Skocz do zawartości

Ban oreł??


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: orzeł
Wycinek z konsoli(bez IP)*: - 
Serwer: Prime Mirage CS:GO
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:169093975&Submit

Jedyne co mogę w sumie powiedzieć, to to że gram na tym serwerze od dawna, nigdy nie miałem żadnych czitow do CS i mam 3k godzin w cs.https://steamcommunity.com/id/orzeeeel

Edytowane przez orzeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do dema: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_mirage-1550997904-1550999727.zip 
(Demo rozpiszę w jednej prośbie i skopiuje do drugiej, ponieważ sprawa dotyczy dwóch panów)

Panowie @orzeł i @Romus,

Naprawdę nie zdziwiło was to że dostaliście bana w tym samym czasie, z takim samym powodem? 

Powołałem się na Pkt.3 podpunkt 3.6 mówiący że

Używanie różnego rodzaju wspomagaczy (cheatów LUB INNYCH PROGRAMÓW)-> taryfikator przewiduje BAN permanentny

Czyli dokładnie to co zrobiliście w ww demku. Pokazują to idealnie 3 rundy. Jak najpierw nabiliście sobie w dwóch pierwszych punkty za podłożenie i rozbrojenie paki a w rundzie  9 orzeł dał info o położeniu swojego gracza z drużyny Romusowi, a Romus o tym że terro jest afk na spawnie.

Przejdźmy więc do rozpiski, która (co, nieco boli) będzie łatwa i krótka.

Runda 1 i 2

Orzeł mówi swojej drużynie żeby szli na A, sam idzie z paką na B, Romus najpierw poszedł na A, ale po chwili się rozmyślił i jednak poszedł na bombsite B Niby normalne, okej, lecz co potem się dzieje. Orzeł podkłada bombe, panowie się mijają nawet nie celując w siebie jak gdyby nigdy nic, a Romus na spokojnie sobie pakę rozbraja. Ta sama sytuacja pojawia się w 2 rundzie

Runda 9

Panowie niby się tam strzelają ale w tym samym momencie odpuszczają sobie strzelanie i się ,,rozchodzą", Romus idzie po pakę a orzeł jak gdyby nigdy nic biegnie na T spawna zabić AFK gdzie dostał info o tym że tam terrorysta stoi. Jeszcze w tej samej rundzie widzimy Romusa, który wchodząc na BS A macha myszką nie wiadomo po co, potem odrazu wcelowują się w antyterroryste który stoi na CT, 

hymm skąd mogli obydwaj panowie wiedzieć co się dzieje z ich przeciwnikami. 

Według mnie UB TEAM nie ma zbytnio tu co robić i poprosiłbym @-_- właściciela lub @Mrs. Quake Administratorkę o wydanie ,,wyroku" 

Dziękuje

Edytowane przez Skorpion Wwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obczaiłem demo no i co tu dużo mówić, chamstwo i tyle.

Widać ewidentnie, że mają jakiś kontakt (czyt. TS i/lub Discord). Najgorsze jest to, że obaj panowie mieli kiedyś na tej sieci admina i teraz tak się zachowują, WSTYD!!!

Oczywiście banned za pomaganie

  • Dziękuję 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności