Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zastanawiałem się co zrobić z regularnymi "naginaczami regulaminu" skrócą, przeklną,zrobią ducha dostaną bana zrobią to samo po odczekaniu bana.

Pomyślałem, że można zrobić coś w tym celu a lepsze coś niż nic. A więc co wy na to gdyby taki "regularny naginacz regulaminu" po wyczerpaniu swojego limitu banów (który byśmy ustalili) dostawał wyższą kare? Większość się zmieni a mniejszości się znudzi i możliwe, że odejdą ale tacy nie są nam potrzebni ale główny cel to zmniejszenie naginania regulaminu. Po dogadaniu się opiekun określiłby limit i wymierzył karę za ponowne nie stosowania się. Bo taki JaKuBeK np. nic sobie z tego nie robi i dalej robi swoje. Przemyślcie to pozdrawiam :)

Zachęcam do różnych ustaleń zawsze można coś zmienić,dodać,poprawić opierając się na mojej wypowiedzi :)

Edytowane przez VORDEN
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycje co do serwera :

1. Dodanie exp'a za pełny serwer np. 1500 doświadczenia

2. Losowanie gracza który dostaje np.10000 doświadczenia

1. Przydałoby się takie coś na serwerze ponieważ często serwer jest pełny, a ten exp coś da.

2.Też dobry pomysł.

 

Witam. Dzisiaj zastanawiałem się co zrobić z regularnymi "naginaczami regulaminu" skrócą, przeklną,zrobią ducha dostaną bana zrobią to samo po odczekaniu bana.

Pomyślałem, że można zrobić coś w tym celu a lepsze coś niż nic. A więc co wy na to gdyby taki "regularny naginacz regulaminu" po wyczerpaniu swojego limitu banów (który byśmy ustalili) dostawał wyższą kare? Większość się zmieni a mniejszości się znudzi i możliwe, że odejdą ale tacy nie są nam potrzebni ale główny cel to zmniejszenie naginania regulaminu. Po dogadaniu się opiekun określiłby limit i wymierzył karę za ponowne nie stosowania się. Bo taki JaKuBeK np. nic sobie z tego nie robi i dalej robi swoje. Przemyślcie to pozdrawiam :)

Zachęcam do różnych ustaleń zawsze można coś zmienić,dodać,poprawić opierając się na mojej wypowiedzi :)

To jest dobry pomysł ze względu na np. JaKuBka ponieważ ja u niego naliczyłem już 12 banów trochę dużo moim zdaniem, ale Esme musiałaby zastanowić się co ile banów i co ile minut będzie wydłużany czas żeby poprostu gracze wchodzili na forum i przeczytali regulamin to im nawet nie zajmie 5 minut, a bany trwają dłużej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycje co do serwera :

1. Dodanie exp'a za pełny serwer np. 1500 doświadczenia

2. Losowanie gracza który dostaje np.10000 doświadczenia

1. Na pewno zostanie dodane. Datę jeszcze podam.

2. Zastanowię się nad dodaniem tego, np. na okres świąteczny.

 

Witam. Dzisiaj zastanawiałem się co zrobić z regularnymi "naginaczami regulaminu" skrócą, przeklną,zrobią ducha dostaną bana zrobią to samo po odczekaniu bana.

Pomyślałem, że można zrobić coś w tym celu a lepsze coś niż nic. A więc co wy na to gdyby taki "regularny naginacz regulaminu" po wyczerpaniu swojego limitu banów (który byśmy ustalili) dostawał wyższą kare? Większość się zmieni a mniejszości się znudzi i możliwe, że odejdą ale tacy nie są nam potrzebni ale główny cel to zmniejszenie naginania regulaminu. Po dogadaniu się opiekun określiłby limit i wymierzył karę za ponowne nie stosowania się. Bo taki JaKuBeK np. nic sobie z tego nie robi i dalej robi swoje. Przemyślcie to pozdrawiam :)

Zachęcam do różnych ustaleń zawsze można coś zmienić,dodać,poprawić opierając się na mojej wypowiedzi :)

W tym tygodniu napiszę taki punkt w regulaminie i opiszę konkretnie za co na ile wydłużone bany.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakaz używania fleszy = kick

2. Jak się kupuje expa piszę: [DeathRun SHOP]ostales 4972 EXP'a Piszę "ostales" zamiast dostales ale to chyba nie ważne.

Tak flesze są na końcu mapach, ale można je kupić za chyba 3000$

Edytowane przez Tracer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperam na amxx i podeśle opiekunce. 
zapomniałem jest na to cvar "mp_flashlight"
Plugin to Team Flash Blocker. 

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dwie sprawy:

1.(Przesadziłem darmowy VIP i Premka to za dużo dla Admina na cały okres Adminowania) Możecie dać tylko tą jedną Premkę dla Admina za darmo? Tylko jedną i do wyboru :)

2.Mapa "deathrun_evolution" do wywalenia jak ostatnio na niej byłem i byłem w CT to Inny gość z CT mnie killnął jak?

 

To tyle. Pozdrawiam : Black-Hunter

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black
Mapa już zgłoszona z tego co wiem jak najszybciej będzie to możliwe zostanie usunięta
Raczej nie będzie klasy , ponieważ serwer musi też z czegoś żyć i sam się utrzymywać ostatnio jest spadek graczy

@zyguś
Według mnie totalnie bez sensu po co okres testowy , skoro można równie dobrze poczytać informacje o klasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black ile jeszcze razy poruszysz kwestie już po zamykane?

 

Premka dla admina odpada - Vip to już duży "profit", a składka jest jednorazowa.

 

Evolutiona zgłaszałem już w ubiegłym tygodniu - śledź to co się dzieje w dziale swojego serwera.

 

Zygi ty to lepiej idź tam na coda, premkę to można kupić ew. wygrać, a nie za free, nawet jeżeli to admin, to byłoby to zbyt faworyzujące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na klasy:

 

Assassin

statystyki:

zdrowie: 20 (max 450)

wytrzymałość: 10 (max 450)

kondycja: 35 (max 450)

obrażenia: 20 (max 450)

grawitacja: 0 (max 450)

opis: Posiada 2 skoki.

 

SpeedHackier/Struś

statystyki:

zdrowie: 20 (max 450)

wytrzymałość: 10 (max 450)

kondycja: 70 (max 450)

obrażenia: 20 (max 450)

grawitacja: 0 (max 450)

opis: Jest szybki.

 

Kolumb

statystyki:

zdrowie: 20 (max 450)

wytrzymałość: 10 (max 450)

kondycja: 0 (max 450)

obrażenia: 20 (max 450)

grawitacja: 50 (max 450)

opis: Posiada LongJump co trzy sekundy.

 

Skoczek/Sprawny lekarz (PREMIUM)

statystyki:

zdrowie: 20 (max 500)

wytrzymałość: 10 (max 500)

kondycja: 50 (max 500)

obrażenia: 20 (max 500)

grawitacja: 50 (max 500)

opis: Posiada 3 skoki i jedną apteczkę.

 

Harry Potter/Samolot(PREMIUM)

statystyki:

zdrowie: 20 (max 450)

wytrzymałość: 10 (max 450)

kondycja: 0 (max 450)

obrażenia: 20 (max 450)

grawitacja: 100 (max 550)

opis: Posiada LongJump co 5 sekund i dwa skoki.

 

 

 

Wiem tylko pięć klas, ale na więcej nie miałem pomysłu :D

Edytowane przez Tracer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flesze dla swojej drużyny zostały zablokowane.
Latarki zostały wyłączone.

Literówka w sklepiku poprawiona. 

Mapa deathrun_evolution usunięta.

Został dodany exp za pełny serwer w ilości 1000.
 

Edytowane przez Esme
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Jestem za tym, aby do wzoru na admina dodać:


1. Czy używałeś/aś wspomagaczy(AD/SH itp.)?:
2. Link do Twojego ban loggera(amx_bans):

 

I dać kilka przykładowych sytuacji, a osoba pisząca podanie, mówi jak reaguje, np:

Gracz nadużywa mikrofon, dostał od Ciebie już 2 bany, co robisz?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Machwes 
W sumie niezły pomysł , jestem za dodaniem tego co podałeś , co więcej jestem za utworzeniem nowego wzoru takiego typowo deathrunoweg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Czy używałeś/aś wspomagaczy(AD/SH itp.)?:

 

To pytanie dodam do wzoru.

 

 

2. Link do Twojego ban loggera(amx_bans):

Zbędne, i tak zawsze sama to sprawdzam.

 

I dać kilka przykładowych sytuacji, a osoba pisząca podanie, mówi jak reaguje, np:

Gracz nadużywa mikrofon, dostał od Ciebie już 2 bany, co robisz?:

Moim zdaniem również zbędne. W sytuacjach gdy ktoś nie ma doświadczenia jest przyjmowany na okres próbny, w którym ze wszystkim się zapoznaje itp. Natomiast admin z doświadczeniem będzie wiedział, zawsze może sobie skopiować rozpiskę banów. Dla mnie to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP- masz szybszy dostęp do amx_bans, a sytuacje się zawsze przydadzą ^^.

 

 

Kolejna propozycja, to dodanie pluginu na święta: SantaHat.amxx  - dodaje on czapki mikołajów, zarówno dla TT, jak i dla CT, a co za tym idzie? Buduje się fajny, świąteczny klimat !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up szybciej wejdę w samego amxbans i znajdę niż jakbym miała wchodzić na forum w podanie i dopiero w amxbans.
Sytuacje są bezsensowne, jak ktoś ma pytania co zrobić zawsze może pytać, a robienie takiego zbędnego spamu w podaniu i zmniejszanie jego przejrzystości jest głupotą. Takie pytania można zadać oddzielnie w razie wątpliwości.

 

Co do czapek, może troszkę bliżej świąt się zastanowię nad tym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by na okres grudnia (przynajmniej do konca swiat) dodac swiateczny rs.

Klimat swiateczny (ogolnie) jest Mikolajki za nami a swieta jeszcze przed.

Wiec jeszcze nic straconego i fajnie byloby grac i uslyszec cos swiatecznego.

Standardowe znane piosenki i 52debiec kryszmas alkoholis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał VORDEN przyda się taki rs :)
Przygotuję dziś nutki skrócone do 15sek.

@VORDEN 
5 została podmieniona na tą co podałeś , 4 zostaje ze względu na to że to cs'owy klasyk <3. 
Link zaktualizowany : http://www99.zippyshare.com/v/HLXjDD8t/file.html

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności