Skocz do zawartości

Wywiad ze SnuFFym - młody logistyk, opiekun JB, a w przyszłości moderator?


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

   snuffy.png.3336e09e194a224cd07356ccb4adf770.png

neska. : Witam. Przed Wami kolejny wywiad - tym razem z opiekunem JB - @SnuFFy. Na początku, proszę, abyś się nam przedstawił i powiedział skąd pochodzisz.

SnuFFy: Cześć wszystkim czytającym! Nazywam się Arek i mam 18 lat. Pochodzę z Lubuskiego, a dokładniej z miasta Zielona Góra, może nie największa metropolia, ale za to świetna dla turystów.

neska. : Świetna dla turystów? Pewnie nie każdy wie, co Zielona Góra ma do zaoferowania, więc gdybyś musiał kogoś zachęcić do odwiedzenia tego miasta, to jakie jego mocne cechy byś wymienił?

SnuFFy: Na pewno zaprosiłbym Was we wrześniu na Winobranie! Jest to co roczny event w mieście, który jest tradycją związaną z przeszłą produkcją wina na naszej Palmiarni. Na całym centrum rozstawiane są stoiska z przeróżnymi rzeczami do kupienia. Do tego zaprosiłbym do właśnie Palmiarni, naszej galerii Focus Mall oraz Centrum Rekreacji Sportowej, na której posiadamy bardzo fajny basen :D

neska. : Na to Winobranie, to może i ja się wybiorę :D Skoro masz 18 lat, to zapewne nadal się uczysz. Zdecydowałeś się na liceum czy może technikum? Mógłbyś nam przybliżyć profil na którym jesteś?

SnuFFy: Aktualnie uczę się w drugiej klasie technikum na profilu logistycznym. Jeszcze nie wiem czy wiąże z tym przyszłość, ale mam nadzieję, że tak. Po zdaniu obu kwalifikacji na spokojnie mogę znaleźć pracę w moim rodzimym mieście.

neska. : Mam nadzieję, że uda Ci się pójść w tym kierunku, ale jeśli nie jesteś pewien, to masz jakiś plan awaryjny? Może posiadasz jakieś hobby, które mogłoby w przyszłości być Twoim źródłem utrzymania?

SnuFFy: Mimo, iż interesuje się sportem, to nie widzę z tym przyszłości. Trenowałem 4 lata piłkę nożną i poważniejsza kontuzja mi to uniemożliwiła. Staram się skupiać na tym, aby zdać właśnie tę logistykę, bo jeśli chodzi o samą szkołę. to trudności sprawiają mi prędzej przedmioty ścisłe, zawodowe zdaje jak na razie jako jeden z lepszych w całej szkole :D

neska. : Kontuzja? Chciałbyś może to rozwinąć?

SnuFFy: Nie będę tu wchodzić w szczegóły. Na jednym z meczów (trenowałem i grałem jako bramkarz) pewien cwaniaczek stwierdził, że zamiast piłki, to kopnie w nogę i doznałem poważnego złamania otwartego piszczela w dwóch miejscach 😕 . Na całe szczęście wszystko potoczyło się dobrze i dzisiaj mogę normalnie biegać jak i skakać lecz kto wie, co by się mogło wydarzyć. gdyby kość przesunęła się w inną stronę 😕 Po tym ogólnie nie chciałem trenować dalej, żeby nie stało mi się nic więcej, miałem taką lekką traumę.

neska. : Po trupach do celu, bardzo niesportowe zachowanie. Ale na szczęście, już wszystko jest dobrze. Od pewnego czasu jesteś opiekunem JB i jak widzimy, idzie Ci to bardzo dobrze. Gdybyś miał wskazać najgorsze i najlepsze rzeczy związane z tym stanowiskiem, to co to by było?

SnuFFy: Najlepszą rzeczą na pewno jest to, że spełniam się w tym co lubię. Jak napisałem w podaniu, posiadałem kiedyś własną sieć serwerów i wiem co trzeba robić. Fajne jest też poczucie jakiejś odpowiedzialności, bo nie robię tego dla siebie lecz głównie chyba dla graczy i Karola. Po to są opiekunowie, żeby ludzie którzy się w tym bardziej od niego odnajdują działali i dawali mu swoje idee. Najgorszy jak dla mnie jest kompletny brak szacunku. Czysto hipotetycznie na 30 osób tylko 5 by mi podziękowało za jakiś event lub za to, że robię z serwerem to co robię i jest on aktualnie top1 serwerem na classicu. Cała reszta potrafi tylko mnie pohejtować bo im się tak chce albo specjalnie wkurzać mnie jak i administrację. Wątpię, że jest serwer na classicu, na którym byłoby tak dużo użerania się z zachowaniami graczy ale to się ciągnie już od czasów samej Besi 😛 

neska. : Myślałeś może o jakiejś dodatkowej funkcji, takiej jak redaktor czy moderator czy jednak na dzień dzisiejszy wolisz skupić się na serwerze?

SnuFFy: Szczerze? Przed tym jak złożyłaś podanie to myślałem nad moderatorem. Wtedy był tylko jeden i to nie za często. Teraz ty już jesteś i na pewno wychodzi ci to lepiej, bo masz w tym doświadczenie. Jakbym chciał, to na pewno bym już dawno złożył to podanie ale jak widzę jak jestem traktowany przez graczy, to boję się o to co byłoby na takiej randze. Byłem też redaktorem, napisałem kilka fajnych recenzji i dałem sobie spokój, nie widzę siebie w tym. Kto wie, może się kiedyś na tego zielonkawego zdecyduję :D

neska. : A zachęcam, zachęcam, bardzo fajna ranga! :D Jest coś na forum, co byś zmienił? Może nie do końca pasuje Ci administracja? Jak już się dowiedzieliśmy, jedną z tych rzeczy jest po prostu brak szacunku u ludzi, który niestety jest bardzo częsty, ale czy jest jeszcze jakaś rzecz/cecha, która także nie do końca Ci odpowiada?

SnuFFy: Jedyne co bym na forum zmienił to nadanie lekko większego luzu. Często zdarza się, że ktoś sobie na spokojnie śmieszkuje na czatboxie z kolegą i jest uciszany przez adminów, kiedy nikomu nie dzieje się krzywda. Rozumiem, że chcielibyście reagować prewencyjnie przed kłótnią ale przecież da się chwile poobserwować co się wydarzy :D . Tylko tyle ode mnie co do forum i samej administracji :P

neska. : Uważam, że masz trochę racji, ale czasem trudno wyczuć, czy coś jest żartem czy też nie ;/ Czy oprócz JB można spotkać Cię na innych classicowych serwerach? A może oprócz CS lubisz czasem zagrać w inne gry?

SnuFFy: To właśnie inne gry dają mi spokój! Ciągle gram w coś innego z kumplami żeby się odstresować haha. Grałem na codzie ale znudził mi się. Na tym serwerze gra się tylko po to, żeby nabić na początku edycji lvl i potem kosić każdego. Grałem na deathrunie ale usunęli. Najbardziej brakuje mi starego only dd2 w CS:GO :(

neska. : Może nie każdy wie, ale posiadasz także admina na TS3. Jak się czujesz z tą rangą?

SnuFFy: Jak dla mnie nic nie zmienia. Co jakiś czas wbije na tsa, coś tam popilnuje coś tam pogada i to tyle :P

neska. : Jednak każda ranga, to jakiś obowiązek. :D Jak to wszystko się zaczęło? Jak trafiłeś na naszą sieć? Ktoś Ci może polecił czy może przypadkiem znalazłeś któryś z naszych serwerów?

SnuFFy: Znalazłem się na JB w 2015 roku dzięki mojemu koledze z klasy, z którym później razem otrzymaliśmy guarda. W 2016 roku właśnie założyłem konto na forum no i potem jakoś się rozwinęło :D

neska. : Fajnie, że udało Ci się trafić akurat tutaj! :D Może przejdźmy do spraw związanych bardziej z Tobą, niż forum, a mianowicie do spraw sercowych. Czy znalazłeś już swoją wybrankę? A może jednak uważasz, że to jeszcze nie jest Twój czas?

SnuFFy: Posiadam dziewczynę od 5 miesięcy. Jak na razie, jakby to ująć, żyjemy długo i szczęśliwie :D . Wiem też, że w tym wieku różnie to bywa w związkach, więc nie wiąże z nią późnej przyszłości, ale fajnie byłoby gdyby jednak się udało ;)

neska.: Oczywiście życzę wytrwałości! Co lubisz robić w wolnym czasie? Dobry film, książka czy może wolisz zrelaksować się przy muzyce? Jakiej muzyki lubisz słuchać?

SnuFFy: Dobre seriale! W niecierpliwości czekam na ostatni sezon Gry o Tron, jeszcze tylko 4 dni! Muzyki słucham baaaaaardzo często, nawet jak gram. Słucham wszystkiego, głównie rapu/hip-hopu, ale zdarza mi się słuchać dosłownie wszystkiego :D

neska. : Dobry serial to podstawa! Czy podczas Twojego pobytu na forum udało Ci się nawiązać jakieś przyjaźnie?

SnuFFy: Przyjaźniami bym tego nie nazwał ale na pewno z kilkoma osobami utrzymuję kontakt jako "znajomi". Nie uznaję przyjaźni przez internet, bez kontaktu wzrokowego się nie da. Mam nadzieję, że z niektórymi na pewno będę mógł się kiedyś spotkać.

neska. : Również mam nadzieję, że Ci się uda! Myślę, że na tym będziemy mogli zakończyć nasz wywiad. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

SnuFFy: Oczywiście :D Chciałbym pozdrowić w pierwszym miejscu Huczina, mojego prawicowego kolegę, Doriana czy tam n3ave jak on tam woli, Wercię oraz administrację JB. Miłego czytania!

 

Edytowane przez neska.
  • Like 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz za wywiad, mam nadzieję, że się spodoba :D 

 

W dniu 11.04.2019 o 21:59, -_- napisał:

Właściciel, pasjonata, wizjoner

czemu nie :kappa: 

 

@Marina. za wszystko propsuje ale tylko zg, szanujmy się kobieto

@freunde bobby nie sap sie :kappa: 

Edytowane przez SnuFFy
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neska. napisał:

Arek

łowca szaprek

 

2 godziny temu, neska. napisał:

Zielona Góra

tylko fg

 

2 godziny temu, neska. napisał:

poważniejsza kontuzja

mózgu

 

2 godziny temu, neska. napisał:

może się kiedyś na tego zielonkawego

najpierw murarz tynkarz akrobata 

 

pzdro pa

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności