Skocz do zawartości

ZGADNIJ KTO TO?


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

imageproxy.png.80624c6315d8422d46b69dd86674148e.png

 

Hejka! Powracam do Was z zabawą, która kiedyś już miała swoje pięć minut na naszym forum. Pomyślałam, że fajnie byłoby ją reaktywować. 

O co chodzi?

Nie jest to nic trudnego. Jeśli mam najprościej to wytłumaczyć, będziecie musieli odgadywać o jakim użytkowniku mowa w danym poście. Nie będą to informacje ogólne (nie napisze przykładowo - "Jestem właścicielem sieci", bez przesady xD). Troszkę będziecie się musieli nad tym wysilić  Osoba wytypowana przeze mnie, nie dowie się o "nominacji" w celu uniknięcia przesyłania między użytkownikami informacji o kim jest opis.

Jak to wygląda w praktyce?

  • Pod tym tematem ukazuje się krótki opis jednego użytkownika.
  • Odpowiedzi wysyłacie mi na pw! (Tytuł wiadomości "Konkurs")
  • Po otrzymaniu pierwszych 5 wiadomości, z prawidłową odpowiedzią, opis zostaje "zamknięty"
  • Po "zamknięciu" opisu, w tym temacie ukazują się zwycięzcy.
  • Dodaje kolejny opis użytkownika.

Kilka ważnych rzeczy:

  • Wygrywa 5 osób, które jako pierwsze napiszą mi prawidłową odpowiedź.
  • Każdy zwycięzca otrzymuje jeden plusik.
  • Po zdobyciu sześciu plusików- otrzymujecie VIPa na forum na okres dwóch miesięcy.
  • Po zdobyciu trzech plusików - otrzymujecie VIPa na okres jednego miesiąca.
  • Nie odpisuje na żadną wiadomość konkursową, nie będę ich nawet odczytywać, dopiero po upływie określonego czasu.
  • Temat wiadomości "Konkurs" jest obowiązkowy, inne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
  • Nie ma możliwości, żeby moja skrzynka wiadomości była zapełniona, więc proszę nie spamować mi, że nie mogliście wysłać odpowiedzi.
  • Każdy użytkownik może napisać tylko jedną odpowiedź - kolejna nie będzie brana pod uwagę.
  • Oczywiście każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie.
  • Jeśli uważacie, że opis jest o Was, oczywiście możecie napisać to w odpowiedzi.

Opis skopiowany od @Tymbarkowa :3

Grafika wykonana przez @Dorian ten raperinio

 

POWODZENIA!

 

PUNKTACJA: 

@s t a r g i r l + + +

@SnuFFy + + + +

@Skorpion Wwa + + + +

@Shino +

@Esme +

                                                           

Edytowane przez neska.
  • Like 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis nr. 1

Hejka! O, widzę, że mam okazję opisać się jako pierwszy/a. Myślę, że zna mnie większość z Was albo przynajmniej kojarzy... Co prawda, nie jestem bardzo zauważalny/a, ale swoje obowiązki wykonuje sumiennie! Jestem już tu trochę z Wami i od długiego czasu pełnię dosyć ważną funkcję. Kiedyś mogliście mnie spotkać na TS3, gdzie siedziałem/am ze swoją ekipą. Pochodzę z dolnej części Polski. Uczę się oraz pracuję i to też niestety przez to nie mam tak wiele czasu, by być tak aktywny/a jak kiedyś ;c Ale w sumie to zawsze byłem/am bardziej cichym użytkownikiem... Czy wiecie kim jestem? 

 

POPRAWNA ODPOWIEDŹ - SHINO

Edytowane przez neska.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • neska. zablokował(a) ten temat

Opis nr. 2

Cześć! Tym razem trafiło na mnie, ale nie wiem o mogę o sobie napisać, chociaż jestem osobą dość wygadaną. Wyróżniam się na forum, mimo, że nie spotkacie mnie często na czatboxie, ale zdarza mi się co jakiś czas zamienić z Wami parę słów. Przywiązuję się do różnych rzeczy, na przykład avataru, który już jakiś czas mi towarzyszy. Ludzie z forum postrzegają mnie często jako bardzo poważna osobę, ale czy na pewno mają rację? I co? Wiecie już kim jestem? ;D

 

POPRAWNA ODPOWIEDŹ - -_-

Edytowane przez neska.
  • Like 5
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • neska. przypiął/eła ten temat

Opis nr. 3

Hejka! Widzę, że teraz moja kolej. Bardzo możliwe, że nie mieliśmy okazji ze sobą dłużej porozmawiać, ponieważ zazwyczaj robię to tylko ze swoją ekipą, której niestety praktycznie już tutaj nie ma. Pełnię jakąś tam funkcję na forum, a w sumie to nawet dwie! Podobno jestem raczej niemiły/a, ale ja uważam, że po prostu szczery/a! Staż na forum pozwolił mi na sprawdzenie się już na kilku stanowiskach, bo nie jest on najkrótszy. Dzięki naszej sieci udało mi się poznać osobę z którą jestem bardzo blisko od 3 lat i to dzieki niej zaczęła mnie interesować służba wojskowa. Kto wie, może kiedyś zostanę szeregowym/ą ;D Myślę, że powinieneś/aś już się domyślić!

POPRAWNA ODPOWIEDŹ - MARINA

Edytowane przez neska.
  • Like 4
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis nr. 4

Cześć! Tym razem, to ja opiszę siebie. Lat mam jeszcze naście, ale niestety już przez krótki czas. ;/ Od niedawna mam okazję pełnić jakąś funkcję na forum i muszę powiedzieć, że całkiem mi się ona podoba! Mam nadzieję, że dobrze mi to wychodzi ;D Może powiem Wam jakiej muzyki słucham? W sumie różnie, ale myślę, że mogę Wam się kojarzyć ze słuchaczem rapu. Hmm, wiecie już kim jestem?

POPRAWNA ODPOWIEDŹ - DORIAN

Edytowane przez neska.
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis nr. 5

Hejka! Tym razem moja kolej, ale od czego by tu zacząć, żebyście nie mieli za łatwo... Myślę, że zdecydowanie należę do największych weteranów cs-classic. Nie ma mnie tu zbyt dużo, ale zostawiłem po sobie dosyć ważną rzecz, która cieszy się dużą popularnością! Posiadam duże doświadczenie w byciu opiekunem, adminem, moderatorem... W zasadzie w większości stanowisk, które są u nas dostępne. Wiecie już kim jestem? Może było za łatwo? :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności