Jump to content
BotMandi

Prośba o UB

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Mandi
Wycinek z konsoli(bez IP)*

Disconnect: Mandi zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: aimlock
Koniec Bana: 26-08-2019 22:29
Serwer: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:503149440&advType=steamid&Submit

Witam witam, po "długo godzinnej :D" bitwie o 3k expa wyleciałem przez powyższy powód. Pozdrawiam wszystkich.

Bez tytułu.png

Edited by BotMandi
  • Haha 4

Posted (edited)

Demko: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1566850775-1566852344.zip

A więc tak:

Rozgrzewka.

Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien, coś w stylu źle skonfigurowanego aima.

Runda 1.

00:48 - to samo co w rozgrzewce. 

01:18 - również to samo

Runda 2. 

02:15 - identyczna sytuacja co w rozgrzewce i rudzie 1.

Dalej nie widzę sensu rozpisywania demka. Wystarczy zobaczyć samą rozgrzewkę i każdy gracz raczej się domyśli że miałeś jakieś niedozwolone wspomagacze. Według mnie grałeś nieczysto i dlatego nałożyłem bana. Mogę się mylić, ale według mnie ban w 100% słuszny. Dodatkowo skonsultowałem się z innym administratorem, który był na serwerze też. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że ban się należy.

Edit 1.

@BotMandi  zwróciłem uwagę i powiem Ci, że u innych ta broń nie zachowuje się tak samo jak u Ciebie.

Edited by szum1x
  • Like 1
  • Thanks 1

"Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien" proszę zwróć uwagę jak zachowują się bronie innych graczy "specnaz"

Posted (edited)
9 minut temu, BotMandi napisał:

"Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien" proszę zwróć uwagę jak zachowują się bronie innych graczy "specnaz"

Nie powiesz mi że przeskoczenie celownika na gracza w TT po zakończonej rozgrzewce gdzie nie można niczym ruszać, jedynie co to możesz wywalić broń było spowodowane jakimś błędem w klasie którego zapewne nie ma xD

@BotMandi O czym Ty mówisz teraz? Nie rozumiesz że gra była zatrzymana całkowicie? Były zablokowane jakiekolwiek ruchy które można wykonywać jako NORMALNY gracz na serwerze. Więc nie wiem co ma płynność w grze do tego gdy ktoś jest CAŁKOWICIE "zamrożony" a i tak rusza celownikiem na przeciwnika ;3

Edited by DonSalerii
  • Like 2

Pozostawmy to ocenie ludziom którzy obejrzeli tysiące demek. Kazdy wie ze demo i jego płynność nigdy nie dorówna płynności w grze

• Haha 1
  • Confused 1

To ja obejrzałem tysiące demek, ale nie będę się rozpisywał. Tylko przedstawię w skrócie co widziałem faktycznie na GOTV. Resztą niech zajmą się Admini, oraz UBT.
Filmik z sytuacji (u innych graczy takie przeskakiwanie na GOTV nie występuje jak u Ciebie, po zamrożeniu graczy również 0 ruchu):
https://drive.google.com/file/d/1EFNqRunYhV4ki3dYeu9Ho2SYM8YjvfYs/view

• Like 4

Ja również obejrzałem demko, i oprócz rozgrzewki było wiele innych fajnych TIKÓW NERWOWYCH (CHYBA XD) więc ban zostaje i nie ma co gadać.

• Like 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines