Skocz do zawartości

Zmiana klasy Major


Mahesvara

Zmiana Major  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmiana Major'a



Rekomendowane odpowiedzi

Major nowa klasa, ale jakoś się nie bardzo przyjęła i trzeba coś z tym zrobić, a propozycje na nową edycję jest taka, żeby połączyć tę klasę Major z klasą Demolitions i wyglądałoby to tak.

Dynamit 1 na start, od 40 lvl pocisk 1/10 zadajcy 40 dmg + INT ( 0,15 * INT), od 80 lvl drugi dynamit, Przelicznik na dynamit: 150 + 0,7 * INT dmg

możecie głosować czy się podoba, a jak macie jakieś swoje pomysły możecie pisać w komentarzu.

Edytowane przez Mahesvara2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale ten przelicznik w wybuchowym to nie za duży? Jeśli nie jestem debilem to wychodzi przy 150 inteligencji dodatkowe 22,5dmg a do tego jakieś perki to sam wybuchowy pocisk zada z 80dmg, do tego dynamit, klasa jest z mojej propozycji do tego grałem nią i chyba wbiłem z 80lv na niej, wiec jakieś obycie z nią mam, później zmieniłem na wsparcie :P. Generalnie uważam, że klasa early jest ok, ale z lategame jest problem i myślę że połączenie 2 klas może być zbyt silne, do tego uważam, że demolitions jest dobrą klasą tylko jest specyficzny i nie każdy tym będzie grał. Dlatego zostawiłbym go na początku takim jakim jest i ewentualnie dodałbym mu dodatkowy dmg po wbiciu 50/60lv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DraY

Ale na start masz 1/10 szans na zadanie 40 dmg dodatkowego. Jeżeli wpakujesz 150 INT ( minimum 76 lvl i wszystkie statystyki w int)  to nadal masz 10% szans na zadanie tylko 20 dmg więcej. Nie wydaje się dużo. 

22 godziny temu, DraY napisał:

a do tego jakieś perki

Nie używajcie tego argumentu bo jest bez sensu. Perki są mega losowe i każdy może mieć każdy perk co nie ma znaczenia.

 

22 godziny temu, DraY napisał:

wbiłem z 80lv na niej, wiec jakieś obycie z nią mam, później zmieniłem na wsparcie :P

Nooo i tu jest właśnie problem, że ludzie na początku grali / testowali i ewidentnie widać, że po ich testach stwierdzili, że to kupa bo klasa ucichła i nie było jej widać na serwerze, nie to co Assasyn ( nowa klasa ) czy Generał ( zmieniona klasa ).

 

22 godziny temu, DraY napisał:

Dlatego zostawiłbym go na początku takim jakim jest

Co chcesz zostawić ? Majora? ustaliliśmy i ludzie w ankiecie też, że jest do zmiany. Demolitions? jaki początek jak klasa jest od dawna, co jakiś czas ruszana, a za bardzo wybierana nie jest. 

Major i Demo mają specyficzną broń, która nie cieszy się popularnością więc może mocniejsze umiejętności się sprawdzą, zobaczymy :) 

Edytowane przez RyKoS
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności