Skocz do zawartości

[EVENT] Awantura o Kasę! Edycja 1.


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Jak dobrze wiecie istniał kiedyś taki teleturniej w telewizji mający nazwę naszego eventu. O co chodzi? W tym temacie możecie zgłosić drużynę, którą będziecie rywalizować w Awanturze o Kasę! Zabawa jest jak rozwinięty drużynowy quiz. "Maszyna losująca :kappa: " wybiera jedną z kategorii. Następnie 4 drużyny za pomocą ich kapitana licytują się z innymi drużynami o to, kto odpowiada na kategorię. Właśnie z tego teleturnieju możecie usłyszeć słynne słowa "Niebiescy Vabank!". Drużyna, która wygra licytację odpowiada na pytanie, w którym są 4 odpowiedzi na nie, tylko jedna prawidłowa. Każdy zespół posiada na start 3000$. Drużyna, która wygra licytację, ma do zgarnięcia pulę pieniędzy zebraną od wszystkich drużyn czyli: Niebiescy - 300 Żółci - 300 Czerwoni - 500 Zieloni - 300. Licząc z tego drużyną, która dała najwięcej i nie wycofała się z licytacji są Czerwoni, więc jeżeli odpowie ona na pytanie to dostanie po trudnej matematyce 1400$ na swoje konto. Jeżeli drużynie skończą się pieniądze to odpada. Ostatnia drużyna czyli ta zwycięska otrzyma tytuł Mistrzów i na następnej edycji ona będzie walczyła w finale z drużyną zwycięską w 1 etapie drugiej edycji.

 

Maszyna losująca będzie posiadała następujące kategorie:

  1. Historia
  2. Historia Polski
  3. Geografia
  4. Matematyka
  5. Tematyka Gier
  6. CS:GO
  7. Jailbreak Cs-Classic.pl
  8. Motoryzacja
  9. Gastronomia
  10. Piłka Nożna
  11. Język angielski
  12. Koperta :kappa: 

Pytania przygotuję sam. Maszyna wylosuje kategorię, wtedy licytują się drużyny. Dla zwycięskiej drużyny maszyna znowu wylosuje jedno z pytań oraz zostaną podane 4 odpowiedzi na nie, w tym jedna prawidłowa. Wtedy drużyna ma minutę na naradę i odpowiedź na pytanie. Wszelkie próby korzystania ze wspomagaczy typu Google będą karane dyskwalifikacją z tej i następnych edycji dla drużyny.

W kopercie mogą znaleźć się różne nagrody, które też będą losowane.

Nagrody dla drużyn:

  1. Miejsce: 15 tysięcy respektu dla każdego jej członka, Tytuł Mistrzów na następnej edycji, 2 blunty dla każdego członka.
  2. Miejsce: 10 tysięcy respektu dla każdego jej członka, 1 blunt dla każdego członka.
  3. Miejsce: 8 tysięcy respektu dla każdego jej członka.
  4.  i 5. Miejsce: Kamieni kupa.

 

Wzór do zgłaszania drużyn pod TYM tematem:

  1. Nazwa Drużyny:
  2. Nick Kapitana:

Drużyny muszą być 3-osobowe!

Event prowadzi Krzysztof Ibisz - Snuffik oraz Hostessa - Jdixx.

Event odbędzie się w Niedzielę 7.04 o godzinie 18:00!

Jeżeli drużyny znajdą się do jutra i będą chciały to mogę zrobić event w piątek o 18:00. Jeżeli do niedzieli nie uzbierają się drużyny to event przełożymy na później.

7.png.ee93d7e31af2be75d0b06de449707c87.png

Dziękuję @s t a r g i r l oraz @Dorian ten raperinio za wykonane dla mnie grafiki.

 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SnuFFy napisał:

Kapitanowie pierwszych 4 drużyn @crate @Gemciu @skaff @mrolo10000. Pasuje wam w niedzielę czy w piątek? Nie wiem czy nie zająć się już za tworzenie wszystkich pytań :D 

w piątek tylko od 19 mam czas , a w niedziele (dla mnie lepiej) od 15 mam czas wolny i będę aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SnuFFy zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności