Jump to content
Sign in to follow this  
fifucz3k

[PRZYJĘTA][SKARGA]Sebastian OCB

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Twój Nick:Fifucz3k
2. Kto zawinił? (admin/gracz):gracz
3. Nick oskarżonego:Sebastian OCB
4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:0:463700017
5. Data i godzina zdarzenia:godzina około 21:10 08.06.2019
6. Mapa:jb_leaderminecraft
7. Opis sytuacji:Sebastian podczas gry  w ct nie posiadając mikrofonu w jednej z rund zabił  kilka osób i ożywiłem ich po przyjściu ich z cel zabił wszystkich tt którzy byli na obrębie lasera bez żadnego powodu
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_leaderminecraft-1560020888-1560024266.zip  świadkowie:Norym,Cyprian
9. Wynik/numer rundy/czas:runda 4 wynik 1:2 czas około 15:10
Edited by fifucz3k
poprawka
  • Like 3

Byłem przy sytuacji, Sebastian już pare razy wchodził do ct nie ogarniając regulaminu i jedyne co robił to zabijał i biegał po mapie. I po dzisiejszym zdarzeniu, gdy zabił większość tt wyszedł z serwera. Moim zdaniem, gdyby to zrobił przypadkowo czy coś przeprosiłby, albo coś powiedział, ale jak widać na demku gracz miał to gdzieś.

• Like 1

Oglądnąłem demko i wyraźnie widać, że chciał zepsuć grę innym. Był w CT bez mikrofonu i freekillował w jednej rundzie oraz zabijał ożywionych. Jak fifuczek dał hs i nie mógł Sebastian już zabijać TT to po prostu wyszedł.

• Like 2
  • Thanks 1

Sebastian po raz kolejny wchodzi na serwer robiąc mass freekille i ewidentnie miał na celu psuć zabawę innym. Przy sytuacji nie byłem natomiast demko oglądałem. Całe szczęście Fifuczek dobrze zareagował i nie pozwolił dalej Sebastianowi na łamanie regulaminu dając zabawę. Po całym zajściu Sebastian wyszedł z gry i do końca mapy się nie pojawił na serwerze.

• Like 2

Co mam powiedzieć, no potwiedziło się to co napisaliście. Gracz otrzyma bana na tydzien i permbana na CT bez możliwośći odwołania się.

• Like 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines