Jump to content
Sign in to follow this  
BATMAN.

[ODRZUCONA]Skarga Panda

Recommended Posts

1. Twój Nick 

 BATMAN

2. Kto zawinił? 

 Admin

3. Nick oskarżonego

 Panda

4. Steam_ID oskarżonego

 nie wiem

5. Data i godzina zdarzenia

 18-04-2019 10:38

6. Mapa

 de_portugal

7. Opis sytuacji
strzelałem w dzwon na tej mapie de_portugal który się znajduje przy bs, adminowi się to nie spodobało mimo że spełniałem cele mapy broniąc bs`a 

 dostałem bana za strzelanie w dzwon, powód bana nie słuchanie poleceń adminaI trollowanie, wtf???, czyli jak każe admin wpisać kill w konsoli albo sajmon mówi skacz to jak nie zrobię tego to też dostanę bana, zdecydowanie nadużycie uprawnień admina !!! i to jest nie pierwsza skarga na tego Pana !!!, zastanowiłbym się czy nie odebrać tych uprawnień temu graczowi.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)

GoTV

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BATMAN.

Panda cię kilkukrotnie upominał, żebyś nie strzelał w ten dzwon, a osobą, która cię zbanowała był sebix, gdzie miał do tego pełne prawo, bo nie słuchałeś admina + działałeś na niekorzyść serwera z tymi strzałami w dzwon.(skoki VAR)

Następnym razem polecam ci dowiedzieć się dokładnie kto cię zbanował, jak i słuchać tego, co mówi do ciebie osoba z administracji.

Edited by Bane
  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, BATMAN. napisał:

czyli jak każe admin wpisać kill w konsoli albo sajmon mówi skacz to jak nie zrobię tego to też dostanę bana

Nie, lecz jeśli admin jasno informuje Cię, że Twoje działanie jest nieodpowiednie (przeszkadzasz innym bądź doprowadzasz do niestabilności serwera), to tak, masz go słuchać. Nie wszystko jesteśmy w stanie wpisać w regulaminie

  • Love 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"działałeś na niekorzyść serwera z tymi strzałami w dzwon.(skoki VAR)"

1 Nie było kolego żadnych skoków VAN co przed zbanowaniem Panda potwierdził  mówiąc że nic się nie dzieje a wcześniej tak było.

 

"Nie, lecz jeśli admin jasno informuje Cię, że Twoje działanie jest nieodpowiednie (przeszkadzasz innym bądź doprowadzasz do niestabilności serwera), to tak, masz go słuchać. Nie wszystko jesteśmy w stanie wpisać w regulaminie"

Na jakiej podstawie admin stwierdził że przeszkadzam innym, zrobił jakieś glosowanie na serwerze, zapał się  czy coś w tym stylu ???

 

"przeszkadzasz innym bądź doprowadzasz do niestabilności serwera), to tak, masz go słuchać. Nie wszystko jesteśmy w stanie wpisać w regulaminie " 

zgadza się jeśli to by było na odpowiednim poziomie przeprowadzone czyli 

skoki VAN nie ma problemu ,ostrzeżenie, ban - nie było skoków VAR

przeszkadza ludziom na serwerze, głosowanie , ostrzeżenie, ban - adminowi coś nie pasuje to bezpodstawnie może banować bo wydaje mu się że tak wszyscy myślą??? GDZIE JEST TO NAPISANE W REGULAMINIE 

 
  • Haha 1
  • Confused 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cała ta skarga to jakiś żart. Osoby wyżej wytłumaczyły Ci co i jak. Wiadomo, że napieprzanie w dzwon nie sprawi, że wywalisz serwer i może nawet nie zobaczysz tego w net_graph.

Oczywistym jest, że "spamowanie dźwiękiem" to griefing i nie ma żadnej dyskusji ! Jak ty sobie wyobrażasz, że admin za każdym razem będzie Vote robił czy kogoś zbanować / zmutować itp? ?

 

Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości to zapraszam na pw.

 

EDIT: Nawet dowodów nie podałeś tylko słowo "GOTV", tyle to każdy 😕 

Edited by RyKoS
  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines