Skocz do zawartości

Xardes


Xardes

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: Xârdes
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: Xârdes - You have banned on server!!
Ban Reason: Tworzenie grup obrażających członków administracji + toksyczny gracz
Ban End: 17-07-2019 15:56
Server: ★FFA 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !gloves !ws ★ FREE VIP ★

Serwer: ffa mirage cache inferno
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:50638889&advType=steamid&Submit

Sytuacja wyglądała tak; kolega stworzył grupę i mnie zaprosił to ja dołączyłem potem on wyszedł i wyszło że niby ja stworzyłem i dostałem bana za tworzenie grup obrażających admina.

Wiem że też wina leży po mojej stronie i nie powinienem dołączać do tej grupy lecz wyszło jak wyszło czasu nie cofniemy.

@PolandBeast nie że nie potrafiłem się opanować ale mu wszystko przeszkadzało siedziałem w jednym miejscu czekając na przeciwnika to jak go ubiłem to pisał kamper i wgl jak raszowałem to też było źle . Czasami tylko śmieszkowałem sobie z kolegami i wtedy może faktycznie 

Dodam także że eqq stworzył sam grupe jxar i jak dostałem bana to automatycznie ta grupa została usunięta. Pisałem z eqq na priv i napisał że to było o samochdzie  lecz sam wiem że z początku przynajmniej było to na mnnie i jak grałem z Matty na serwerze to pisał jxar to raczej do mnie o samochdzie nie pisał 

@eQu To że raszowaliśmy to nie musi oznaczać że ludzie nie grają. Sam wiesz jak dużo gram na tym serwerze i jak raszowaliśmy to niezauważyłem że żeby ludzie wychodzili z tego powodu. Jedynie to narzekali że p90 gramy. Praktycznie nikogo nie obrażam to że powiem kur*wa to nikogo to raczej nie powinno obrazić. Nie wyzywam się z ludźmi aż tak. Znam ludzi co jak zgina co runde to coś piszą  

Edytowane przez Xardes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peter z tego co teraz gadałem z @eQu to powiedział, że już wcześniej gracz nie potrafił się opanować.

@Xardes ja tylko taką informację dostałem, napisałem mu na priv, żeby się wypowiedział

@Xardes jeśli uważasz, że w taki sposób opiekun cię obraził możesz napisać skargę na niego w odpowiednim dziale. Ja nic o tym nie wiem, nie siedzę na tym serwerze

Edytowane przez PolandBeast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wyglada tak. Dostaliście bana na 2 dni za ( Kultura, Wyzywanie, Trolowanie, utrudnianie gry, kampienie). Z tego co wiem na serwerze ffa trzeba wykonywać cele mapy. Bym mógł posiadać demka co robicie i jak się zachowujecie ale nie chce mi się tego robić. Dostawaliście tyle razy upominani za to co robicie ale jak zwykle wy nic nigdy nie robicie. Jak wam raz napisałem ze za to co robicie na serwerze będziecie ponosili konsekwencje. To nagle zaczęła się napinka ze jak taki coś można robić.  Moim zdanie to już jest śmieszne ze po banie na 2 dni nic wam do głowy nie przyszło żeby się zmienić. Człowiek nawet nie może nigdzie wyjechać bo już po jednym dniu cały Steam jest zaspmiony ze wam odwalą. Jedna z sytuacji „ 3 mapy pod rząd raszowanie jednej pozycji z p90’’ a potem ludzie się dziwią dlaczego nikt nie gra na serwerze o godzinie 18 w sobotę, no bo jak jest takie coś robione no to ludzie się „wkuriwią” i wyjdą z serwera. 

@Xardes przez wasze granie lidzie wychodzą wy tego nie widzicie ale mi na ludziach zależy i wole mieć o 3 mniej bo wtedy przyjdzie 10 innych 

Edytowane przez eQu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności