Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Kolejne zmiany

  • Nowy plugin od anty flash
  • Poprawiono admin voice
  • Komenda !gracze lub !players jest już ogólnodostępna
  • Plugin od rang został przepisany
  • Poprawiono resetscore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Poprawiono cały sklep za monety
    Zmieniono sposób nadawania tagów/kolorów
    Rozbudowano translację
    Poprawiono zapis monet
  • Poprawiono VIP
  • Zaktualizowano plugin od restrykcji broni (blokada dla hełmow, danych broni oraz restrykcje awp)

#EDIT

  • Dodano kolejne blokady dla krajów (konta nonprime)
  • Dodano blokadę dla nonprime od 24 do 9, chyba że udostępnione godziny będą spełniać wymagania, czyli 100h
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Nowy antycheat
  • Poprawiono sklep - baze
  • Poprawiono błąd z itemami sklepu w custom chat (tag/kolor)

Wejdzie dzisiaj w nocy

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak negev to "gówno" broń totalnie bez sensu dodatkowo 2k tylko kosztuje i ja jestem na nie żeby go przywrócić. No chyba że zrobić tak że jednen na team i będzie git 

Edytowane przez eQu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie wiem czy to było juz zgłaszane ale jak widac to jak jest smoke gdzies to widac osobe za smokiem na mini mapie powino byc to usuniete bo to jest takie troche wh 

soke.png

@MAGnusb0b ale mozna to wykorzystywac tak ?

Edytowane przez DanKos
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest problem z flashbangami, jeden flash od przeciwnika oślepia, ale drugi (prawdopodobnie od swojego, nie jestem w stanie tego wyjaśnić na ten moment) resetuje kompletnie widoczność. Ja ten błąd widzę conajmniej raz dziennie i nie wiem, czy to jest tak jak z "błędem" z dymnym, który z tego co wiem jest celowy @DanKos.

 

EDIT. 

@DanKos, jak jest to korzystaj,parę osób z tego korzysta, m.in. ja dzisiaj raz tak zrobiłem. 

Edytowane przez MAGnusb0b
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

https://developer.valvesoftware.com/wiki/CSGO_Bugs

Cytat

Enemies are shown on radar when starting server with "-nobots" command line option.

 

 

2 godziny temu, MAGnusb0b napisał:

Ogólnie to jest problem z flashbangami, jeden flash od przeciwnika oślepia, ale drugi (prawdopodobnie od swojego, nie jestem w stanie tego wyjaśnić na ten moment) resetuje kompletnie widoczność. Ja ten błąd widzę conajmniej raz dziennie i nie wiem, czy to jest tak jak z "błędem" z dymnym, który z tego co wiem jest celowy @DanKos.

Jakiś ss czy coś, bo nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
  • Wgrano nowy anty team flash
  • Zmniejszono ceny VIP w sklepie za monety
  • Skrócono czas zakupu
  • Dodano nowe res (dzięki @Noise.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do komendy !report 

proponuję dodać podpunkt typu umyślne przeszkadzanie, kilka razy było tak że ktoś np: co runde bez sensu save'ował (czy nw jak tam się to pisze, wiadomo o co chodzi), kampienie po stronie tt z paką, czekanie aż kogoś zabiją choć i tak widzi przeciwnika i specjalnie do niego nie strzela.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Freshu [PL] napisał:

do komendy !report 

proponuję dodać podpunkt typu umyślne przeszkadzanie, kilka razy było tak że ktoś np: co runde bez sensu save'ował (czy nw jak tam się to pisze, wiadomo o co chodzi), kampienie po stronie tt z paką, czekanie aż kogoś zabiją choć i tak widzi przeciwnika i specjalnie do niego nie strzela.

 

Dla mnie to akurat bezużyteczne, co za problem napisać na u@ do admina co robi dana osoba 

Ten serwer już wystarczająco laguje jak jest ponad 20 osób, więc nie widzę potrzeby modyfikować pluginu, ale pomysł spoko 😜 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 30.03.2021 o 23:17, Freshu [PL] napisał:

do komendy !report 

proponuję dodać podpunkt typu umyślne przeszkadzanie, kilka razy było tak że ktoś np: co runde bez sensu save'ował (czy nw jak tam się to pisze, wiadomo o co chodzi), kampienie po stronie tt z paką, czekanie aż kogoś zabiją choć i tak widzi przeciwnika i specjalnie do niego nie strzela.

 

Dodam griefieng w menu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
  • Poprawiono plugin od AC
  • Dodano do menu !gracze fragi/śmierci, także po kliknięciu
  • Przebudowano plugin od hitbox
  • Poprawiono plugin od rang
  • Zwiększono o parę procent cenę VIP za monety
  • Poprawiono reset score
  • Poprawiono zgłaszanie graczy !report
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qubek napisał:

Można by pomyśleć zostaję dwóch graczy 1 vs 1 i mozna obstawic monetami który wygra myśle ze to by sie spodobało graczom

Można to zrobić już w sytuacji 1vX, gdy wiadomo (lub nie) jak się skończy runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qubek napisał:

Można by pomyśleć zostaję dwóch graczy 1 vs 1 i mozna obstawic monetami który wygra myśle ze to by sie spodobało graczom

I znajdą się tacy, którzy będą kampić całe rundy,  żeby ktoś mógł na nich obstawiać xD

Pomysł skopiowany z JB a FFA to normalny serwer 

A jak już chcecie jakiś pojedynek na 1vs1 to najlepiej dodać na kosy, 

Zostaje 2 przeciwników i można wyzwać drugą osobę na pojedynek bijąc kosą o txt 

I wtedy gracz potwierdza czy się biję, czy nie.

A najlepiej nic nie wgrywać,  bo wczoraj znów był przeciążony serwer...

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję dodać 2 mapy (cache i stary cbble bądź coś innego). Są momenty gdy jest więcej ludzi na serwerze to zaczynają narzekać, że jest tylko jedna mapa i po prostu zżera ich monotonia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy pomysłem jest dodanie starego dd2 i cache ze względu na korzyści (fpsów wincyj będzie), chociaż jak wiadomo decyzja będzie pod stronie opiekunów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Mirage jest mapą, na której praktycznie każdy gracz csa umie grać i nie ma sensu tego zmieniać. Widzę jak pełny jest serwer i nikt mi się nie skarżył, że ta mapa im się nudzi. Nie widzę problemu żeby zmienić mapę, wystarczy napisać do admina, który jest na serwerze czy byłaby możliwość zmiany mapy. Taka propozycja musi zostać poparta przez większość graczy, którzy obecnie grają na serwie, więc admin musi zrobić głosowanie i jak będzie powyżej 80% to nie widzę problemu aby zmienić mapę na jeden mecz.

  • Like 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Właściciel

Napisałem ostatnio nowy sklep, który jest już dostępny na serwerze. Można w nim kupować przedmioty w danej kategorii sklepu

Co to oznacza w praktyce i czym różni się od poprzednika?

  1. Przedmioty w wielu przypadkach będą posiadały czas ważności, który jest opisany PRZED zakupem
  2. Pojawią się przedmioty unikalne, których nikt nie bedzie mógł zdobyć bez dodania ich przez opiekuna lub mnie - dokładniej rzecz ujmując, planuje wprowadzić specjalne przedmioty za dane zdarzenia
  3. Sklep będzie oferował więcej sklepów niż poprzednio, dodatkowo dodawanie nowych przedmiotów jest o wiele prostsze, bo bazuje na pliku konfiguracyjnym, wiec jeżeli amcie jakieś propozycje przedmiotów dla aktualnych sklepów bądź jakieś nowej kategorii sklepu, dajcie znać
  4. Bardziej rozbudowany system walut, który aktualnie wygląda tak:
    Pierwsza krew (zabicie jako pierwszy w danej rundzie): 8 monet
    Zabójstwo: 3 monety
    Zabójstwo z HS: 1 dodatkowa moneta
    Zabójstwo z Noscope: 1 dodatkowa moneta
    Asysta: 1 moneta
    Podłożenie/Rozbrojenie bomby: 5 monet
    Wygranie rundy: 10 monet dla żywych i 7 dla nieżywych
    Przegranie rundy: 4 monety dla żywych i 2 dla nieżywych
    MVP rundy: 15 monet
    TOP1 mapy: 60 monet
    TOP2 mapy: 50 monet
    TOP3 mapy: 40 monet
    Za grę: 2 monety co 2 minuty
  5. Dodatkowo, sklep stworzyłem tak, by oferował wsparcie dla konfiguracji monet pod bronie dla dwóch typów: zabójstwa / za zadanie danego DMG
    Ustaliłem więc 20 monet za zabójstwo z kosy
  6. Oczywiście mam już pomysł na parę kolejnych kategorii, które cyklicznie będą pojawiać się na serwerze

Nie planujemy resetu monet ani przedmiotów, bo aktualna większość, jak nie wszystkie, posiadają aktualnie dany czas ważności, więc nie będzie problemu z ich dużą ilością.
Aktualnie nie można sprzedawać przedmiotów, lecz w kolejnych wersjach planuje dodać coś takiego w oparciu o czas ważności przedmiotu.

 

Dodatkowo, napisałem też plugin pod betowanie wygranych drużyn. Stawiacie daną pulę monet na drużynę, następnie zdobycia dany procent wkładu zgodnie z wygraną całościową, a więc jeśli postawiłeś 700 z 1000 monet na daną drużynę, to jeśli wygraną będzie 10000, zdobędziesz 7000 monet

 

Mam nadzieję, że nowości przypadną Wam do gustu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Od ostatniego czasu

  • Poprawiono zliczanie monet dla fragów
  • Dodano boost dla VIP (50%)
  • Dodano boost dla TAG (15%)
  • Dodano nową kategorie w sklepie: Usługi
  • Dodano opcję zakupu własnego tagu w prefiksach nicku. !customtag <nazwa>
  • Dodano poprawkę dla rund pod menu VIP
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
  • Dodano opcje all dla betowania
  • Zmieniono system rang na fragi, które zdobywamy podczas sezonu
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel
  • Nowe dodatki do kupienia w sklepie
    Muzyka MVP - wszystkie dostępne kity muzyczne z gry już teraz są dostępne do zakupu w sklepie. Na razie cena jednakowa dla wszystkich, lecz z czasem może ulec zmianie
    Kupony - 3 rodzaje: mały, średni, duży. Szansa na zdobycie danej ilości monet
  • Usunięto plugin od balansu
  • Dodano nowy plugin od res'ow, który będzie współgrać z muzyką MVP, która ma pierwszeństwo nad res. Co to oznacza?
    Jeśli gracz będzie miał kupiony MVP ze sklepu, roundsound nie zostanie uruchomiony
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności