Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na grafika PortiZ


PortiZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: PortiZ

Wiek: 20

Staż na Forum: od 22.08.2017

Doświadczenie jako Grafik: Zaczęło to się tak: Oberzałem sobie tutorial, jak zrobić fajny awatar i go zrobiłem...Wyszedł super. Gdy na tutejszym serwerze JB, niektórzy chwalili mnie za pracę, zaproponowałem im tez zrobić takie awatary. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że na forum jest taki dział (zlecenia). Gdy wróciłem na serwer/ forum około 5 miesięcy temu, odkryłem ten dział i zacząłem robić zlecenia na forum.

Oprócz awatarów i sygnaturek, także robiłem kiedyś strony internetowe dla znajomych, ale w sumie chyba było ich tylko 2...dla firmy malarzy i dla firmy mojej mamy xD

Program w jakim pracujesz: Najlepszymi darmowymi programami, czyli Gimp i Paint.net

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Po rezygnacji legendarnego grafika Whiteblood pomyślałem że przyda się grafik na forum. Myślę, że się nadaje, bo jestem kreatywny i staram się przy każdej pracy, aby była jak najlepsza i podobała się danej osobie.

Kilka przykładowych prac(najmniej 5):

image.png.c2c977df2d344188ed0f7397145a776e.pngimage.png.b0b382380755b368e6df4748b9d77497.pngimage.png.41b3d7348a551d0b49fee031735e0a61.pngimage.png.f1bd7f9ca97ddd69402159b351d0da57.png

image.png.9c37298848aea87fff3b704958234427.png

Link do 10 zleceń wykonanych przez Ciebie: 

 

 

 

Edytowane przez PortiZ
  • Like 8
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki nie są najlepsze, bo za bardzo kreatywny próbujesz być i wygodzi taka "papka" - nie ujmując Ci oczywiście. 
Za same grafiki na rangę według mnie nie zasługujesz, ale patrząc na to, że nie ma grafików, a ty jesteś aktywny w dziale i starasz się, dałbym Ci szansę.
Może będziesz dzięki temu jeszcze bardziej zmotywowany i poduczysz się bardziej. Ode mnie dostajesz przepustkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności