Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] WhiteBlood


WhiteBlood

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: WhiteBlood
Wiek: 19 
Staż na Forum: Rejestracja 3 grudzień 2016
Znajomość Regulaminów: Jestem zapoznany z regulaminami. 
Czas jaki możesz poświecić na forum: Od dłuższego okresu spędzam na forum większość swojego wolnego czasu. Kiedy tylko jestem przy komputerze, włączam YouTube, a następnie forum,
na którym jestem praktycznie cały czas po szkole i w dni wolne. 

Znajomość funkcji Moderatora: Dawniej w 2017 roku byłem moderatorem kilka razy na innych stronach na silniku IPB. Miałem wiele swoich testowych for na silniku IPS 4.x i moderacja nie jest trudna. Potrafię zamykać, przenosić, otwierać tematy, używać Szablonów (sam je dodać z poziomu APC). Dowodem tego może być dział grafika, który prowadzę od jakiegoś czasu. Robiłem fora kompletnie od zera wgrywając silnik, dodając, zmieniając styl i wtyczki / aplikacje. Potrafię nadać/zdjąć ostrzeżenie (czego wolałbym unikać). Podsumowując funkcje moderatora nie są mi obce.

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Siedzę na classicu już szmat czasu i jestem w dużym stopniu przywiązany do tego forum. Staram się być aktywny i udzielać się tam gdzie tylko mogę, oczywiście nie za bardzo, aby nie wyjść na spamera.^^
Zacząłem przygodę od Teamspeak'a, później pogrywałem na DR CS 1.6, stałem się aktywny na forum, udzielałem się i powoli poznawałem towarzystwo. Nieraz zdarzały się sytuacje, gdzie odwalałem - aniołkiem nie jestem, bywały spiny, ale zawsze starałem się jakoś wyjaśnić sprawę. Przez ostatnie miesiące dużo się zmieniło w moich zachowaniu, nie tylko na forum, ale również w życiu prywatnym.
Odnośnie forum - zacząłem szanować pracę innych, przykładać się do tego co robię mimo, że czasem wewnętrzny leń nie pozwala. Naprawiłem kilka relacji z użytkownikami z którymi na początku trudno było mi się dogadać. Chciałbym pójść o krok dalej i zostać moderatorem forum, aby utrzymywać porządek w tej małej, lekko szalonej rodzince. Staram się pomagać użytkownikom, kiedy takowej pomocy potrzebują i z rangą moderatora nic się nie zmieni. Jak wspomniałem wyżej przebywam na forum większość swojego czasu i chciałbym ten czas zainwestować troszkę lepiej, poświęcić go utrzymując ład i porządek. Jestem osobą asertywną, mam duży dystans do siebie i trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Lubię pożartować, pośmiać się, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Jako moderator zobowiązuje się do dużej aktywności oraz do sumiennego wykonywania zleconych mi obowiązków. Na obecnym stanowisku Grafika staram się realizować swoje zadania jak najlepiej, każda nowa ranga mobilizuje mnie do jeszcze większego wkładu w życie forum.

Staram się wrzucać nowe propozycje, które spodobają się użytkownikom tj. nowe kształty avatarów, czy też rangi, bannery. Często rozmyślam nad tym, co moglibyśmy zmienić/zrobić, aby ekipa się powiększała i forum szło naprzód. Myślę, że podołam na stanowisku moderatora, jeśli dostanę szansę. 

 

 

 

Co najmniej 20 dni spędzonych na forum  (85,62% ukończone) 
Przynajmniej 500 postów napisanych na forum (90,6% ukończone) 
Konto na forum powyżej 6 miesięcy (ukończone) 
Ukończenie 18 lat (ukończone) 
Chęć pomagania innym użytkownikom (+)
Czyste konto (Brak warnów) (+)
Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum (zostawię dla użytkowników)
Dobra znajomość regulaminów forum (+)
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji (zostawię dla użytkowników)

Edytowane przez WhiteBlood
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobra, bo zapominam cały czas napisać. 

Nie wiem czy dam radę się rozpisać jak w przypadku Snuffego, ale postaram się, ogólnie czemu by nie? Widzę cię w zielonym kolorze (albo to po prostu twoja sygnaturka... Ba Dum Tsss)

Na pewno na +

  1. Jesteś często na forum, nawet można by rzecz że przesiadujesz i udzielasz się na SB także bardzo często, co daje twoją rozpoznawalność
  2. Odniosę się trochę teraz do stron trzecich jednak widać po tym co robisz poza forum że jesteś osobą pracowitą i kompetentną do tego typu rangi. Wiemy że sobie nie olejesz i swój czas w zielonym kubraku będziesz wykonywał sumiennie
  3. Tak ja widzę masz także doświadczenie jako moderator lub inna ranga z funkcjami moderatora w konkretnym dziale. Też na +
  4. Na pewno osoba rozpoznawalna na forum co daje tu także duży + 
  5. Większość wymagań spełnione a te które nie są, zaraz pewnie nadrobi. 
  6. Ogólnie widzę także twoją determinację do tej rangi i czuje że będziesz dobrze wykonywał jej idee

Szczerze? Nie wiem czy to dlatego że za krótko cie znam czy też dlatego że odkąd cie znam jesteś spokojny ale... nie mam - 😕 jedyny jaki bym znalazł to rezygnacje z grafika

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Na to stanowisko potrzeba kogoś, kto będzie robił też coś innego na forum i Snuffy wykazuje się większym zaangażowaniem niż Ty, więc niestety, ale podanie zostaje odrzucone

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności