Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
6 godzin temu, Medve napisał:

dzisiaj znowu stało się coś dziwnego, a chociażby tak mi się wydaje, że nie powinno tak być. Na mapie z rana na, której był jeszcze darmowy VIP i tak ludzie nie mogli podnosić AWP, a przecież nie liczy to graczy VIP, ale to chyba przez to, że działa to na osoby z kupionym VIP, albo przy tym z punktów.

Tutaj sobie odpowiedziałeś. To mój błąd, bo zapomniałem o darmowym VIP

Sprawdź teraz proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozgrzewka jaka pojawi się na serwerze to: losowa broń co rozgrzewkę (z danej puli broni). Dodatkowo będzie szansa na same kosy i myślę, że dodam też szansę na rozgrzewkę z max kasy i może wtedy więcej osób podejmie decyzję, bo na razie mamy 50/50 (2:2)

 

Cytat

Jak są 3 AWP to już na serwerze przed chwilą jak Karol wybrał z menu VIP AWP to nie mógł nią grać, podnieś

Nie wiem teraz czy odnosisz się do darmowego VIP (godziny się nie zgadzają) czy jak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2020 o 04:51, -_- napisał:

Sprawdź teraz proszę

Jak są 3 AWP to już na serwerze przed chwilą jak Karol wybrał z menu VIP AWP to nie mógł nią grać, podnieść.

@-_- Chodzi o zwykłego VIP

3 AWP - VIP nie może wybrać właśnie tej broni ze swojego menu

Edytowane przez Medve
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był poruszany temat rozgrzewek, najlepiej chyba byłoby usunąć tylko granaty i zostawić pistolety. Można by też dodać jakąś mapę Only Deagle do !małamapa, często jak jest kilka osób na serwerze to gramy właśnie na same deagle dla zabawy i takie rozwiązanie z mapą by się spodobało wielu osobom.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zorganizował w najbliższym czasie ponowanie event z 2x punktów, mi osobiscie bardzo to się  podobało 

Edytowane przez imAjs.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pewnie niedługo wpadnie jakiś event powiązany

Warto nadmienić, że niedługo wejdzie też update, który sprawdza czy gracz ma w nicku [CSC] i za to też będzie boost dla pkt

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
  • Poprawiono blokowanie broni typu negev/m249/autokampy
  • Dodano 20% więcej pkt za tag [CSC]
  • Poprawiono limitowanie AWP
  • Przez weekend 2x więcej pkt
  • W nocy postaram się też wgrać nowy plugin od !ws
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Dodano plugin zarządzający broniami na nowej mapie typu deagle
  • Poprawiono VIP
  • Zmniejszono czas dla zakupu broni
  • Usunięto agent model
  • Zmieniono plugin od balansu
  • Usunięto zbędne pluginy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

myśle żeby zablokować AWP w 2 rundzie ,ponieważ moim zdaniem jest to za OP

Edytowane przez Qubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qubek napisał:

 

myśle żeby zablokować AWP w 2 rundzie ,ponieważ moim zdaniem jest to za OP

Szczerze mówiąc to nie wiem czy cokolwiek to zmieni, ilość osób kupujących awp w drugiej rundzie można policzyć na palcach jednej ręki, zwłaszcza, że jak ktoś ją kupuje to potrafi grać na trochę lepszym poziomie. Jak awp będzie zablokowana to będą grać m4/ak albo zamiast awp to scoutem i jakby nie patrzeć wyjdzie na to samo jakby grali awp. Z reguły jak ktoś kupi awp po pistoletach to pójdzie na mida to wystarczy po prostu polecieć od razu na jeden z bs'ów zamiast pchać się w mida. Jeżeli będzie więcej osób się skarżyć na snajpe w drugiej rundzie to się pomyśli

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z propozycją wprowadzenia jakiegoś śmiesznego lub ironicznego napisu przy wpisaniu komendy !rs np: ,,nick gracza,, zresetował statystyki bo nie wytrzymał presji tłumu lub cokolwiek innego. Można by było wziąć parę wariantów by za każdym razem pokazywał się inny napis. Może to by trochę zmniejszyło używanie tej komendy przez wybrane osoby choć w sumie wątpię ale zawsze jakieś urozmaicenie ;)

  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawki z ostatniego tygodnia

  • Plugin od !rs został usunięty, a zamiast niego wgrano naszą wersję, która będzie tworzona pod nasz serwer
  • Poprawiono plugin odpowiedzialny za punkty
  • Poprawiono sprawdzania tagów graczy, którzy wchodzą na serwer
  • Poprawiono parę błędów generujących errory w pluginie od VIP dla map dodatkowych
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć limit na AWP

Nie wiem, komu to potrzebne, ani co to wnosi do gry, oprócz tego, że ludzie się pytają na serwerze czemu nie mogą grać z tej broni, i ludzie nie mogą sobie z niej normalnie postrzelać.

Patrząc na to że jest opiekun, który się stara, to przychodzą nowi gracze, których jest coraz więcej. Tym samym nawet w tych późnych godzinach potrafi być full serwer. Myślę, że jeżeli tak będzie nadal komenda !malamapa nie będzie miała znaczenia, nie będzie używana. Jedyne momenty, gdy można to użyć to późny wieczór, albo rano kiedy jest mało osób, a to i tak się rzadko zdarza, więc dobrze by było myśleć już o czymś innym.

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Usunięto stary plugin od pokazywania DMG
  • Dodano nowy, testowy plugin od pokazywania DMG, w którym możemy wybrać 3 opcje (zapisują się)
    HUD (pokazuje w kolejności zegara, odpowiednio ustalając kolor, który wskazuje na HP ofiary)
    HINT (to co było + nick ofiary)
    Czat (to co w Hint)
    *Oczywiście ustawienia się zapisują. !dmg
  • Usunięto limit na AWP
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może zmienić te rozgrzewki? Była już kiedyś o tym mowa, a nadal nic się nie zmieniło, jak sobie tak gram na tej rozgrzewce, trochę zaczyna mnie denerwować, jak dostaję kilka granatów na łeb i nic nie widzę, a po 3 sekundach stoję znowu na respie.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji.

1. Ograniczyc ilosc awp na druzyne. Nawet dla ludzi z vipami

2. Pomyslec na tym zeby molotowy zadawaly dmg teammate'om

3. Poprawic plugin z flashami. Juz kilka razy mi sie zdarzylo, ze enemie nie zostal oslepiony w ogole (prawdopodobnie zadzialal plugin antyflash teammate)

4. Moze kontrowersyjne, ale wpadlem na pomysl zeby komenda !rs zabierala jakas ilosc pkt (np. 100) z rankingu ogolnego :D

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja przywrócenia negeva :)

 

@edit 

Tak na prawdę nie wiem po co go blokujecie, za moich czasów nigdy nie widzialem zeby ktoś go nadużywał. 

Edytowane przez Kvasek
  • Zmieszany 1
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, epiicky napisał:

Ja mam kilka propozycji.

1. Ograniczyc ilosc awp na druzyne. Nawet dla ludzi z vipami

2. Pomyslec na tym zeby molotowy zadawaly dmg teammate'om

3. Poprawic plugin z flashami. Juz kilka razy mi sie zdarzylo, ze enemie nie zostal oslepiony w ogole (prawdopodobnie zadzialal plugin antyflash teammate)

4. Moze kontrowersyjne, ale wpadlem na pomysl zeby komenda !rs zabierala jakas ilosc pkt (np. 100) z rankingu ogolnego :D

Jak dla mnie wszystkie opcje oprocz flasha na +. Ten flash no musi być, nawet nie wiesz co tam się bez antyflasha działo jak tam masz 12vs12 xD

4 godziny temu, Kvasek napisał:

Propozycja przywrócenia negeva :)

 

@edit 

Tak na prawdę nie wiem po co go blokujecie, za moich czasów nigdy nie widzialem zeby ktoś go nadużywał. 

Zgadzam się z Kvaskiem, moglibyście przywrócić takiego negeva, zastopowało by to tych spoconych tryhardzikow z topki, ktorzy jedyne co potrafia, to zrushowac rampe.

A i taka mała prośba ode mnie, jakbyście chociaż na tydzień spróbowali dodać dwie mapy do puli, tak żeby na FFA (nie only mirage) grany był ten mirek, nwm może dust i cache, sprawdzić chociażby czy liczby się utrzymają, bo pograłbym sobie takiego dusta na tym ffa.

  • Like 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Jak dla mnie wszystkie opcje oprocz flasha na +. Ten flash no musi być, nawet nie wiesz co tam się bez antyflasha działo jak tam masz 12vs12 xD

Ja napisalem poprawic, nie usunac :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 12:22, Medve napisał:

Może zmienić te rozgrzewki? Była już kiedyś o tym mowa, a nadal nic się nie zmieniło, jak sobie tak gram na tej rozgrzewce, trochę zaczyna mnie denerwować, jak dostaję kilka granatów na łeb i nic nie widzę, a po 3 sekundach stoję znowu na respie.

Mamy zamiar zmienić rozgrzewki, bo no nie ma co się oszukiwać, same usp/p2k I glocki są długo i jest to dość nudna rozgrzewka. Myślimy o zmianie tego na to co było jeszcze na starym ffa, tj. same awp, AK, deagle lub coś jeszcze żeby tak było to losowe co będzie grane na danej rozgrzewce. 

Jeśli chodzi o granaty to też planujemy zmianę, usunąć je z rozgrzewki i zrobić tak, żeby były dopiero w 3 rundzie dla vipa wraz z menu do wyboru broni. 

6 godzin temu, epiicky napisał:

Ja mam kilka propozycji.

1. Ograniczyc ilosc awp na druzyne. Nawet dla ludzi z vipami 

Weszło ograniczenie do 4 awp na drużynę, nawet jeśli vip może wciąż jeszcze jedną to nie ma ich aż tyle co przedtem bo jak większość widziała zdarzało się tak, że w drużynie z 8-9 osobami grubo ponad połowa grała awp. 

 

6 godzin temu, epiicky napisał:

2. Pomyslec na tym zeby molotowy zadawaly dmg teammate'om

Tutaj szczerze mówiąc to nie wiem czy byłby to dobry pomysł, są takie sytuacje gdzie w jednym miejscu jest sporo osób z drużyny i jak ktoś rzuca jakikolwiek granat to jest on dość często blokowany a taki zblokowany mołotow mógłby spalić kilku graczy raz dwa. 

Nad tym też będziemy myśleć co i jak. 

6 godzin temu, epiicky napisał:

3. Poprawic plugin z flashami. Juz kilka razy mi sie zdarzylo, ze enemie nie zostal oslepiony w ogole (prawdopodobnie zadzialal plugin antyflash teammate)

4. Moze kontrowersyjne, ale wpadlem na pomysl zeby komenda !rs zabierala jakas ilosc pkt (np. 100) z rankingu ogolnego :D

Co do pluginu z flashami, nie jest to raczej błąd pluginu a raczej taka sytuacja, w której rzucany flash wybucha chwilę przed wyjściem enemy w taki sposób żeby był oslepiony i flash go wtedy nie łapie albo zwyczajnie reakcja na rzucany granat i odwrócenie się od niego, no chyba, że ktoś używa antyflasha a to już inna sprawa. 

 

A jeśli chodzi !rs to chyba nie ma co bardziej karać graczy jak i tak każdy widzi, że wstydzą się bycia na minus bo i tak na czacie jest krótka notka o graczu, który robi reset, nie będziemy ich bardziej smucić :kappa:

 

1 godzinę temu, SnuFFy napisał:

A i taka mała prośba ode mnie, jakbyście chociaż na tydzień spróbowali dodać dwie mapy do puli, tak żeby na FFA (nie only mirage) grany był ten mirek, nwm może dust i cache, sprawdzić chociażby czy liczby się utrzymają, bo pograłbym sobie takiego dusta na tym ffa.

W miarę możliwości zwiększymy częstotliwość zmian map, najprawdopodobniej będzie to cache i dust (wcześniej próbowaliśmy jeszcze z inferno ale jak jest dużo osób to mapa jest trochę zbyt mała w wielu miejscach), będziemy sprawdzać aktywność na danej z map i po czasie zostanie podjęta decyzja o tym czy dalej będzie grany sam mirek czy dochodzi jakaś z map, bo pewnie na każdej z nich aktywność będzie się różnić. 

6 godzin temu, Kvasek napisał:

Propozycja przywrócenia negeva :)

 

@edit 

Tak na prawdę nie wiem po co go blokujecie, za moich czasów nigdy nie widzialem zeby ktoś go nadużywał. 

Myślę, że będziemy mogli odblokować negeva ale byłby limit 2 na drużynę, bo jakby był odblokowany bez limitu to stworzyłby się taki młyn, że nie dałoby się wytrzymać i gdzie byś nie wyszedł to śmierć na miejscu i zapewne wyzywanie przez niektórych. 

 

 

Na koniec mam jedną prośbę, jeśli zgadzacie się ze wszystkim lub większością to zwyczajnie dajcie reakcję like, a jeśli ktoś ma inną wizję tego wszystkiego to niech da zmieszanego i dać wpis jak wy to widzicie a potem się do tego ponownie odniesiemy, dziękuję uprzejmie 

  • Like 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, bilimig napisał:

Ograniczyć ilość awp dla VIP-ów do 3, jest to dość irytujące że na 8 osób po ct 4/5 gra z awp po 4 rundzie. Duża ilość osób na to narzeka.

Popieram zdanie Bilimiga. 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

dzisiejsza aktualizacja (zaktualizowanie przestarzałych pluginów)

  • Pokazywanie DMG
  • Custom Chat
  • VIP
  • Punkty (tutaj jeszcze będzie parę zmian)

Kolejne aktualizacje na dniach

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 8.10.2020 o 13:01, -_- napisał:

dzisiejsza aktualizacja (zaktualizowanie przestarzałych pluginów)

  • Pokazywanie DMG
  • Custom Chat
  • VIP
  • Punkty (tutaj jeszcze będzie parę zmian)

Kolejne aktualizacje na dniach

Kontynuacja

  • Resetowanie statystyk
  • Restrykcje broni
  • Deagle pod mapę z deagle'ami (mała mapa)
  • AC (weryfikacja graczy, nick, tekst na czacie, tagi, etc)
  • Menu z komendami
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Czy uważacie, ze aktualne menu broni VIP powinno być zastąpione poprzednim?

 

+ Przypominam o rekrutacji na opiekuna

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności