Jump to content
Sign in to follow this  
RyKoS

[NOWOŚĆ] Okrągłe menu wyboru / radial_quickinventory

Recommended Posts

Posted (edited)

Wraz z ostatnim "dużym" update od Valve większość z was za pewne była zawiedziona, ponieważ dotyczył on głównie Danger Zone, na którym gra nie wielu z was ( Lepiej poświęcić ten czas na serwery CS-CLASSIC ). Jednak mała część tego update może was zainteresować. Mowa tu o nowym menu wyboru broni wprowadzonym do gry.

Wygląda ono tak:

Radial.thumb.jpg.ce290b7eaafcb6d5ea7782b32747e47f.jpg

 

Na pierwszy rzut oka nie wygląda powalająco, ale największym atutem tego menu jest to, że sami możemy ustalać wielkość kafelków, ich kolejność, ilość oraz wybrać przedmioty, które to menu ma wyświetlać. 

Zacznijmy od początku:

 • Aby używać tego menu trzeba je zbindować ( +quickinv ).  Przykładowy bind:        bind "c" "+quickinv" 
 • Aby edytować menu trzeba znaleźć plik tekstowy w folderze z grą ( ... Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo) o nazwie radial_quickinventory .

 

Sprawa jest banalna i szybko załapiecie o co chodzi + po otwarciu pliku jest kilka krótkich ale wartościowych komentarzy na temat ustawień menu.

 

 

Menu.PNG.dc815b5fd0e276c61e71ec6f96828315.PNG

 

 1. starting angle - Jest to początek pierwszego kafelka podany w stopniach. Kąt 0 to jak godzina 12:00 na tarczy zegara.
   
 2. Punk o numerze 2 na obrazku to przedmioty jakie chcemy aby się wyświetlały w naszym menu. Warto zaznaczyć, że jeżeli brak nam już klawiszy na klawiaturze do bindowania granatów itp. można je zastąpić jednym bindem na menu, w którym będziemy posiadać tylko granaty. Każdy wpisany przedmiot to jeden kafelek, których można posiadać maksymalnie 10.
   
 3. Obok nazw naszych slotów wpisany jest rozmiar każdego kafelka, oczywiście w stopniach. Należy pamiętać by łączna suma stopni z poszczególnych kafelków wynosiła 360 !!

 

W pliku txt wypisane są wszystkie możliwe przedmioty do wykorzystania w menu ( także te dostępne tylko w Danger Zone ). Możliwe, że Valve będzie jeszcze rozwijać radial menu.

 

Mam nadzieję, że pomogłem, Pozdrawiam!

 

 

 

Do przedstawienia poradnika wykorzystałem film stworzony przez Mefju:  NOWY TRICK z GRANATAMI + krótkie omówienie updatu [CS:GO]

Edited by RyKoS
 • Like 3
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines