Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Daję Propozycję.

 

Propozycja o dodanie pluginu /mute. Dlatego,że często jak nie ma admina ktoś puszcza muzykę przez mikrofon. Żeby to jeszcze była jakaś w miarę muzyka którą da się posłuchać a to jakiś Chińskie no wiecie sami gów**. A więc prosiłbym o dodanie plugina /mute

 

Plugin /mute: http://amxx.pl/topic/3976-mute-menu/

Plugin /wyscig: http://amxx.pl/topic/75689-deathrun-speedrun-wyscig/     i jeszcze do tego pluginu trzeba mieć ranking

Plugin /rank , /top15 , /last , /best: http://amxx.pl/topic/47620-na-deathruna-staty-i-rank/

 

Za wyścig możemy dostać:  dostajemy 3 zycia lub 10000$=1 /respawn na Cs-Classic wink.png

 

Przy okazji jak szukałem pluginu /mute znalazłem jeszcze 1 plugin o nazwie wyścig :).

 

Pozdrawiam jeśli nie podoba wam się propozycja proszę pisać po niżej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin mute spoko, plugin wyścig-NIEEEE.

 

Zabawa w 3 darmowe życia i darmową kasę to jest zły pomysł, nwm na czym miałby polegać ten wyścig bo nie opisałeś dokładnie ale sądzę, że wygrywałyby największe lvl. Nasz serwer bawi się w respawn za 10k więc dodanie żyć zmieniłoby serwer diametralnie, jeszcze bardziej zmiejszyłyby się szanse małych lvl na dogonienie dużych(bo duże miałyby najcześciej darmową kasę i spawny).

A plugin z /rank itp. po pierwsze: zrąbałby system ponieważ już mamy taki plugin i rank pokazuje liste najszybszych userów na danej mapie a sądzę, że plugin, który nam proponujesz zmieniłby to na ranking według ilości zabójstw czego byśmy nie chcieli.

a po drugie: już jest taki, niestety komendy trzeba wpisywać 2x dlatego nie wszyscy wiedzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja wyścig to zły pomysł. Aa :D... miał on polegać na rywalizacji niektórych graczy z sobą w tym kto szybciej przejdzie mapę. Jeśli ktoś nie chce brać udziału w wyścigu po prostu odrzuca daną propozycję ale to już nie ważne. To tak "wyścig + rank" odpana :). Co do mute bardzo proszę aby dodać ten plugin bo na pewno się przyda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin /mute zostanie dodany na dniach lecz nie gwarantuje że zostanie na stałe.Raz dodałem takowy plugin który powodował crashe serwera więc wyjdzie w praniu czy zostanie

 

 

Edit:

 

Mute dodane czekam na dalsze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na serwerze poproszono mnie abym dał 1 propozycję na forum o nazwie Trail :).

Ymm to tak. Trail jest to taki jakby pył który leci za tobą. Kolor tego "pyłu" lub czegoś innego można zmieniać. Jak i są też różne wzory tego traila każdy pewnie wie o co chodzi :).

 

komendy dla traila: trail 12 red, trail 5 blue, trail 5.5 aqua itd itd do od 1 do 12 numerki trailów :).

 

Plugin download: tutaj ludzie robili traila pod flagę r a więc link1: http://amxx.pl/topic/55398-przerobienie-pluginu-trail/?hl=%2Bplugin+%2Btrail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tego nie dodam.Gdy Karol wróci to wtedy zastanowię się z nim czy dodać czy nie.Jak dla mnie jest to zbędny "bajer" i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustawienie komendy sv_alltalk na 1 aby żywi mogli porozumiewać się z poległymi poprzez chat.

Według moich informacji wystarczy tylko komenda sv_alltalk 1, nie trzeba żadnych pluginów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem Za co do propozycji Ciapatego.

 

Daję propozycję dodanie o dodanie map:

 

Kto ma jakąś fajną mapę niech daje posta link do pobrania mapy itd

 

Moja propozycja mapy: Deathrun_arctic wiem,że ma błędy ale może da się ją przerobić link do downloadu: brak sory net mi laguje :(.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja bym proponował zmniejszyć czas gdzie exp jest x2 z godziny 22 na godzinę 21. Teraz mało ludzi gra w tygodniu i nawet po tej 22 jest może 5 graczy. Exp i tak jakoś kolorowo nie leci więc prosiłbym o zmianę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A może traile ? te kolorowe "ogony" za tobą :D 

 

Propozycja pluginu, neobans tak jak jest na reszcie serwerów. Jest problem z niektórymi osobami, ponieważ nie ma ich jak zbanować, nawet przez amxbans nie wszedł by ban. 

 

No i propozycja klasy :) a nawet 3 klas. (jako iż są 1500 i 3000, którymi chyba nikt nie gra jeszcze ;)

 

Nazwa klasy: Skoczek

Wymagany poziom: 1000 

Opis: Ma szanse na ponowne odrodzenie [1/3]-4 

Statystyki

 

Zdrowie: 0

Wytrzymałość: 0

Kondycja: 0

Obrażenia: 0

Grawitacja: 175

(odpowiednik popierdolka - 150 konda)

 

 

Nazwa klasy: [do wyboru]

Wymagany poziom: 500

Opis: [Jeżeli sie da] - ma 1/5 na odbicie ciosu

 

Statystyki

 

Zdrowie: 50

Wytrzymałość: 25

Kondycja: 0

Obrażenia: 0 

Grawitacja: 0

 

 

Nazwa klasy: [do wyboru]

Opis: Ma dodatkowy skok, dostaje więcej kasy na start. 

Statystyki

 

Zdrowie: 0 

Wytrzymałość: 0

Kondycja: 0 

Obrażenia: 100

Grawitacja: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności