Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2020 o 14:10, Gwizdak napisał:

Ustawic zeby gracze z primem mogli wbijac ,bo jest np. 10 osob wbija 1 odpalony i praktycznie kazdy wychodzi

To wtedy serwer będzie świecił pustkami ponieważ połowa osób wchodzących to non prime

@Gwizdak czasem jak się nie ma nic sensownego do dodania to najlepiej nic nie dodawać 

Edytowane przez Kosin
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
  • Poprawiono !menu i dodano dodatkowe komendy help, menu !help
  • Dodano nadawanie tagu NON PRIME / PRIME
  • Dodano info po śmierci (10 sekundowe)
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Dodano nowe modele (komenda !modele, !agents, etc)
  • Zmieniono sposób nadawania rang z MM (na dniach dodam wersję angielską)
    Teraz zależy to od miejsca w rankingu
  • Na dniach pojawi się specjalny system punktów, które zdobywa się za grę na serwerze (co parę minut - losowo - rozdaje punkty)
    Na razie punkty nie mają specjalnego celu, ale w przyszłości taki powstanie
  • Dodano dodatkową blokadę związaną ze zmianami ClanTag podczas gry
  • Dodano sprawdzanie nicków oraz tekstu na czacie
  • Dodano SMAC
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Włączono plugin z punktami
    Liczba punktów, które dostajemy zależy od naszej rangi (stąd zmiany w systemie)
  • Zmieniono przedział dla rang (poszerzono) + dodano translację
  • VIP podzielono VIP na dwa rodzaje
    Ten darmowy nocny - ma wszystko co VIP poza nielimitowanej ilości AWP + nie ma do wyboru AWP
    Kupiony - zawiera wszystko co ma VIP
    * Zmiana podyktowana sytuacją na serwerze

Przypominam o konkursie gdzie do wygrania jest ponad 75 zł

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Przypominam, że od paru dni można już wymieniać punkty na VIP

EVENT

Jest to event składający się z paru części

Część I (od 14.03 do 17.03) godzina 17:00

Co mapę losuje gracza ZERO, który zostaje zarażony, a jego zadaniem jest zabicie jak największej ilości osób na danej mapie. Jeżeli wyjdzie z serwera, traci to co zdobył.
Fragi są podliczane pod koniec mapy wraz z wyświetleniem się TOP3 mapy.

Nagrody:

15 punktów + mnożnik z rangi za fraga
Za zabicie ponad 10 osób, otrzymuje się gratisowo 300 punktów!

By wziąć udział w losowaniu gracza, TRZEBA BYĆ dostępnym na początku mapy, a nie w połowie czy pod koniec meczu, bo gracz jest losowany na STARCIE (po warmup)

* Event nie działa gdy na serwerze są mniej niż 3 osoby

Powodzenia i dobrej zabawy życzę!

 

Zapraszam do rekrutacji 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się buguje ten mnożnik przy "graczu zero". Miałem 14 fragów do przerwy, i przy zmianie stronwyświetliło mi się że teraz jestem zarażony. W drugiej połówce dobiłem do 34 fragów i na koniec meczu pokazało że zrobiłem 0 (?) fragów i dostałem za to 240 pkt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bardzo dziękuję za zgłoszenie

Zapomniałem, że na FFA jest zmiana drużyn w połowie, a punkty końcowe są podliczane w zdarzeniu cs_win_panel_match stąd ten problem

Już przygotowuje poprawkę Wgrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest zbugowane. Co rundę wybiera teraz nową zarażoną osobę i mimo zabicia co najmniej jednej osoby pojawia się komunikat:

●[CSC FFA] Zabiłeś 0 osób i zdobyłeś 270 punktów!

@Agent_Baton tak, juz wyjaśniłem na SB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam przychodze z myśle ciekawa inicjatywa ktora miala by zmienic troche ranking od nowego sezonu.

Wpadlem na pomysl zeby rozruszac troche np top20 gdzie pierwsza a trzecia osobe dziela np 4k punktow i w tym celu wprowadzeniu np ilosc dostawania punktow w zalaznosci od dlugosci naszej gry przy jednym polaczeniu (np co 10 min zwiekszanie sie punktow  o 10 ) lub np zmienienia troche ujemnych punktow do np max -5 lub -7 bo jezli jakis gracz top10 ma staty np 10 7 to ma jakies -30 punktow straty.Rozumiem ze od tych wyzej wymaga sie wiecej bo nie bez powodu sie tam znalezli ale to by bylo jakies ciekawe urozmaicenie nowego sezonu i pomocy graczy ktorzy chcieli by podgonic punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety, ale w GameME jest to niemożliwe

Jedyną opcją (która z tego co pamiętam tutaj działa), jest właśnie odpowiednie manewrowanie punktami dla skillowości, czyli gdy zabije Cię gracz z dość niskim pkt, to dostanie on więcej pkt, a Ty jako ofiara także stracisz więcej punktów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem ONLY PRIME na serwerze, aktualnie przez to liczba cziterów jest masakryczna i jak jest kilku na raz, a często się to zdarza, to bardzo długo czasami zajmuje sprawdzenie takiego delikwenta. Dzisiaj razem z @imAjs. sprawdzaliśmy aż 4 w tym samym momencie.. 
Nie zgadzam się z tym co jest wyżej, że serwer będzie świecić pustkami, bo zdecydowana większość graczy ma PRIME. 

EDIT/
@-_- okej, dzięki za wyjaśnienie
ban za fake acc myślę, że załatwi sprawę :) 

Edytowane przez orzeł
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
7 godzin temu, orzeł napisał:

Nie zgadzam się z tym co jest wyżej, że serwer będzie świecić pustkami, bo zdecydowana większość graczy ma PRIME. 

Przeciez to zostało udowodnione w tamtym roku xD Ludzie przestali grać. Wprowadzenie PRIME ma sens tylko wtedy gdy mamy stałą pulę graczy, a nie gdy gra na nim średnio 10 osób

Fakt, serwer mocno poszedł w górę, ale to nadal nie jest stabilna liczba graczy

server_players.php?GSID=5762511&start=-1

 

7 godzin temu, orzeł napisał:

Dzisiaj razem z @imAjs. sprawdzaliśmy aż 4 w tym samym momencie.. 

Jeżeli gracz ma niski poziom odznaki, a lata według Was odwalony i ma NON PRIME, to macie możliwość zbanowania go z powodem "FAKE ACC" bez dokładnego sprawdzania, więc niekoniecznie trzeba te osoby sprawdzać. Na serwerze (według logowań non prime) jest bardzo dużo osób z non prime, a banów (według sourcebans) jest średnio 15 dziennie. Jeśli na serwerze potrafi być około 80-100 kont non prime, a banuje się tylko 15, to znaczy, że reszta po prostu ma farta czy aż tak duży procent graczy jest czysty? Odcinać dostęp kontom non prime przez (nawet nie połowę) graczy odpalonych, to też słaba opcja, tym bardziej, że CS:GO nie robi takich statystyk z powodu super gry, a opcji darmowej, gdzie bardzo dużo osób gra z kontami non prime

Wy jako admini macie możliwość pozbycia się takiego gracza bez dokładniejszego sprawdzenia jeśli gra tego gracza jest na zbyt dużym poziomie, zgodnie z zasadą dla "FAKE ACC":

  1. Non Prime
  2. Niski poziom odznaki
  3. Zbyt dobra gra jak na nowe konto

Ten gracz otrzyma Ub w przypadku gdy zakupi konto PRIME i nikt Was nie będzie za to karać

Na TOP15 serwerów PL tylko jeden serwer ma PRIME. Na TOP30 nadal jest to tylko jeden serwer only Prime -> według GameTrackera. Jeżeli byłoby tak jak mówisz, to większość serwerów przechodziłaby na ten tryb, a tak nie jest

 

@orzeł zawsze możesz napisać do mnie na Steam i opisać daną sytuację, a ja postaram się wymyślić coś dodatkowego. To nie jest tak, że serwer jest zostawiony sam sobie 😕 Leca bany za masowe zmienianie nicków (by ułatwić pracę adminom), dodano smac, dodano tagi dla prime/non prime, a także ta opcja z FAKE ACC

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był cały czas wałkowany i najlepsze statystki masz i tak na OM wcześniej gdy na ffa były inne mapy ludzie wychodzili bo głównie grają tylko pod jedna mapkę i nie zwracają uwagi czy im się nudzi czy nie bo są przyzwyczajeni. Dla mnie zupełnie nie potrzebny krok, który by zmniejszył jeszcze bardziej liczbę graczy, gdzie i tak ta liczba jest niezadowalająca. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Komenda !malamapa nie łączy się z: 

W dniu 21.12.2019 o 16:08, Splintus napisał:

5. Awpy max 2 na team - nie uwzględnia Vipa

Chodzi tu dokładnie o to, że dzisiaj na 5 graczy użyliśmy tej komendy i trafiła nam się mapa na AWP. Graliśmy sobie wszystko git, ale w pewnym momencie wbiło więcej osób i zrobiło się 4v4.

Chodzi o to, że po przez tą blokadę na początku rundy tylko 2 lub 3 osoby dostawały AWP, a reszta nie mogła z niej grać.

@-_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gdy skończę z innymi serwerami, zajmę się tym, ale w inny sposób

Usuniemy restrict weapons i stworzę swój własny wraz z systemem rozgrzewki

 

Jaką chcielibyście rozgrzewkę?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -_- napisał:

Zdania są podzielone :D

Albo robimy na losowy wybór jednej broni, albo nielimitowaną rozgrzewkę

Ja głosuje na losowy wybór broni

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć blokadę na max 3 AWP na drużynę.

dzisiaj znowu stało się coś dziwnego, a chociażby tak mi się wydaje, że nie powinno tak być. Na mapie z rana na, której był jeszcze darmowy VIP i tak ludzie nie mogli podnosić AWP, a przecież nie liczy to graczy VIP, ale to chyba przez to, że działa to na osoby z kupionym VIP, albo przy tym z punktów.

W pewny momencie na 6 osób mogłem tylko ja tą AWP mieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności