Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez wiadomo co kto wciska z reszta to kazdego obchodzi jak zeszloroczna zima

Co do wyswietlania kto kogo obserwuje tez bez sensu i zbedne jak ma zabierac fps to nie potrzeba tego dodawac gdyby bylo inaczej no to w sumie bylby fajny pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję aby odświeżyć temat propozycji. Tutaj się przewija już 4 sezon i jest burdel.

 

Co do tego pluginu na widok spectów i klawiszy - szczerze powiedziawszy jestem na tak. Jak typowy nowicjusz ma wprawne oko, to może obserwować kto jak skacze i co wciska w jakiej kolejności (sam w podobny sposób zaczynałem). Wydaje mi się,  że w tym "paczaniu spectów" da się ustawić, by osoby z odpowiednimi flagami były "niewidoczne" (mogę się mylić).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję aby odświeżyć temat propozycji. Tutaj się przewija już 4 sezon i jest burdel.

 

Co do tego pluginu na widok spectów i klawiszy - szczerze powiedziawszy jestem na tak. Jak typowy nowicjusz ma wprawne oko, to może obserwować kto jak skacze i co wciska w jakiej kolejności (sam w podobny sposób zaczynałem). Wydaje mi się,  że w tym "paczaniu spectów" da się ustawić, by osoby z odpowiednimi flagami były "niewidoczne" (mogę się mylić).

 

Właśnie o to mi chodziło... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję aby odświeżyć temat propozycji. Tutaj się przewija już 4 sezon i jest burdel.

 

Co do tego pluginu na widok spectów i klawiszy - szczerze powiedziawszy jestem na tak. Jak typowy nowicjusz ma wprawne oko, to może obserwować kto jak skacze i co wciska w jakiej kolejności (sam w podobny sposób zaczynałem). Wydaje mi się,  że w tym "paczaniu spectów" da się ustawić, by osoby z odpowiednimi flagami były "niewidoczne" (mogę się mylić).

Jeżeli chodzi o odświeżenie tematu to jestem jak najbardziej na tak.

Natomiast jeżeli chodzi o ten plugin, można go wgrać na próbę, jeżeli się spodoba można go zostawić. Jednakże wszystko zależy od tego, czy nie będzie on lagował serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deathrun_rockroad_snow.bsp    -do usunięcia ponieważ jak na tej mapie gra więcej niż 8 osób to mapa zabija ct na respie bo nie ma gdzie się zrespić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przygotowałem kilka (moim zdaniem) fajnych modeli na kosę VIP' ponieważ obecny jest stary i nudny.

 

 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zdania. Jezeli to nie problem.

1 lub 3 naj :P

 

Poki co 3 na tak i 3 glosy na 1 kose :D

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Przygotowałem kilka (moim zdaniem) fajnych modeli na kosę VIP' ponieważ obecny jest stary i nudny.

 

 
 
 

 

Moim zdanie pierwszy. Zakochałem się!! <3 w kosie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Przygotowałem kilka (moim zdaniem) fajnych modeli na kosę VIP' ponieważ obecny jest stary i nudny.

 

 
 
 

 

1 jak dla mnie do dupy - jak wszystkie skiny przenoszone z GO

2 ujdzie

3 najlepszy z tych co podałeś jak dla mnie

4 katana byle jaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Przygotowałem kilka (moim zdaniem) fajnych modeli na kosę VIP' ponieważ obecny jest stary i nudny.

 

 
 
 

 

Wszystkie są takie nijakie.

Tu propozycja z mojej strony:

http://cscz.gamebanana.com/skins/121824

 

@Maus Z tego co wiem, raczej tak nie będzie.

Edytowane przez Senbonzakura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są takie nijakie.

Tu propozycja z mojej strony:

http://css.gamebanana.com/skins/53356

Ładny ładny, gdyby dałoby radę ustawić plugin np, /kosa lub coś w tym stylu dla vip'a "lub" każdego gracza wszyscy mieliby taką kosę, która mu się podoba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, istnieje taka możliwość aby ustawić żeby każdy słyszał każdego tzn. żeby Steam słyszały NS i odwrotnie ??

była taka propozycja i nie przeszła można wyczytać to gdzieś wyżej dlaczego najlepiej pobrać ns i problem z głowy :P

 

Barciak też miałem z tym problem ale da się to szybko wyczuć, także z tym problemu nie będzie :D

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) No cóż, szkoda. Na NS jest inny przelicznik czułości, jak u siebie gram na czułości 0.3 to tam będzie całkowicie inna :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Odświeżenie tematu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności