze większa chęć do gry :)

Ja niestety nie tworzę RS, a nikt ich jeszcze nie podesłał, więc nie mam jak tego wgrać 😕 

 

@orzeł zgadzam się z tym i także uważam, że serwery społecznościowe nie mogą nastawiać się na takie typowo turniejowe rozgrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -_- napisał:

I albo idziemy w stronę bardziej fun, dodając noflash i zostawiamy pokazywanie obrażeń, albo tworzymy z tego swego rodzaju hard FFA i usuwamy obrażenia, a noflash nadal zostaje wyłączony. Nie widzę sensu mieszania, tym bardziej, że 

To jest akurat w 100% prawda. Te topowe zawierają wszystkie takie dodatki

 

Jestem za pójściem bardziej w stronę fun, bo jak widać hard ffa się nie przyjmuje dobrze :) 
Jak ktoś chce grać na poważnie to idzie na faceit lub już ew. mm, a nie na społeczności

 

EDIT//
dzisiaj graliśmy z godzinę 4fun na śnieżki i jak ktoś kogoś trafił, to mógł oddać MAX 3 strzały z deagle'a w osobę, którą trafił i fajnie się to przyjęło i było kilkanaście osób i każdy w to grał, jak widać zabawa przede wszystkim ;)

Edytowane przez orzeł
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności