Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
ESL_NationalChampionship_Poland-5-o578ritxn9g4x76bps8vm455vakp7taxdid14p32qw.png.ecd6958b4d5155f2eec0030e6d381d87.png
gameselect_csgo-300x122.png.a27238670dbadcbdf026c5f04692c878.png

ESL Mistrzostwa Polski 2019 w CS GO. W tym miejscu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

 

Turniej ten wystartował 29.04.2019 czyli już trwa! Znajdziecie tutaj drabinkę, tabelę oraz wszystkie godziny meczy będą tutaj dodawane i aktualizowane na prawie samym dole tematu! . Miejsca te są oznaczone: "TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE.." Niestety turnieju tego nie ma obecnie na HLTV. Nie mam pojęcia dlaczego, ale tak jest.




Uczestnicy turnieju to:
Virtus.pro
virtus.pro_logo2019.thumb.png.abf1f907ba902ae6f82c87ce74a7a58f.png Skład: MICHU, snatchie, Snax, Vegi, OKOLICIOUZ- (zawodnik testowy), kuben - trener
Aristocracy (ex-devils.one)
Aristocracy_logo.png.25789cd3cd321a83a16076379728aff7.pngSkład: Mouz, Rallen, TaZ, MINISE, dycha, Loord - trener

AGO Esports

ago_logo_new2018.png.e670f8ce6ea1816e9318b30e377e468c.pngSkład: Furlan, GruBy, phr, SZPERO, kaper, miNirox - trener

x-kom

x-kom_xkom.thumb.png.60ebb0bc06520ccabf33a26a68d73424.pngSkład: STOMP, oskarish, mono, innocent, reatz

Actina PACT

pact_2018.png.86b77c39097ab304bda801f2db5e9ad6.pngSkład: darko, lunAtic, Sobol, morelz, Sidney, IMD - trener

Izako Boars

izako_logo.png.a1d58b56ad8a220406bcdf1b630947ea.pngSkład: matty, nawrot, tecek, NEEX, Patitek, Hyper - trener

ERROR 404 by Codewise

error404_logo.thumb.png.3eeec81ee40245ae6a0dfac2be70b77c.pngSkład: Chewie, avis, discoStar, mhL, Ortel

Wisła Płock

LOGO_WISLA_PLOCK.png.1135463f4c9cac13713c97bf215fa40d.pngSkład: koyot, Markoś, frz, exhie, MOLSI

 

TABELA: [TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO NA KONIEC KAŻDEGO DNIA ROZGRYWEK] 

MIEJSCE 1-2 (awans do półfinałów) | MIEJSCE 3-6 (awans do ćwierćfinałów) | MIEJSCE 7-8 (spadek z ESL MP)
WYRÓŻNIONE DRUŻYNY DOSTAŁY SIĘ DO TURNIEJU OFFLINE

1. Aristocracy       - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 3 - 3), (BILANS RUND: 205 - 183), (PUNKTY: 27)
2. x-kom team      - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 3 - 3), (BILANS RUND: 202 - 170), (PUNKTY: 27)
3. AGO Esports    - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 5 - 1), (BILANS RUND: 196 - 178), (PUNKTY: 25)
4. Actina PACT     - (BILANS SPOTKAŃ: 7 - 3 - 4), (BILANS RUND: 200 - 171), (PUNKTY: 24)
5. IZAKO BOARS - (BILANS SPOTKAŃ: 6 - 0 - 8), (BILANS RUND: 170 - 1195), (PUNKTY: 18)
6. VIRTUS.PRO   - (BILANS SPOTKAŃ: 5 - 2 - 7), (BILANS RUND: 183 - 193), (PUNKTY: 17)
7. ERROR 404     - (BILANS SPOTKAŃ: 5 - 0 - 9), (BILANS RUND: 169 - 191), (PUNKTY: 15)
8. WISŁA PŁOCK - (BILANS SPOTKAŃ: 2 - 0 - 6), (BILANS RUND: 88 - 112), (PUNKTY: 6)


FAZA LIGOWA: (MECZE) TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO:

1 Tydzień:
29 kwietnia (spotkania zakończone):
- 19:00 | Izako Boars 13:16 Virtus.pro - Vertigo
- 20:00 | Virtus.pro 12:16 Izako Boars - Inferno
- 21:00 | devils.one 10:16 Wisła Płock - Nuke
- 22:00 | Wisła Płock 14:16 devils.one - Inferno

30 kwietnia (spotkania zakończone):
- 19:00 | ERROR 404 9:16 AGO Esports - Vertigo
- 20:00 | AGO Esports 16:12 ERROR 404 - Overpass
- 21:00 | PACT 14:16 x-kom - Dust2 
- 22:00 | x-kom 15:15 PACT - Vertigo
 

Pierwszy tydzień rozgrywek zakończony



2 Tydzień:
6 maja (spotkania zakończone)
- 19:00 | x-kom 15:15 ex-dvils.one - Mirage
- 20:00 | ex-devils.one 15:15 x-kom - Overpass
- 21:00 | Wisła Płock 16:6 ERROR 404 - Vertigo
- 22:00 | ERROR 404 16:12 Wisła Płock - Train

7 maja (spotkania zakończone):
- 21:00 | Virtus.pro 14:16 AGO Esports - Inferno
- 22:00 | AGO Esports 16:6 Virtus.pro - Mirage

 

Drugi tydzień rozgrywek zakończony

 

 


3 Tydzień:
8 maja (spotkania zamknięte) :
- 19:00 | Wisła Płock 11:16 x-kom - Vertigo
- 20:00 | x-kom 16:2 Wisła Płock - Nuke


9 maja (spotkania zamknięte):
- 17:00 | Izako Boars 16:14 PACT - Dust2
- 18:00 | PACT 16:9 Izako Boars - Mirage
- 19:00 | Virtus.pro 9:16 ERROR 404 - Vertigo
- 20:00 | ERROR 404 10:16 Virtus.pro - Overpass
- 21:00 | PACT 15:15 AGO Esports - Dust2 
- 22:00 | AGO Esports 9:16 PACT - Inferno

 

Trzeci tydzień rozgrywek zakończony

 

 


4 tydzień:
13 maja (spotkania zamknięte):
- 21:00 | Virtus.pro 7:16 PACT - Nuke
- 22:00 | PACT 15:15 Virtus.pro - Inferno


14 maja (spotkania zamknięte):
- 19:00 | Izako Boars 16:10 Wisła Płock - Inferno
- 20:00 | Wisła Płock 7:16 Izako Boars - Nuke
- 21:00 | x-kom 16:12 ERROR 404 - Mirage 
- 22:00 | ERROR 404 6:16 x-kom - Inferno

 

Czwarty tydzień rozgrywek zakończony




5 tydzień:
20 maja (spotkania zamknięte):
- 17:00 | Aristocracy 16:13 Izako Boars - Mirage
- 18:00 | Izako Boars 7:16 Aristocracy - Train


21 maja (spotkania zamknięte):
- 17:00 | AGO Esports 12:16 Aristocracy - Mirage
- 18:00 | Aristocracy 11:16 AGO Esports - Dust2
- 19:00 | x-kom 16:6 Izako Boars - Vertigo
- 20:00 | Izako Boars 16:12 x-kom - Inferno
- 21:00 | Aristocracy 16:12 Virtus.pro - Nuke
- 22:00 | Virtus.pro 15:15 Aristocracy - Train


22 maja (spotkania zamknięte):
- 16:00 | PACT 16:6 ERROR 404 - Vertigo
- 17:00 | ERROR 404 16:11 PACT - Dust2
- 19:00 | Aristocracy 16:14 ERROR 404 - Train
- 20:00 | ERROR 404 14:16 Aristocracy - Dust2
- 21:00 | ERROR 404 16:8 Izako Boars - Dust2
- 22:00 | Izako Boars 7:16 ERROR 404 - Vertigo


 

Piąty tydzień rozgrywek zakończony

 

 

 

 


6 tydzień:
27 maja (spotkania otwarte):
- 17:00 | Virtus.pro 16:11 x-kom - Mirage
- 18:00 | x-kom 16:13 Virtus.pro - Nuke
- 19:00 | PACT 4:16 Aristocracy - Mirage 
- 20:00 | Aristocracy 11:16 PACT - Nuke 
- 21:00 | AGO Esports 16:6 x-kom - Mirage
- 22:00 | x-kom 16:13 AGO Esports - Train

 


 

Szósty tydzień rozgrywek zakończony

 


7 tydzień:
2 czerwca (spotkania otwarte):
- 15:00 | Wisła Płock 14:16 AGO Esports - Mirage
- 16:00 | AGO Esports 7:16 Wisła Płock - Inferno
- 17:00 | Wisła Płock 6:16 Virtus.pro - Mirage
- 18:00 | Virtus.pro 16:11 Wisła Płock - Nuke
- 19:00 | Izako Boars 16:12 AGO Esports - Dust2
- 20:00 | AGO Esports 16:11 Izako Boars - Mirage
- 21:00 | Wisła Płoc 14:16 PACT- Overpass
- 22:00 | PACT 16:6 AGO Wisła Płoc - Inferno

 



 

Siódmy tydzień rozgrywek zakończony
FAZA ZASADNICZA (LIGOWA) ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA, PONIŻEJ FAZA PUCHAROWA

 

 

 


(PRZYSZŁE MECZE ZOSTANĄ ZAKTUALIZOWANE OD RAZU PO OTRZYMANIU OFICJALNYCH INFORMACJI)


FAZA PUCHAROWA:TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA ŻYWO W TRAKCIE TURNIEJU OFFLINE!

DRABINKA:
draba4.png.3a13b723b99519cad23704c79df6c281.png

 

 

 




ĆWIERĆFINAŁ #1 (07.06.2019 - 16:00) :
Virtus.pro vs AGO Esports |  MAPY: 1. Mirage - 16:7 , 2. Overpass - 16:14 , 3. Train - .  [2:0 Dla VP] 

 


ĆWIERĆFINAŁ #2 (07.06.2019 - 20:00) :
 Actina PACT vs Izako Boars |  MAPY: 1. Vertigo - 16:6 , 2. Inferno - 16:5 , 3. Nuke - . [2:0 Dla PACT] 



PÓŁFINAŁ #1 (08.06.2019 - 16:00) :
 x-kom vs Virtus.pro |  MAPY: 1.Train - 16:14 , 2. Vertigo - 1:16 , 3. Nuke 12:16. [2:1 Dla VP] 


PÓŁFINAŁ #2 (08.06.2019 - 20:10) :
 Aristocracy vs Actina PACT |  MAPY: 1. Nuke - 19:17, 2. Mirage - 16:14 , 3. Train -. [2:0 Dla Aristocracy] 



WIELKI FINAŁ (09.06.2019 - 17:00) :
 Virtus.pro vs Aristocracy |  MAPY: 1. Mirage 14:16 , 2. Nuke - 5:16 , 3. Train - . [2:0 Dla Aristocracy] 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. - Aristocracy| 80 000 zł
2. - Virtus.pro | 40 000 zł
3 - 4 - x-kom team & Actina PACT | 15 000 zł
5 -6 - AGO Esports & Izako Boars | 10 000 zł
7 -8 - ERROR 404 & Wisła Płock | 5 000 zł

 

 

Aristocracy wygrywa z Virtus.pro w finale i tym samym broni tytułu mistrza Polski w CS GO. Gratulacje!

 

 

 

WSZYSTKIE MECZE MOŻECIE OBEJRZEĆ NA ESL.TV POLSKA. Link poniżej

devils.one_logo.png

 

 

Edited by SzeregowiecPL
aktualizacja (09.06.2019) 19:01
  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines