Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie dałoby rady wprowadzić coś żeby po no nwm dajmy na to 30 sekundach afk automatycznie zabijało? Niektórzy po prostu stawiają postać trochę dalej żeby ich nie spychało i przedłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję komendę /zabronione, w ktorej zapisane oraz opisane będą wszystkie zabronione rzeczy np. Skracanie czy duch ponieważ wiele osób nie wie co to duch :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli dodać taką komende jak /regulamin

Będzie tam opisane co wolno i co nie wolno oraz jakie bany, za co i na ile

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najlepiej żebyś przed umieszczeniem na serwer wstawił na forum aby admini mogli dodać coś od siebie lub coś czego brakuje-po prostu żeby uzgodnić czy wszystko jest OK :P bo po co się męczyć 2x? :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok macie nowy regulamin narazie tylko na forum potem może będzie na serwerze jeżeli wszyskie punkty będą jasne.

 

Dodałem także na serwer że po 30 sek kickuje z gry jeżeli gracz się nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już znaleźli sposób na te 30 sekund, jakiś łepek stanie na respie i położy coś na spacje i podskakuje -_-, tego się spodziewałem, że znajdą się takie łosie...
Może wprowadzić czas na runde, bo widzę, że kiedy mija czas, runda toczy się dalej a afk poskakuje jak przeszczep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mamy za aktywnego użytkownika, na każdym serwerze się udziela wpisami "fajny pomysł" -_- .
Jeszcze można zmniejszyć czas, grania na danej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, czasu grania raczej nie ma sensu ruszać- od tego jest RTV a jak tak to możnaby skrócić 10min, które trzeba przegrać na mapie aby móc wpisywać rtv do na przykład 5 .

 

EDIT: DawciOo, James pisał o czasie "mapy" więc ja też się wypowiedziałem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie można zmienić czas rtv na 5 minut.Na razie nie mam pomysłu oprócz banowania na osoby co afkują na respie.Czekam na wasze wypowiedzi co do 5 min rtv + czy chcecie zamiast tego radia na DR roundsoundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie można zmienić czas rtv na 5 minut.Na razie nie mam pomysłu oprócz banowania na osoby co afkują na respie.Czekam na wasze wypowiedzi co do 5 min rtv + czy chcecie zamiast tego radia na DR roundsoundy

Więc zróbmy ankietę :P

Tutaj macie link do głosowania. Wyniki podamy wkrótce.

http://www.interankiety.pl/interankieta/00fee4e6a3e43f32f7eb6ce7b3a8f8eb.xml

 

 

EDIT: 

Jako pomysłodawca jestem za RTV po 5minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności