Jump to content

Bane

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  1d 11h 29m 50s

Bane last won the day on February 2 2019

Bane had the most liked content!

Community Reputation

25 Nowicjusz

3 Followers

About Bane

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  Bane
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może i nie gram już od dłuższego czasu na serwerze, a sprawdzam co się dzieje na forum, ale mogę odnieść się do tego, co napisała @Agnes nie raz adist pisałeś, a nawet spamowałeś z błahostkami, a niekiedy głupotami typu duch za wcześnie na respa 1s albo potrafiłeś się przyczepić o to nawet do mnie, że kogoś nie zbanowałem, a zwróciłem mu uwagę, gdzie nie raz mówiłem, że wcześniej zwracałem uwagę to dostał bana, a ten dostał pierwszy raz ostrzeżenie, a wracając do twojego zachowania na serwerze nie raz byłeś okej w stronę graczy czy też adminów, ale też dość często prowokowałeś lub nie panowałeś nad sobą tak więc nie dziwię się, że Kendi tak zareagował banem bez ostrzeżenia i czegoś więcej.
 2. Tak więc chciałem się z wami wszystkimi pożegnać niestety, ale przez jakąś osobę straciłem chęci na całkowity powrót na serwetki a, że jestem osobą, która nienawidzi jak ktoś coś gada na mój temat, a za przeproszeniem ch*j wie. @RyKoS Sorki miałem do was wrócić, ale niestety wyszło jak wyszło, a staram się odciąć od toksycznych ludzi.
 3. @BATMAN. Panda cię kilkukrotnie upominał, żebyś nie strzelał w ten dzwon, a osobą, która cię zbanowała był sebix, gdzie miał do tego pełne prawo, bo nie słuchałeś admina + działałeś na niekorzyść serwera z tymi strzałami w dzwon.(skoki VAR) Następnym razem polecam ci dowiedzieć się dokładnie kto cię zbanował, jak i słuchać tego, co mówi do ciebie osoba z administracji.
 4. Bane

  [Propozycje] Perki

  Pamiętam ten perk z sg xd, ale jak już miałby się pokazać to pod inną nazwą oraz 10 ammo w zeusie 1/1 żeby coś jednak tym zdziałać.
 5. Można dać mu szansę@RyKoS Czasami nerwy ci puszczą przez moją osobę i rakiety, ale tak to nie widzę problemu, żebyś dostał szansę i wiek raczej nie będzie miał nic do tego już nie raz widziałem przypadki, gdzie na sieci przyjmowali osoby w wieki 15 lat nawet, bo były spokojne i pomocne.
 6. Mu bardziej chodzi o to, że resetuje cały progres misji przeżycia 20 rund po zmianie mapy.
 7. Link do gameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/774286 Nick w Grze: Bane Ilość godzin: 10h Dzień:21/03/2019 Nagroda: Przeniesienie lv
 8. @adist8 Takie podmianki nie są zabronione komandos może od razu cię zabić, jak i stać obok/za oszustem po podmianie przy okazji masz cały PKT dotyczący oszusta 2.14. Zakazuje się wrzucania umiejętnością Oszusta poza mapę, z dużych wysokości, bugowania w txt i innych graczach oraz "tepania" w miny/ dynamit. [Ostrzeżenie / Ban na 30 min / Ban na dzień]
 9. @Maxx Speed Zostajesz przyjęty na okres próbny. @BlackD Zostajesz przyjęty na okres próbny. Zgłoście się do mnie na PW.
 10. 1. Nick:Bane 2. Imię:Adrian 3. Wiek:22 4. Znajomość komend admina (0-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon:Tak 6. Parę słów o sobie **:Co tu duzo pisac o sobie pozytywnie pier*** psychopata ktory w wolnym czasie siedzi i gra w roznej masci gry 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer wystartowal niedawno na nowo tak wiec trzeba ich przypilnowac jak i rozwinac serwer w dobra strone z dobra atmosfera 8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-4h ze wzgledu na to ze posiadam jeszcze admina na serwerze CoD i tam tez trzeba wyrobic norme godzinek 9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):2-8h a nawet wiecej jak nic nie przeszkodzi w tym 10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3kh 11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
 11. Ekipa Warto Wierzyć zmontowała film dla 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz Fundacji Cancer Fighter z życzeniami. Według mnie jest to piękny gest od ekipy Warto Wierzyć, jak i osób, które w nim występują m.in. Kamil Grosicki, Joanna Jędrzejczyk, Wojtek Gola i wielu innych. Prosiłbym też bez zbędnych komentarzy typu „ale po co to komu” „g*wno” etc. jest to film niespodzianka od ekipy dla tych ludzi.
 12. No siema kolejna krzywa mordo, którą znam X czasu
 13. Podbijam grajac Chorazym dostalem perk Zestaw Grubego i mialem 2x MAG-7
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines