Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie v1d]


v1d

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: v1d [CSC]
2. Imię: Brajan 
3. Wiek: 15
4. Znajomość komend sourcemod: 5-6
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam
6. Składka: Raczej tak
7. Link do gameme: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/832515/sessions?b=
8. Parę słów o sobie: Jestem Brajan, mam 15 lat ukonczone na początku tego roku. Jestem w szkole licealnej na profilu - ochrona zdrowia z elementami dietetyki. Jest to profil biologiczno-chemiczny z dodatkowym przedmiotem jakim jest dietetyka. Jestem umyslem scislym uwielbiam przedmioty takie jak chemia, fizyka oraz matematyka. Moimi zainteresowaniami są koszykówka oraz siłownia.
9. Dlaczego chcialbys zostac administratorem: Rankami gracze  niewykonują celi, nie przestrzegają regulaminu oraz naduzywaja mikrofonu.W tych godzinach jest takze duzo afków, i chcialbym zapobiec tym syutacjom. Niech poranne ptaszki tez maja przyjemnosc z gry
10. Steam ID:STEAM_1:0:134533574
11. Ile czasu poswiecisz na grze na serwerze: Srednio 2/3 godzinki dziennie
12. W jakich godzinach grasz (Dni robocze,weekendy) :W dni robocze gram w godzinach porannych oraz wieczornych, zaś w weekendy pora jest mi calkowicie obojetna
13.  Staż w Counter-Strike: Global Offensive1700+ hours
14. Czy posiadales juz admina: Posiadalem w cs 1.6

Edytowane przez v1d
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak,

+ aktywny,

+ jakiś tam staż w 1.6,

+ godziny grania gdzie mało adminów na serwerze i wlatuje chłop ze spinbotem,

+ raczej ogarnięty xD. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na tak. Facet bardzo ogarnięty, pomocny i spokojny. Niedawno zacząłem grać na tej sieci i zawsze gdy rodziło się jakieś pytanie to odpowiedź pojawiała się po kilku sekundach - właśnie jak v1d był na serwerze. Szczerze mówiąc to od początku myślałem, że posiada on admina bo wiele rzeczy na to wskazywało. A co do wymagań to bardzo często widuję go na serwerze, w różnych godzinach. Doświadczenie jak najbardziej na plus, z 1.6 na pewno wiele się nauczył. Jak dla mnie zasługuje na tą posade. Pozdrawiam!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem v1d jest w miarę ogarnięty, spokojny(chyba że to pozory :P) i pomaga nowym osobą na serwerze, aktywność ma dobrą na serwerze, a co do minusów no to mało używa mikrofonu, przez co niektórzy mogą go nawet nie kojarzyć zbyt dobrze, być może jest to spowodowane jego wiekiem, który też jest tam jakimś minusem(Chociaż wiadomo czasem 15latek jest bardziej ogarnięty od 25latka). Ogólnie jeśli jest wystarczająca liczba adminów, to zaczekałbym jeszcze jakiś czas z nadaniem mu tej funkcji, a jeśli jest zapotrzebowanie na administrację to myślę, że można dać mu szansę :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jestem na nie. Plusem jest aktywność i godziny na serverze i rzeczywiście pomocny chłopak, lecz otoczka jaka stworzyła się wokół tego podania mi się osobiście nie podoba. Mam wrażenie, że niektórzy koledzy zostali poproszeni o wypowiedzenie się pod podaniem. Moim zdaniem trzeba jeszcze trochę czasu. 

Edytowane przez FNX
  • Like 3
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności