Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na pyńka


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3:

123jy

 

Godzina + data zdarzenia: 13:40 8.12.2019

 

Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: pyńka

Opis sytuacji:  Był piękny jesienny dzień razem z moimi kolegami (Mordziasty i sexi 12 latek) weszliśmy na wasz serwer Teamspeak 3. Początkowo chcieliśmy urozmaicić wygląd naszego profilu ts  i postanowiliśmy wejść na kanał, aby jeden z administratorów dodał nam piękne, słodkie rangi. Muszę w tym miejscu pochwalić fachową obsługę Adminki Kasia oraz Agnes, które pięknie wywiązały się ze swoich obowiązków. Następnie wróciliśmy na nasz kanał prywatny, niestety chwilę później wbiła Kasia i podejrzewała, że "Mordziasty" to Polar oczywiście jej domysły są nie trafne i Mordziasty to mój ziom z klasy. Polar jest to stary bandzior i się z nim nie zadaję.  Olek bo tak ma na imię ma słaby mikrofon, który szumi i ledwo go słychać, więc piszemy z nim na czacie tekstowym na kanale. Chwilę później weszliśmy na kanał  do Mikołaja, ponieważ chcieliśmy z nim porozmawiać na rozmaite tematy. Od razu wbiła do nas Pyńka, która zarzuciła nam, że celowo przechodzimy z kanału na kanał i zmieniamy nicki w celu zapchania logów. Jest to oczywiście nie prawda. Przestraszony głośno krzyknąłem PDW i uciekłem, ponieważ emocję wzięły górę. Maciek powiedział, że mamy bana na 2 dni co moim zdaniem jest karą nie uzasadnioną i zgłaszam się do wyższej instancji o unbanowanie. 

 

Dowody: moje ziomy potwierdzą 

  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakanie po kanałach i marnowanie czasu administracji potwierdzą logi i administratorzy, którzy również interweniowali.
Zastosowałam pouczenie - nie pomogło.
Ban na 30 min - nie pomógł.
Jeden z Was wbił na już wcześniej aktywnym permie, co tylko nagrodziłam tym samym.
Nie będę tolerować marnowania czasu nie tylko mojego, ale również innym członków administracji, a tym bardziej robienia sobie z nas jaj.
+ odpowiedzi na moje upomnienia typu: "Polska dla polaków" i uciekanie z serwera, albo z kanału na inny kanał niestety też nie będą działały na Waszą korzyść.

Pozdrawiam ;)

Ps. fajne dowody, pozdrów ziomów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chwile wbijaliście na kanał pomocy admina, każdy admin dostaje wiadomość PW, osobiście sam dostałem ze 20 wiadomości od bota.
Jak koledze skończy się ban to może się nauczy, a was proszę żebyście nie zachowywali się jak rozwydrzone bachory i uszanowali naszą pracę.

Reasumując nie róbcie z teamspeak'a przedszkola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności