Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy były dodane i co było 0 ludzi na serwerze teraz tez jest mało ale na tych mapach jest więcej ludzi niż na każdej mapie. W wekeend postaram się pobawić mapami i wtedy zobaczymy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SnuFFy napisał:

dodajcie nuke, dajcie szanse tej mapie, fajna jest, duzo wspomnien

Nuke jest fajną mapą i także ją lubię jednak jest całkiem wymagająca i gracze z słabymi komputerami musiały by grać na ok. 40-50 fps.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Splintus napisał:

Szczerze mówiąc, proponuje dodać coś w stylu starych FFA/TP serwerów z 1.6 - inferno, rats, westwood ( pamiętam, że był jedna z najbardziej grywalnych map ) czy nawet assault dla próby. 

O tak tak, to by sie przydalo. Dodanie customowych mapek do FFA jak najbardziej, moge poszukac kika takich, ktore sie bardzo czesto gralo :D 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie luźne propozycji ode mnie:

- dodanie 3 mapy poprzez głosowanie na forum

- całkowity reset rankingu i powiększenie ilości zabójstw albo wprowadzenia jakiś inny system zdobywania rangi

Reset wydaje sie chociaż dla mnie w miare spoko pomysłem, dużo osob z starego FFA zaczynało tu od początku a osoby z OM mialy już swoją rangę. 

Taki reset mógłby wprowadzić troche rywalizacji o zdobycie tej najwyższej rangi jak najszybciej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 6.09.2019 o 08:31, SnuFFy napisał:

O tak tak, to by sie przydalo. Dodanie customowych mapek do FFA jak najbardziej, moge poszukac kika takich, ktore sie bardzo czesto gralo :D 

 

W dniu 5.09.2019 o 22:42, Splintus napisał:

Szczerze mówiąc, proponuje dodać coś w stylu starych FFA/TP serwerów z 1.6 - inferno, rats, westwood ( pamiętam, że był jedna z najbardziej grywalnych map ) czy nawet assault dla próby. 

Wiele z tych map jest nieaktualizowanych, a https://github.com/ValveSoftware/csgo-osx-linux/issues/1965

Valve do teraz ma w dupie społecznościówki i musiałbym korzystać z reconnect dla graczy na stałe i też nie jest to 100% rozwiązanie (JB/COD są tego świetnym przykładem)

14 godzin temu, Grand_ napisał:

- całkowity reset rankingu i powiększenie ilości zabójstw albo wprowadzenia jakiś inny system zdobywania rangi

Chciałem wprowadzić zależny od miejsca w rankingu, to był problem, że to bezsensu, a wydaje mi się, że to jest najlepszym rozwiązaniem + wtedy nie trzeba by było resetować całego GameMe, bo wszystko ograniczałoby się do miejsca w rankingu - zrobię temat

 

Sprawdźcie teraz te mapy proszę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąc assault bo jest to kompletnie mapa tt, której nie ma sensu grać kiedy na serwerze jest więcej niż 5 osób w tt. Nie jest to tylko moje zdanie tylko większości osób z serwera.

Już jak dodawać mapy 4Fun to dodajcie jakieś mapy które są zrównoważone typu de_westwood 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grand_ napisał:

Usunąc assault bo jest to kompletnie mapa tt, której nie ma sensu grać kiedy na serwerze jest więcej niż 5 osób w tt. Nie jest to tylko moje zdanie tylko większości osób z serwera.

Już jak dodawać mapy 4Fun to dodajcie jakieś mapy które są zrównoważone typu de_westwood 

Dokładnie, mapki bardziej 4fun, niż takie zwykłe turniejowe są dobrym urozmaiceniem, ale muszą być grywalne, zbilansowane.

Dodałbym też głosowanie na kolejną mapę, inni gracze słyszałem, że też by byli zadowoleni z tego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, orzeł napisał:

Dodałbym też głosowanie na kolejną mapę, inni gracze słyszałem, że też by byli zadowoleni z tego

Glosowanie na mapy sie przyda, nie bedzie cyklu, w ktorym ludzie beda wbijali bo jest np. mirage a wychodzili bo teraz bedzie mapa, ktorej nie lubia, po prostu wybiora mape, ktora chca 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie gra assaulta jak wczoraj był prawe cały serwer na tej mapie i jak się pytałem jak mapa to mówili, że fajnie w końcu coś innego. A co do votowania pisałem o tym Karolowi ale narazie mówił, że sprawdza coś takiego i narazie ludzie grają  jak widzę. 

Grałem wczoraj 6h na serwie i serwer stał prawie co chwile pełny ( no wieczorem tak po 23 było mniej ). Wiec chyba ludziom narazie się podoba wiec nie ma co zmienić 

 

 

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eQu napisał:

Jak nikt nie gra assaulta jak wczoraj był prawe cały serwer na tej mapie i jak się pytałem jak mapa to mówili, że fajnie w końcu coś innego. A co do votowania pisałem o tym Karolowi ale narazie mówił, że sprawdza coś takiego i narazie ludzie grają  jak widzę. 

Grałem wczoraj 6h na serwie i serwer stał prawie co chwile pełny ( no wieczorem tak po 23 było mniej ). Wiec chyba ludziom narazie się podoba wiec nie ma co zmienić 

 

 

Sytuacja z dzisiaj, zmiana mapy z cache na assault i 90% osób: 
-boże co to za mapa
-mapa tt
-bez sensu grać wgl
-zmieńcie mapę
-ta mapa nie nadaje się na ffa
, ale owszem były ze 2 osoby, które powiedziały, że fajnie bo coś innego, w tym ja tak uważam, ale skoro graczom się to nie podoba, to trzeba działać i po prostu znaleźć też jakąś ciekawą mapę, ale bardziej zbilansowaną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, orzeł napisał:

Sytuacja z dzisiaj, zmiana mapy z cache na assault i 90% osób: 
-boże co to za mapa
-mapa tt
-bez sensu grać wgl
-zmieńcie mapę
-ta mapa nie nadaje się na ffa
, ale owszem były ze 2 osoby, które powiedziały, że fajnie bo coś innego, w tym ja tak uważam, ale skoro graczom się to nie podoba, to trzeba działać i po prostu znaleźć też jakąś ciekawą mapę, ale bardziej zbilansowaną 

Odpowiem na wszystkie myslniki - ??????. Jakies nowe osoby na serwer wlazly i tak powiedzialy? Ludzie z wielka checia to graja i nie wychodza, jest smiesznie bo jest wiele miejsc zeby walnac komus kose czy nawet zeusa. Mapa TT? Nagram dla was akademie taktyczna i bedziecie wchodzic wszedzie z granatami, moze pomoze. Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

server_load_880_225_17_2631720_15658734_

Warto sugerować się GameMe w takiej sytuacji, bo nakreśla mniej więcej aktywność

 

Czemu jeszcze nie dodałem RTV?

RTV przy 4-5 mapach jest trochę bezsensu, bo do niczego nie prowadzi. Wyjdzie to samo co teraz z powyższej statystyki, a więc gracze będą grali tylko dane mapy. Nie lepiej testować nowe mapy i sprawdzać co się najlepiej przyjmuje? Np: według wykresu możemy powiedzieć, że gracze cenią sobie grę na nuke, ale już np: na cache oraz assault jest spadek. Fakt, assault to dość specyficzna mapa, ale trzeba też próbować map z hostami, więc westwood nie ma nic do assault (inny typ). Pokombinujemy jeszcze z mapami i w ten sposób ustalimy najlepszy (według statystyk oraz Waszych głosów) cykl map

Uważam, że jest to lepszym rozwiązaniem niż RTV

 

Warto też dodać, że mapy  z hostami są rzadziej granymi ze względu na sam tryb rozgrywki i zdaję sobie sprawę z tego, że na takich mapach będą spadki, ale to też wprowadza coś nowego i warto by było próbować

 

Myślę też nad przywróceniem de_train na samym końcu i sprawdzeniu jak to się będzie miało do graczy na serwerze. Co o tym myślicie?

W dniu 28.08.2019 o 16:21, EkSpO napisał:

Proponuję dodać kilka map typu inferno, train itp. ,ponieważ mirage i cache już się nudzą po tak długim czasie bez żadnych zmian

 

  • Like 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak hosty to proponuje sprobowac italy/office/agency? Office raczej na koncu bo najbardziej niezbalansowany. Co do traina jak najbardziej za. Jezeli bedziesz chcial dodawac customowe to napisz w temacie, poszukam czegos fajnego bo mialem kilka ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Splintus napisał:

Odpowiem na wszystkie myslniki - ??????. Jakies nowe osoby na serwer wlazly i tak powiedzialy? Ludzie z wielka checia to graja i nie wychodza, jest smiesznie bo jest wiele miejsc zeby walnac komus kose czy nawet zeusa. Mapa TT? Nagram dla was akademie taktyczna i bedziecie wchodzic wszedzie z granatami, moze pomoze. Pozdrawiam cieplutko

Nie były to nowe osoby, tylko stali gracze. Grają i nie wychodzą? To zależy od sytuacji, bo nie raz już widziałem jak spora część graczy wyszła, przekazałem tylko to co dzisiaj słyszałem od osób na serwerze, a ich opinie są bardzo ważne. To czekamy na tę akademię taktyczną, osoby, które się skarżyły na mapę dzisiaj powinny to docenić ;)  I jak pisałem mi osobiście ta mapa bardzo odpowiada, fajnie zagrać coś innego na rozluźnienie :D
 

 

3 godziny temu, -_- napisał:

Myślę też nad przywróceniem de_train na samym końcu i sprawdzeniu jak to się będzie miało do graczy na serwerze. Co o tym myślicie?

 

Myślę, że lepiej jak już sprawdziłoby się vertigo, moim zdaniem jest to fajna mapa z dużą ilością przestrzeni na bs oraz z takim "innym" układem. Na train jeżeli będzie po 7/10 osób w drużynie to może być trochę ciasno, jednak jest tam dużo wąskich przejść, gracze mogą sobie nawzajem przeszkadzać.

2 godziny temu, SnuFFy napisał:

jak hosty to proponuje sprobowac italy/office/agency? Office raczej na koncu bo najbardziej niezbalansowany. Co do traina jak najbardziej za. Jezeli bedziesz chcial dodawac customowe to napisz w temacie, poszukam czegos fajnego bo mialem kilka ;) 

Jestem za dodaniem Italy, bardzo fajna mapa, chyba parę osób na serwerze już ją proponowało nawet 😕 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, orzeł napisał:

Nie były to nowe osoby, tylko stali gracze. Grają i nie wychodzą? To zależy od sytuacji, bo nie raz już widziałem jak spora część graczy wyszła, przekazałem tylko to co dzisiaj słyszałem od osób na serwerze, a ich opinie są bardzo ważne. 

Jak się orientuje to mapa jest od soboty a ty w sobotę za długo nie grałeś. To jak mogłeś widzieć, że ludzie wychodzą. Owszem jak jest assault to może i nie ma 20 ludzi ale zazwyczaj jest od 10 do 14 ludzi. Wiec nie wiem po co to pisanie ze nieraz już widziałeś bo to prawda nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eQu napisał:

Jak się orientuje to mapa jest od soboty a ty w sobotę za długo nie grałeś. To jak mogłeś widzieć, że ludzie wychodzą. Owszem jak jest assault to może i nie ma 20 ludzi ale zazwyczaj jest od 10 do 14 ludzi. Wiec nie wiem po co to pisanie ze nieraz już widziałeś bo to prawda nie jest. 

Miałem okazję już 3 razy grać na tej mapie :) I 2 razy słyszałem taką opinię, nie wysysam sobie rzeczy z palca ;) 
Poza tym, po co kłamać? 

Edytowane przez orzeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak.. Chociaz nie wiem czy jest to mozliwe, wprowadzic plugin, ktory z automatu zalaczalby jakas AIM mape w momencie gdy jest 1-5 osob na serwerze? W momencie, gdy wchodziloby wiecej osob mapa by sie zmieniala lub pokazywalby sie vote na zmiane lub pozostawienie mapy? 

  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności