Skocz do zawartości

Propozycje


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja mam propozycje od siebie bo jest pewna mapa która moim zdaniem jest zaje-ten-teges kiedyś na moim serwerze grałem na niej z magikiem.Oto ona:

Nie ma tu żadnych animacji wszystko co na filmie to jest na tej mapie. Jeżeli buźka się zgodzisz na nią to mogę jej szukać po necie jak pies.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Serwer niedługo (nie znam daty) zostanie przeniesiony na nowe IP ( na tak zwaną chmurką)Będzie stał tak samo jak cod.Najpierw trzeba skończyć cod'a i forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Opiekun niby jest, ale dostępu do serwera nie dam.Może inaczejCzy jest tutaj osoba która zrobiłaby podobną paczkę ? Czy ta osoba jest na forum długi czas i jest adminem na DR?NIe ma takiej osoby, a byle komu nie dam bo potem będę miał 3 razy więcej roboty.Zrobić deathruna z klasami takiego jakiego mamy na serwerze nie da się tak o ^ ^Połowa z was myśli że to tak łatwo, a nawet nie mają planu na serwer. Pytam się niektórych jakby rozkręcili serwer to jak widzę te odpowiedzi to myślę że chyba żyje w świecie gdzie marzenia się spełniają.Widząc serwer, połowa "młodziaków" (nazwijmy tak człowieka który lubi się popisywać i szpanować) od razu dostaje orgazmu i myśli sobie 'ZROBIĘ TAKI SAM SERWER I POPISZĘ SIĘ PRZED KOLEGAMI'. Na początku pojawiają się problemy, nie potrafię zrobić takiego samego serwera, potem ściąga paczkę z neta i następny dylemat ' Jak ja go rozkręcę' i serwer stoi pusty z darmową paczką.Nie wiem jak wam to inaczej opisać, dla mnie to CHORE. Powiedz mi czy ktoś z was ma jakieś plany na serwer? Czy to wygląda tak,:Dostanę serwer pod opiekę, dodam parę pluginów z NETA i będzie stał bo przecież stoi na dużej sieci więc gracze na pewno będą ....I taka osoba dostaje tą rangę i serwer jeszcze bardziej spada.Przykład był z Famasem który nie potrafił nic, ale jeśli chodziło o wymądrzanie się to był pierwszy.Nie dam nikomu dostępu do ftp serwera bo nie ma takiej osoby która temu by podołała (oprócz Kryptona). Po tygodni albo serwer byłby rozjebany, albo paczka znalazłaby się w necie.Obiecałem że zrobię serwer to go zrobię, ale "wszystko ma swoje priorytety (...)"FFA można powiedzieć że już skończyłem, teraz zostaje mi cod, obiecałem także że będzie nowe forum niedługo (poprawione), potem DR.Możecie się obrażać lub nie ale nie ma osoby która spełniałaby wymagania na opiekuna. Sam "Admin Deathrun" wiesz jak to wyglądało.OPIEKUN SERWERA BĘDZIE ALE TYLKO DO DODAWANIA ADMINÓW, NIC WIĘCEJ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 propozycje:1.Włączyć możliwość dochodzenia na specta jak się wybiera drużynę.

2.Admin widzi wszystko co piszą gracze.(DEAD,SPECT itp)

3.Komenda amx_ip do sprawdzania ip gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra,Dzisiaj dokończam cod'a i zacznę robić odświeżoną paczkę na DR.OD razu informuje że będzie zmiana IP serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przez to tracimy graczy?Serwer sam na siebie nie zarabia to jak mamy dokupować sloty?Przed chwilą zakupiłem serwer cloud gdzie będę musiał postawić FFA i DR bo płaci się za niego 160zł miesięcznie. Trzeba jakoś oszczędzać bo każdy serwer powinien na siebie zarabiać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli tak jak pisaliście wcześniejPowiększyć lvl do 3500 oraz dodać "anty skracanie", tak?Na razie wgrywam już na "nowy" serwer pluginy, potem przeniosę mape i będę testował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty skracanie musi byc bo np ktoś pobije rekord na arcticu z skracaniem 10s a jak ktoś bez skracania chce pobić to max ma 20s więc to sensu nie ma

 

@rekord na arcticu to był dawno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość rekordów WIld'a to skracanie ... 

Anty skracanie

Można jeszcze dodać to że tylko admini mogą od razu po wejściu  na serwer wejść na specta bez używania amxmodmenu lub komend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok,Dodam opcję wchodzenia na spect.Postaram się skończyć wersję BETA do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności