Skocz do zawartości

Czy ten ban był słuszny? SANTA CLAUS i jego historia o BAN-ie


SantaClaus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nick: Santa Claus
Wycinek z konsoli(bez IP)*nie mam gdyż wchodząc na serwer wyświetla się tylko "dostęp do tego sewera jest zablokowany"
SerwerCOD 201
Link do banahttp://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:101345248&advType=steamid&Submit

Dostaję bana na 12 h? za zdjęcie typa z okna ct który jest na kuckach wcelowany we mnie za samochodem czy bóg wie czym, może czekał aż minie czas do (1.45)?  ja się pospieszyłem myśląc że skoro wcelowany to już nie z respa i strzeliłem. Przeczytałem regulamin i tam nie widzę nic o oszukiwaniu admina na serwerze, a Admin sobie podpiął to do bana, jak się broniłem że to nie z respa (bo nie doczytałem wcześniej regulaminu).

To był jeden frag za który maksymalnie powinienem dostać bana na 30 minut. Wiec dlaczego dostałem 12 h? Bo admin podpiął sobie że go oszukuje (a ja się broniłem i wypierałem że to nie z respa, bo moim zdaniem nie było skoro ziomek był wcelowany)

Oszukiwanie admina ?   w regulaminie nie doczytałem się że za to jest ban, a jak jest to proszę linka. 

Fałszowanie dowodów? Jak ja mogłem sfałszować dowody? (admin chyba nie zna znaczenia DOWODY ),  skoro jedyny dowód to hltv (demko z mapy) to może mi wyjaśni tutaj jak sfałszowałem dowody (kompletna bzdura i podpinanie fałszywych powodów bana by go przedłużyć )?? 

Unikanie bana ??  Dlaczego od razu bana ? skoro po mnie gość który zabił z respa dostaje slay, zamiast ban?  Admin chyba się coś uwziął trochę, 

2.15. Zakazuje się strzelania z respa do respa, przed upływem 1:45 czasu rundy na mapach de_dust2002 oraz de_eldorado  [Ostrzeżenie / Ban na 30 min]

          2.15.1 De_dust2002 - dotyczy broni snajperskich oraz karabinów z lunetą (resp tt wraz z całą drewnianą kładką)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mapy dostałeś informacje od AgneS że nie można strzelać z respa do respa do 1:45 po czym nie strzelałeś, a jak przeniosło cię do CT to rundę wcześniej przed tym właściwym zdarzeniem próbowałeś zabić typa z respa do respa tylko nie trafiłeś, a runde po tym kiedy to zoomujesz na epiC'a który siedzi z M4 i możesz strzelać z takiej broni to ty pierwszy oddajesz strzał z okna CT na resp TT po czym pytałem się ciebie czemu strzelasz z respa do respa to powiedziałeś że nie strzelałeś z okna tylko kłamałeś że strzelałeś z wody bo niby ktoś cię tam przeniósł i po tym no już tego bana na 30min nie mogłem dać bo nie byłem na 100% że zabiłeś, ale powiedziałem że poczekam i pobiorę demko i obejrzę i jak wyjdzie że strzelałeś z okna do respa TT to dostaniesz dłuższego bana za nie przyznanie się do tego kiedy pytałem się tylko zbijałeś z tropu i kłamałeś co do miejsca z którego zabiłeś. Po obejrzeniu demka wyszły właśnie 2 rundy kiedy strzelałeś z respa do respa to dałem bana za takie twoje zachowanie na 12h po czym, i tu po 12h by się ban skończył, ale że wbiłeś na innym koncie na aktywnym banie to dostałeś perma. Kiedy wbiłeś na serwer z konta https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1034300 i to pierwszy raz na tym serwerze się pojawia to konto akurat parę godzin po tym jak dostałeś bana z tym samy IP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wbiłem sprawdzić z konta (nie mojego) ale drugiego czy jest ban ogólny czy tylko na konto i zagralem chyba z 10 sekund po czym wywalilo mnie i ban perm? LOL a gdyby grała na tym moja dziewczyna, tata, mama , badz szwagier i pierwszy raz wbiila to tez by dostal bana z marszu bo ma takie samo ip? 

00:02:10 godzin tyle bylem na serwerze czas ogólny

 

Godzinę temu, Mahesvara2 napisał:

 Po obejrzeniu demka wyszły właśnie 2 rundy kiedy strzelałeś z respa do respa to dałem bana za takie twoje zachowanie na 12h po czym, i tu po 12h by się ban skończył, ale że wbiłeś na innym koncie na aktywnym banie to dostałeś perma. Kiedy wbiłeś na serwer z konta https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1034300 i to pierwszy raz na tym serwerze się pojawia to konto akurat parę godzin po tym jak dostałeś bana z tym samy IP. 

Przeczytalem chyba wszystkie regulaminy (Regulamin CS:GO [Call of Duty]) i  Regulamin Serwerów  i nie widze zeby bylo cos napomniane, Gracz ktory dostal bana nie moze wchodzic na innym koncie podczas trwajacego bana gdyz grozi to BANEM PERMAMENTNYM? 

 

Aha, logiczne. Ale jak ja wbiłem na serwer a grała moja dziewczyna to już wtedy nie logiczne co nie? ( i co teraz ?) WIEM glupie tlumaczenie, siostra grala na wh itd itd. Ale jednak. Nie widze  tego w regulaminie to skad mialem miec pewnosc ze dosstane perma za free? a w sumie nie ja tylko moja dzieewczyna bo to nie moje konto.

 

 

Także jakbym mógł prosić, o zdjęcie chociaż jej bana skoro jestem niechciany na tym serwerze to po prostu nie będę grał. I możecie zostawić tego perma na moim ale żeby chociaż zdjąć z tego 2, bo nie chce brudzić jej konta. Przepraszam jeżeli aż tak bardzo zabolał Ciebie ten kill z respa, czy tam 10 bo już nie chce wchodzić na demko i patrzec bo nie warto, szkoda czasu, ale z tego co pamietam to zabilem jedna osobe z ct na respie a reszta byla juz LEGAlnie. 

 

24 minuty temu, RyKoS napisał:

Jeżeli masz bana to chyba po to, żeby nie wbijać na serwer. Chyba logiczne ? 

PS: Edytuj posty, a nie dodawaj nowe.

 

 

EDIT: 

@SantaClaus

Napisał Ci opiekun wyraźnie, że twoje tłumaczenie nie ma sensu.  Naprawdę sądzisz, że mamy 10 IQ ? :D 
 

@RyKoS @Mahesvara
Nic nie napisal ze tlumaczenie nie ma sensu. Nie wiem ile masz IQ i mnie to nie interesuje, mam prawo sie odwolac to odwoluje.
Czyli bany zostaja na obydwu permy ? i mam sie wiecej nie odwolywac? tak?  BTW w regulaminie nic nie ma ze nie mozna z 2 konta wiec wbilem. Bo gdybym wiedzial ze bedzie perm na drugie konto, to chyba nie myslisz zebym wbil i liczyl na to ze nie dostane bana albo nie zauwazy ktos ze wbilem z 2 ?

Edytowane przez SantaClaus
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bana to chyba po to, żeby nie wbijać na serwer. Chyba logiczne ? 

PS: Edytuj posty, a nie dodawaj nowe.

 

 

EDIT: 

@SantaClaus

Cytat

Kiedy wbiłeś na serwer z konta https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1034300 i to pierwszy raz na tym serwerze się pojawia to konto akurat parę godzin po tym jak dostałeś bana z tym samy IP. 

Cytat

a w sumie nie ja tylko moja dzieewczyna bo to nie moje konto.

Napisał Ci opiekun wyraźnie, że twoje tłumaczenie nie ma sensu.  Naprawdę sądzisz, że mamy 10 IQ ? :D 

 

EDIT2:

@SantaClaus

 

1. Dostałeś ostrzeżenie od admina za łamanie regulaminu.

2. Pomimo ostrzeżenia nadal łamałeś regulamin tłumacząc się, że to nie prawda. Gdy opiekun ostrzegł Cię, że obejrzy specjalnie demko jak się nie przyznasz nadal brnąłeś w swoje, w skrócie KŁAMAŁEŚ.

3. Otrzymując bana logicznym jest, że do jego końca / wyjaśnienia sytuacji nie możesz wchodzić na serwer.

4. Wbiłeś na drugim koncie, wiemy to bo jest takie samo IP, twierdząc, że to nie ty tylko twoja dziewczyna, która nagle zachciała grać na tym serwerze zaraz po tym jak otrzymałeś bana, bo nigdy wcześniej jej tu nie było. BA! zachciała grać w twoim domu jak mniemam bo IP jest to samo, jak już mówiłem.

5. Napisałem CI, że masz edytować posty to nadal konsekwentnie piszesz jeden pod drugim.

 

Obecnie nie ma szans na to, że Cię odbanujemy na którymś z tych kont. Możesz spróbować szczęścia za kilka miesięcy 😕 

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Każda osoba posiadająca minimum 6 warnów, otrzymuje bana na forum bez możliwości odrobienia go. Tworzenie multikont skończy się banem (patrz. "Rejestracja"->pkt.1)

Wyciągnięte prosto, z regulaminu forum. Skoro jest w regulaminie forum, to oczywiste jest, że jest to na serwerach. Gdyby możliwe były multikonta, to miałbyś coś podobnego do expienia botami w metinie.

Opiekuni wyjaśnili sytuacje więc nie ma mowy o UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności