Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje i Błędy


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Też sie może wypowiem

1. Wywalić cs_assault. Mimo że fajnie się gra w końcu coś nowego, to jednak jest to tak jednostronna mapa, a na dodatek tak rzadko grana, że w ciągu kilku rund z 13 osob robia się trzy, do usunięcia od razu imo

2. Może by tak w sumie powrót do dusta? Skoro jest inferno to czemu by nie grać i tej mapy. Z tego co pamietam to kiedys jak bylo 5 map to na dust grywało więcej osób niż na inferno. Proponowałbym więc 3 mapy ( MIRAGE/CACHE/DUST), ewentualnie to inferno, i votemap po skończeniu jej. Pewnie wyszło by, że gralibysmy co drugą mape mirage ale to dobrze, nazbiera sie graczy, potem na kolejnej troche się rozluźni i znowu mirage.

3. Mapy na zakładników to jednak nie to, nie na FFA. Jak coś takiego rzadziej granego chcecie to może Westwood :D

Tyle ode mnie, szczególnie pomyślcie o tym DE_DUST 2, bo zawsze było na tej mapie sporo graczy, nie wiem czemu ją usunięto :D

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 godzin temu, Splintus napisał:

A jakby tak.. Chociaz nie wiem czy jest to mozliwe, wprowadzic plugin, ktory z automatu zalaczalby jakas AIM mape w momencie gdy jest 1-5 osob na serwerze? W momencie, gdy wchodziloby wiecej osob mapa by sie zmieniala lub pokazywalby sie vote na zmiane lub pozostawienie mapy? 

Mała mapa jest już na COD (a więc taki plugin już stworzyłem), lecz automat, który sam zmienia mapę jest bezsensu, bo w pewnym momencie się pogubi i źle zrozumie. Zawsze będzie sprawdzał graczy, a to może być chwila + właśnie nie jestem za tym by dodawać mapy graczy, bo większość nie jest przystosowana do Panoramy, a więc będzie wywalać ludziom klienta, bo nawet pluginy, które pomagają w walce z tym nie są 100%, a Valve (jak widać) ma wyjebane w ten błąd, bo dotyczy serwerów społecznościowych:

W dniu 7.09.2019 o 11:47, -_- napisał:

Wiele z tych map jest nieaktualizowanych, a https://github.com/ValveSoftware/csgo-osx-linux/issues/1965

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, Splintus napisał:

Cos trzeba zrobic, aby ludzie wchodzili, jak serwer jest pusty! 

Najważniejsze pytanie

Co zrobić? Brakuje graczy, którzy sami chcą wejść na serwer i poczekać na innych 😕 

11 godzin temu, LAYZOOO napisał:

1. Wywalić cs_assault. Mimo że fajnie się gra w końcu coś nowego, to jednak jest to tak jednostronna mapa, a na dodatek tak rzadko grana, że w ciągu kilku rund z 13 osob robia się trzy, do usunięcia od razu imo

Spróbujemy z cs_italy i kolejnymi

11 godzin temu, LAYZOOO napisał:

Tyle ode mnie, szczególnie pomyślcie o tym DE_DUST 2, bo zawsze było na tej mapie sporo graczy, nie wiem czemu ją usunięto :D

Myślę, że można zrobić jeszcze inaczej

Wprowadzic max 5 map w tym jednak to cs_. Co miesiąc zmieniać jedną mapę, ale w taki psosób by ta mapa też pasowała graczom. Np: w przyszłym miesiącu usunąć inferno, a dodać dd2. W kolejnym miesiącu usunąć cache, a dodać dust i mówimy o zmianie map, które mają najgorsze statystyki wedłgu gameme

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytat

de_mirage
de_cache
cs_italy
de_inferno
de_nuke

Do końca miesiąca zostawimy coś takiego i sprawdzimy jak to się będzie miało w praktyce

http://classicffa.gameme.com/maps/csgo5 - będziemy się też posiłkować tymi statystykami + rozkładem ze strony głównej dla serwera w gameme. (co do tej strony to warto wziąć pod uwagę, że mirage był kiedyś jeyną mapą stąd taki przeskok dla tej mapy)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Dodajmy możliwość przejścia do specta po wpisaniu komendy !afk.

Daję to możliwość adminowi przejścia do specta w celu sprawdzenia podejrzanego gracza oraz innym graczom przejścia do specta, żeby bez sensu nie afk'ować podczas rundy gdy na chwilę odejdą od komputera. 

Edytowane przez spagi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zaktualizowanie listy adminów w temacie bo połowa to już go nie ma nawet 

- zrobienie dwóch side'ów dopiero jak będzie na serwerze 5 osób w ct bo jednak na niektórych mapach trudno 4 osobom obronić 2 side

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Proponuję również z puli map wyrzucić cs_italy i dodać de_overpass. Za każdym razem kiedy jest grana mapa cs_italy większość graczy prosi o zmianę.

Podobna sytuacja jest z de_nuke, ale w mojej ocenie powinna jeszcze zostać. Większość graczy po jakimś czasie po prostu wychodzi z serwera.

Edytowane przez spagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, spagi napisał:

@-_- Proponuję również z puli mapa wyrzucić cs_italy i dodać de_overpass. Za każdym razem kiedy jest grana mapa cs_italy większość graczy prosi o zmianę.

Podobna sytuacja jest z de_nuke, ale w mojej ocenie powinna jeszcze zostać. Większość graczy po jakimś czasie po prostu wychodzi z serwera.

Racja z cs_italy. Po wybraniu tej mapy od razu robią się pustki A overek to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja osobiscie spotkalem sie z duza iloscia graczy na cs_italy, nawet iloscia wzwyz z poprzedniej mapy, ktora byl cache. Nastepnym razem upewniajcie sie na temat map takich jak nuke np. czy gracze nie wychodza przez ragequit czy wychodza wlasnie z powodu mapy, bo takim tokiem myslenia mozemy wywalic wszystkie mapy bo w danym okresie ludzie z serwera wychodza. No prosze was. Ile razy jest ze jest 8v8 na takim mirage albo inferno i po kilku rundach robi sie 4v4 albo 3v3? Tyle ode mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 27.09.2019 o 19:32, Grand_ napisał:

- zrobienie dwóch side'ów dopiero jak będzie na serwerze 5 osób w ct bo jednak na niektórych mapach trudno 4 osobom obronić 2 side

Mam rozumieć, że reszta jest za, tak?

W dniu 27.09.2019 o 21:19, spagi napisał:

@-_- Proponuję również z puli map wyrzucić cs_italy i dodać de_overpass. Za każdym razem kiedy jest grana mapa cs_italy większość graczy prosi o zmianę.

Podobna sytuacja jest z de_nuke, ale w mojej ocenie powinna jeszcze zostać. Większość graczy po jakimś czasie po prostu wychodzi z serwera.

Szczerze, to nie zauważyłem aż tak dużych spadków na tej mapie

Jednak i tka trzeba pomyśleć nad zmianą w cyklu, tak jak ustaliliśmy wcześniej. Dodamy teraz jedną, a jedną usuniemy. Czekam na Wasze propozycje

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje troche zmienic system zdobywania punktow. Jest on po prostu troszke uciazliwy, skoro takie top1 np. musi nabijac staty 30/0/5 zeby jakiekolwiek punkty wlasnie nabic. Mozna dodac, ze za HS/no scopy/dominacje nad graczem i fragi na nim (takie cos co jest na wyscigu zbrojen, ze kiedy zabijemy jakiegos gracza juz ktorys tam pod rzad, to zaczynamy go "dominowac" i bedziemy dostawac co raz wiecej punktow za kolejne jego zabojstwa, oczywiscie bez smierci. Za zabicie gracza, ktory nas dominowal tez mozna uzyskac wiecej punktow za zabojstwo.) Mysle, ze urozmaicilo by to wbijanie punktow do rankingu. Teraz tam gra polega tylko na tym, zeby sie rozgrzac do do jakiegos meczu lub pogadac, bo te wbijanie topki jest po prostu nudne xD. Widzialem to na jakims serwerze, mysle, ze moze sie przyjac

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
17 godzin temu, SnuFFy napisał:

Proponuje troche zmienic system zdobywania punktow. Jest on po prostu troszke uciazliwy, skoro takie top1 np. musi nabijac staty 30/0/5 zeby jakiekolwiek punkty wlasnie nabic. Mozna dodac, ze za HS/no scopy/dominacje nad graczem i fragi na nim (takie cos co jest na wyscigu zbrojen, ze kiedy zabijemy jakiegos gracza juz ktorys tam pod rzad, to zaczynamy go "dominowac" i bedziemy dostawac co raz wiecej punktow za kolejne jego zabojstwa, oczywiscie bez smierci. Za zabicie gracza, ktory nas dominowal tez mozna uzyskac wiecej punktow za zabojstwo.) Mysle, ze urozmaicilo by to wbijanie punktow do rankingu. Teraz tam gra polega tylko na tym, zeby sie rozgrzac do do jakiegos meczu lub pogadac, bo te wbijanie topki jest po prostu nudne xD. Widzialem to na jakims serwerze, mysle, ze moze sie przyjac

Nie wszystko jest możliwe w GameME

image.png

 

 

Na razie dodałem dodatkowo de_dust2, lecz trzeba wywalić jedną z map:

Reakcje to Wasza odpowiedź (tylko te które nie dają dodatkowych punktów do reputacji)

Sad (smutny) -> de_inferno
haha (śmiech) -> de_nuke
Confused (Zmieszany) -> de_cache

office wpadł zamiast italy

 

W dniu 4.10.2019 o 00:59, -_- napisał:

- zrobienie dwóch side'ów dopiero jak będzie na serwerze 5 osób w ct bo jednak na niektórych mapach trudno 4 osobom obronić 2 side

Wgrane

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dodać nowego Cache z workshop zamiast starego

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1855851320&fbclid=IwAR2vqvOqDv8WWziL-cjY2NKSYAvs5NtEODGQGuhVXmYYUw6ObARg_-naeJg

- ALLTALK pomiędzy rundami

Do tego nie rozumiem kompletnie na jakiej zasadzie dodajecie i odejmujecie te mapy jeżeli ewidentnie widac że najrzadziej graną mapą jest italy (np. widać to po tych statystykach http://classicffa.gameme.com/maps/csgo5) to zamiast usunąć tą mape i dodać inną popularną mape to usuwacie italy i dodajecie office który jest rzadko grany na trybie competetive, nie ma go na żadnym serwwerze "FFA"  i także jest  niezbalansowaną mapą

1197876573_Beztytuu.thumb.png.0a15ce28deb8d6b4c00ecde68fef9a49.png

Po tym wykresie ewidentnie widać że największą popularnościa cieszy sie Mirage,Cache,Nuke, a za każdym razem kiedy była mapa Italy została zmieniona na de_dust 2, ponieważ ludzie wychodzili z Italy, więc zamiast dodać de_dust2 za italy to chcecie usunąć mapy na których grają gracz. 

//Edit

@-_- Nie wiedziałem że jest  ustalone że jedną z map ma być cs_ , moja wina

A co do zmieniania map to jednak jak jednego dnia nie ma żadnego Italy a jest dwa razy De_Dust 2 to jednak ktoś zmienił

Edytowane przez Grand_
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, Grand_ napisał:

Do tego nie rozumiem kompletnie na jakiej zasadzie dodajecie i odejmujecie te mapy jeżeli ewidentnie widac że najrzadziej graną mapą jest italy (np. widać to po tych statystykach http://classicffa.gameme.com/maps/csgo5) to zamiast usunąć tą mape i dodać inną popularną mape to usuwacie italy i dodajecie office który jest rzadko grany na trybie competetive, nie ma go na żadnym serwwerze "FFA"  i także jest  niezbalansowaną mapą

Ponieważ informowałem wcześniej też, że będziemy nadawać te mapy zgodnie z tym co napisaliście, bo jest sporo niedomówień z tym związanym

Moja wiadomość

W dniu 11.09.2019 o 11:26, -_- napisał:

Wprowadzic max 5 map w tym jednak to cs_. Co miesiąc zmieniać jedną mapę, ale w taki psosób by ta mapa też pasowała graczom. Np: w przyszłym miesiącu usunąć inferno, a dodać dd2. W kolejnym miesiącu usunąć cache, a dodać dust i mówimy o zmianie map, które mają najgorsze statystyki wedłgu gameme

Czyli, teraz zrobić to zgodnie z Waszymi głosami, a w kolejnym miesiącu taką, która ma najgorsze statystyki według GameME

2 godziny temu, Grand_ napisał:

Po tym wykresie ewidentnie widać że największą popularnościa cieszy sie Mirage,Cache,Nuke, a za każdym razem kiedy była mapa Italy została zmieniona na de_dust 2, ponieważ ludzie wychodzili z Italy, więc zamiast dodać de_dust2 za italy to chcecie usunąć mapy na których grają gracz. 

Czekaj, czekaj. To jeśli admini sami zmieniają mapy z italy na dd2, KTÓREGO NIE MA, to sami wprowadzają błędne proporcje do statystyk + nie wiem co ma italy do dd2. Była mowa o tym by zagwarantować graczom dwa tryby gry BOMBSITE i HOSTAGE. Napisałem wcześniej, że jestem świadom tego jak wygląda sytuacja z mapami hostage - mniejsza aktywność

Nie bardzo wiem co ma porównywanie mapy de_ do cs_, skoro ustaliliśmy, że będzie przynajmniej jedna mapa pod hosty, a więc to co teraz napisałeś nie ma sensu z tym co ustalaliśmy wyżej + tak jak wspomniałem wcześniej, jeżeli sami zmieniacie mapy, to jak chcecie stworzyć odpowiednią statystykę map? To za każdym razem będzie zakłamane, bo spadek graczy może być zauważalny na początku, a nie przez całą mapą i są też różne pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z italy jest taki, ze latwo ludzi wkurwic, dlatego wychodza. Jest pelno miejsc gdzie po prostu ktos kampi, pickuje niemozliwa do skontrowania pozycje i robi tak co runde. To wszystko powoduje ragequity i darcie japy na adminow zeby zmieniali mape. Jak nie widzialem ludzi co kampia w tunelu, w domku i na balkonie, to nie widzialem zeby ktos blagal o zmiane mapy. Jak dla mnie to wina wszystkich na raz bo po 1. Sam w sumie proponowalem mape, ale nie pamietalem wlasnie o takich spotach, ktore sa na prawde irytujace. 2. Ludzi, ktorzy wlasnie kampia i korzystaja z takich spotow tylko pod fragi. 3. Adminow co z automatu zmieniaja mape bo albo im nie idzie albo tez im sie nie podoba.

@Splintus Piaski to ty szanuj albo spotkamy sie na longu i nie bedzie ci tak milo

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SnuFFy napisał:

Problem z italy jest taki, ze latwo ludzi wkurwic, dlatego wychodza. Jest pelno miejsc gdzie po prostu ktos kampi, pickuje niemozliwa do skontrowania pozycje i robi tak co runde. To wszystko powoduje ragequity i darcie japy na adminow zeby zmieniali mape. Jak nie widzialem ludzi co kampia w tunelu, w domku i na balkonie, to nie widzialem zeby ktos blagal o zmiane mapy. Jak dla mnie to wina wszystkich na raz bo po 1. Sam w sumie proponowalem mape, ale nie pamietalem wlasnie o takich spotach, ktore sa na prawde irytujace. 2. Ludzi, ktorzy wlasnie kampia i korzystaja z takich spotow tylko pod fragi. 3. Adminow co z automatu zmieniaja mape bo albo im nie idzie albo tez im sie nie podoba.

Dla przykładu - Ja i MP9 :) . Co do zmiany mapy z Italy na dusta, nie widzialem ani razu, zeby ktokolwiek to zrobil, uslyszalem tylko raz od eqq'a na tsie, ze to zrobil. Tak to zazwyczaj jest zmieniana na MIRAGE lub kolejna mape, ktora jest w puli czyli chyba Inferno? Dobrze, ze sa te mapy CS bo jest jakies urozmaicenie na serwerze, a to, ze ludzie ragequituja jest calkowicie hmmm.. bez sensu? Na innych mapach tez moga byc w taki sam, denerwujacy sposob zabici, jednak tego nie robia. Po prostu nie znaja mapy i nie chca sie 'wkurwiac' podczas poznawania. TO CO NIEZNANE JEST GORSZE - taka Polska mysl. Tak podsumuje swoja jakze wspaniala wypowiedz. ( dust specjalnie z malej litery, brak szacuneczku )

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 10.10.2019 o 13:28, Grand_ napisał:

@-_- Nie wiedziałem że jest  ustalone że jedną z map ma być cs_ , moja wina

A co do zmieniania map to jednak jak jednego dnia nie ma żadnego Italy a jest dwa razy De_Dust 2 to jednak ktoś zmienił

Postaram się jutro sprawdzić czy nadal dochodzi do takich sytuacji

de_mirage
de_cache
cs_office
de_inferno
de_nuke
de_dust2

+ Czy dodajemy nowego cache zamiast starego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie na szybko. Co za ***** dał odblokowanie obydwóch saidów wtedy gdy jest minimum pięciu w ct. Tak się nie da grać, że 4 w ct sobie pójdzie na jeden said a gdy w tt jest trzech to wbijać sobie na czterech typów co runde. Mam nadzieje że ktoś to szybko zmieni bo wiele osób może potwierdzić że jest to głupi pomysł.

@spagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
9 minut temu, EkSpO napisał:

Ja mam takie pytanie na szybko. Co za ***** dał odblokowanie obydwóch saidów wtedy gdy jest minimum pięciu w ct. Tak się nie da grać, że 4 w ct sobie pójdzie na jeden said a gdy w tt jest trzech to wbijać sobie na czterech typów co runde. Mam nadzieje że ktoś to szybko zmieni bo wiele osób może potwierdzić że jest to głupi pomysł.

@spagi

 

W dniu 27.09.2019 o 19:32, Grand_ napisał:

zrobienie dwóch side'ów dopiero jak będzie na serwerze 5 osób w ct bo jednak na niektórych mapach trudno 4 osobom obronić 2 side

W dniu 4.10.2019 o 00:59, -_- napisał:
W dniu 27.09.2019 o 19:32, Grand_ napisał:

- zrobienie dwóch side'ów dopiero jak będzie na serwerze 5 osób w ct bo jednak na niektórych mapach trudno 4 osobom obronić 2 side

Mam rozumieć, że reszta jest za, tak?

Następnie brak innych komentarzy poza reputacją pod jego postem, co potraktowałem jako zgodę

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności