Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na adma :D ???!!!!


seb!x

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sebix
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 16 [we wrześniu 17]
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie **: Hej mam na imię Sebastian, pochodzę z miasteczka Trzebiatowa które liczy 15 tyś osób województwie zachodnio-pomorskim, interesuję się sportami typu piłka nożna siatkówka. Chodzę do szkoły branżowej kierunek kierowca w przyszłość chcę  zostać kierowcą ciężarówki  , w wolnym czasie  lubię bardzo grać gry mają ulubioną grą jest cs:go.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomagać na serwerze toczyć walkę z wiatrakami od czasu gdy valve zrobiło cs:go za darmo ludzie postanowili zacząć grać na haksach zarówno czasami gracze potrafią zacząć się wyzywać chciałbym pomagać gracz rozwiązywać konflikty umiem rozpoznać skilowego gracza od zwyczajnego haksa. Nerwy potrafię trzymać na wodzy nie mam konfliktów na serwie
10. Steam_ID: STEAM_1:0:188505147
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze gram od 3 do 4 godzin, a w weekendy gram od 9-20 :D
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  Dni robocze zazwyczaj będę od godziny 15-16, a weekendy gram od 8-9 rano :*
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W grze mam staż 4000 tyś godzin mam rangę lema
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak adminem byłem na 5 serwerowniach :D
 
Pozdrawiam
 
 
 
 
1. Ukończone 17 lat -
2. Spędzone 25 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +/- (czasami przeklnę ograniczam to do minimum)
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
 
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać mu szansę@RyKoS

Czasami nerwy ci puszczą przez moją osobę i rakiety, ale tak to nie widzę problemu, żebyś dostał szansę i wiek raczej nie będzie miał nic do tego już nie raz widziałem przypadki, gdzie na sieci przyjmowali osoby w wieki 15 lat nawet, bo były spokojne i pomocne.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

+- Wiek -już niedługo będziesz mieć te 17 więc jest spoko

+ Aktywność-Często jesteś na serwerze więc z tym problemu nie ma

+ Mikrofon- No tylko czasami za dużo go używasz :P

+ Składka

+ Znajomość SM [7]

+ Kultura na serwerze COD -Nie słyszałem żebyś się z kimś wyzywał, kłócił, a żeby skargi na ciebie to też nie bardzo

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że warto dać Ci szansę ale ostrzegam, że zachowanie musisz poprawić. Będę miał Cię na oku :) 

 

Odezwij się na pw

Edytowane przez RyKoS
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności