Jump to content

szum1x

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  12h 12m 35s

Community Reputation

9 Neutralny

About szum1x

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  szum1x
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Na tak +aktywność +kulturalny (nie słyszałem jakichś spin większych z jego udzialem) +pomocny
 2. Nick: szum1x Imię: Rafał Wiek: 18 Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8 Sprawny i działający mikrofon**: Tak Składka (tak/nie): Tak Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/832321 Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Rafał, lat 18. Mieszkam na Śląsku w okolicach Tychów/Katowic. Aktualnie 3 klasa Technikum o profilu informatycznym. Interesuję się sportem prawie każym po trochu, lecz w szczególności piłką nożną. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ chciałbym pomóc w trzymaniu porządku na serwerze. Kiedyś pełniłem tą funkcję na tej serwerowni, lecz zrobiłem sobie przerwę od CS'a i zapomniałem zgłosić tego, po czym straciłem administratora. Steam_ID: STEAM_1:0:120694417 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To bardzo różnie. Czasem mam więcej czasu i mogę posiedzieć kilka godzin, a czasem bywa tak, że czasu brakuje na dłuższe siedzenie na serwerze. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu bardziej po południu, w weekendy różnie. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2914h Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tej serwerowni na COD201.
 3. szum1x

  Prośba o UB

  Demko: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1566850775-1566852344.zip A więc tak: Rozgrzewka. Po samej rozgrzewce widać, że ten celownik nie lata tak jak powinien, coś w stylu źle skonfigurowanego aima. Runda 1. 00:48 - to samo co w rozgrzewce. 01:18 - również to samo Runda 2. 02:15 - identyczna sytuacja co w rozgrzewce i rudzie 1. Dalej nie widzę sensu rozpisywania demka. Wystarczy zobaczyć samą rozgrzewkę i każdy gracz raczej się domyśli że miałeś jakieś niedozwolone wspomagacze. Według mnie grałeś nieczysto i dlatego nałożyłem bana. Mogę się mylić, ale według mnie ban w 100% słuszny. Dodatkowo skonsultowałem się z innym administratorem, który był na serwerze też. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że ban się należy. Edit 1. @BotMandi zwróciłem uwagę i powiem Ci, że u innych ta broń nie zachowuje się tak samo jak u Ciebie.
 4. 1. Twój nick: szum1x 2. Serwer: Cod CS:GO 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines