Skocz do zawartości

ub


Edekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kassper

Wycinek z konsoli:Kassper✌ - You have banned on server!!
Ban Reason: Pomaganie w misjach, nie zabijanie wroga ( kilkukrotnie ), nie wykonywanie celów mapy
Ban End: 24-08-2019 16:20

Serwer:CS-CLASSIC.PL CALL OF DUTY

Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:82682101&advType=steamid&Submit

Chciałbym się odwołać do bana,ponieważ oskarżono mnie o nie wykonywanie celi oraz pomaganie w misjach,proszę o weryfikację

 

 @RyKoS Dobra rozumiem,było tak ale nie można bana zmniejszyć np.do 3 dni ?

 @RyKoS No okej 😜

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeszcze się mecz nie zaczął ( trwa warmup), a Kopciu się pyta: Dacie podłożyć pakę do misji?  , a ty odpowiadasz: Spoko

2. 1 runda, dokładnie jej początek. Stoisz na BS B i patrzysz jak wróg plantuje CI pakę.

3. 3 runda. już jej środek po podłożeniu paki. Strzelasz się z kimś i nagle on mówi: nie bij, nie bij, a ty odpowiadasz: Dobra, dobra. Stop i idzisz sobie, a później dajesz się zabić.

4. 4 runda, jej początek. Znów wpuszczasz typa na BS i nic mu nie robisz.

 

STARY! Jest 4 runda, a ja już nie muszę dalej demka oglądać. Nie mam zamiaru się bardziej denerwować. Mogę Ci tego bana wydłużyc jak chcesz... 

 

EDIT1:  @Edekk Nie ma szans.  Dwa miesiące temu leciały bany na 2 tygodnie za coś takiego.

EDIT2: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_overpass-1565998165-1565999793.zip   Jeszcze demko jak coś.

EDIT3: @Edekk edytuj posty bo Cię Kasia znajdzie albo jeszcze gorzej, ten wielki Karol.

Edytowane przez RyKoS
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności