Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Sam pomysł menu i tego, że nie trzeba wybierać co rundę nie jest zły, ale jednak nie wyszło za dobrze. Głównym tego powodem jest raczej to, że czasami jak podniesiesz jakąś broń na końcu rundy i chcesz ją zachować, to niestety nie możesz, a to się przydaje. W poprzedni menu, można było broń zachować, rzucić tą, kolejne 2 bronie i dopiero wybrać sobie swój zestaw jaki się chce, więc wyszło średnio. Może zamiast od razu wracać do starego, znajdzie się jakiś pomysł na nowe menu?

Tak jeszcze dodam, że bez sensu jest moim zdaniem dawać do takiego menu bronie inne, niż AK, M4, AWP, bo każdy wybiera tylko takie, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, gdzie ktoś sobie bierze galila.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Medve napisał:

nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, gdzie ktoś sobie bierze galila.

Ja grałem gali krigiem augiem i czasem nawet famasem xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cofnę to do starego menu, gdzie wybierano menu, żeby wszystko było jasne

 

Kolejna sprawa

Czy uważacie, że aktualny skill rank jest sprawiedliwy? Mowa o traceniu/zdobywaniu punktów względem zabitego. W tej chwili jest to 2-25, a ja chciałbym się zapytać czy ten limit powinno się lekko osłabić (nie zlikwidować)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze z topki tracą ogromną ilość pkt za nowych graczy a mało zyskują przez co taki nowy gracz jeżeli ogarnia łatwo mu się wybić na takich graczach z top

Myślę,że osłabienie tych punktów było by super sprawą

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra, czyli tak

  • powrót starego menu broni VIP
  • Zmniejszenie skill mode 1/4 i max 20 różnicy
  • VIP
    Od teraz darmowy VIP nie jest tym samym co VIP, a więc nie informuje o nich w !vips, a także nie pozwala na wybór AWP
  • Round End Sound
    Aktualizacja dla translacji i samego pluinu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejne małe zmiany

  • Wszystkie informacje z pluginów FFA mają teraz przedrostek ●
  • Dodano translację dla limitu bomby oraz zaktualizowano plugin
  • Poprawiono wyświetlanie slotów
  • Poprawiono menu broni VIP
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował dodać JEDNĄ mapę do puli (Dust/Inferno). Tak, wiem, że ludzie wolą mirage, ale serwer robi ostatnimi czasy fajne liczby, liczba slotów też została zwiększona do 34 i fajnie by było zobaczyć jakąś nową mapę. Wiem też jak to się kończyło w przeszłości ale z aktualną aktywnością graczy żal byłoby nie spróbować.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ilość slotów nie została zwiększona, a dodanie nowej mapy nie nastąpi. Nie mamy stałej liczby graczy, ba, są problemy z aktywnością adminów przez co znowu dochodzi do spadków. Takie rzeczy wykonuje się w sytuacji gdy na serwerze ma się spore grono stałych graczy, a takiego nie mamy. Mapa Only Mirage jest po prostu przyjazna graczom i najchętnie zaglądana przez graczy w CS:GO, stąd w topce same takie serwery

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co sądzicie o tym by zamienić punkty na monety, tak jak ma to miejsce na np: 1v1/AWP?

Punkty zostaną przemielione na monety i tam też będzie zakup usług

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co myślicie o tym by stworzyć !report i tam printować graczy w menu, których wybiorą gracze i określą powód? To mogłoby pomóc adminom i graczom

  • Adminom bo mieliby prosty komunikat
  • Graczom bo większość jest przyzwyczajona do takiego komunikatu

 

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -_- napisał:

Co myślicie o tym by stworzyć !report i tam printować graczy w menu, których wybiorą gracze i określą powód? To mogłoby pomóc adminom i graczom

  • Adminom bo mieliby prosty komunikat
  • Graczom bo większość jest przyzwyczajona do takiego komunikatu

 

Myślę, że coś co cokolwiek ułatwi rozpatrywanie komunikatów adminom i rozgrywkę graczy zostanie przyjęte - jeśli nie po prostu to cofniesz. Fajna sprawa do wprowadzenia tego nie tylko na FFA o ile takowe opcje nie są już wprowadzone (nie wiem, bo moja rozgrywka jest ograniczona do 1,2 serwerów).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponuje dodać opcje
nominate
!nominate
/nominate

                    usprawni to sytuacje na serwerze, gdyż z tego co widzę wiecznie jest grany de_mirage.
oraz
                    dodać nowe mapy aby pula ich była większa to w końcu FFA.

Wiem, że ludzie grali by tylko  de_mirage / de_cache / de_dust2 , ale patrząc na to co gracze mówią to jednak wolą jakiś  Train czy coś innego poprostu niż sam mirage.

@eQu czyli granie only mirage, to zmieńcie z FFA na only_mirage..

Edytowane przez rilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rilu było kiedyś więcej map i serwer stał pusty jak dla mnie propozycja na minus. Serwer w tej chwili bardzo dobrze prosperuje wiec lepiej nic narazie nie zmieniać 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rilu propozycja fajna, ale z tego co wiem to rzeczywiście tak jak mówi @eQu serwer stał pusty, gdy były inne mapy. Jak zmienili na only mirage ludzie zaczęli grać. 
Moim zdaniem propozycja jest dla mnie na +, też słyszałem jak dużo osób chciałoby zagrać na innych mapach. Możemy spróbować, jeżeli będzie spadek graczy, wrócilibyśmy z Only Mirage. Chociaż nie wiem czy warto próbować i ryzykować spadkiem graczy..

 

———-

Edit. Możemy spróbować dodać ewentualnie 1-2 mapy teraz, może się przyjmie..

 

Edytowane przez daaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem innych map, bo fajny serwerek bez niepotrzebnych pluginów, a ciągłe granie mirage naprawdę nuży. Można zacząć od dodania dd2 i starego cache.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, starczy zapytać któregokolwiek admina o to, czy zmieni mapę, dzisiaj był przykład tego typu sytuacji:

- sugestia

- głosowanie (75-85%, by zmienić mapę) 

- jak jest te 80%, to admin zmienia pod koniec mapy kartę na np. dd2, vtg, inf

Ot proste, wszystko zależy tylko od graczy, czy oni zagłosują za inną mapą. 

Edytowane przez MAGnusb0b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie chce dodawać nowych map, bo robiłem to wielokrotnie odkąd działam przy jednej mapie i nigdy się to nie sprawdzało. Topka serwerów w Polsce jasno mówi, że najlepiej trzymają się serwery Only Mirage oraz 1v1. Serwer musi mieć stałą liczbę graczy by móc wykonywać takie zabiegi, stąd na ten moment pozostaje tylko vote od adminów

W przyszłym tygodniu pojawi się nowy sklep o którym rozmawialiśmy mieisąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wgrano nowy sklep

Punkty z poprzedniego systemu zostaną oczywiście przeniesione

 

Proszę zgłaszać wszelkie błędy z tym związane

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zaktualizowano cennik w sklepie + przeniesiono monety dla +10k pkt (jeśli dana osoba weszła na serwer)

Plany na później

  • Dodanie do sklepu tekstu przywitania lub pożegnania do kupienia

Jeżeli znaleźliście jakiś błąd lub macie propozycję, zapraszam

Aktualizacja

  • Dodano zakup przywitania
  • Dodano monety za asystę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zrezygnowałem z dodawania pożegnania, żeby nie było spamu

Aktualne plany

  • Dodanie komendy !hitbox z informacją o trafieniach dla danej mapy -> Dodano
  • Dodanie logowania do pliku !report -> Dodano
  • Usunięcie tagów PRIME/NONPRIME - dodanie nowej komendy z listą graczy gdzie znajdą się takie rzeczy + dokładniejsze informacje (na razie dla adminów) -> Dodano
  • Dodanie clantagu dla VIP -> Dodano
  • Zmiana w systemie rang, tak by każdy otrzymywał jakąś ikonkę rangi -> Dodano
  • Dodanie opcji customowego tagu do sklepu z tagami
    Po zakupie zostaniesz poinformowany o komendzie !customtag <nazwa_tagu>
    Tag można ustawić raz i po akceptacji nie podlega zmianie
    Po wpisaniu komendy z tagiem pojawi się menu z akceptacją. po potwierdzeniu nei da się tego cofnąć
    Jeżeli dobrze przemyślisz tag, będziesz w stanie stworzyć nawet ładną kolorowankę, ponieważ działają na nie kolory takie jak
    {green}, {blue}, etc
    Max 32 znaki jako cały tekst (czyli też z kolorami)

 

#EDIT 16.01.2020

  • Dodano opcje zmiany CustomTag
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności