Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - DraY


DraY

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: [CSC] DraY

2. Imię: Michał

3. Wiek: 21

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/776736

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał, jestem absolwentem Technikum Informatycznego, obecnie studiuje stacjonarnie na drugim roku, kierunek bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe(tylko brzmi tak poważnie :P ), w cs gram już 11 lat, zaczynałem w 1.6, jest to chyba jedyna gra, która wciągnęła mnie na lata, co do moich zainteresowań to nic ciekawego i oryginalnego, sport, muzyka i kinematografia, ewentualnie baitowanie/irytowanie Pancia na serwerze, tudzież na sb, to chyba tyle o mnie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jak już gram na serwerze, to stwierdziłem, że mogę wspomóc serwer jak i resztę administracji w utrzymaniu porządku i przestrzegania regulaminu przez graczy, takie 2w1. Doświadczenie na tej funkcji posiadam, nawet na tej sieci serwerów(Kosin pozdrawiam) miałem admina, kiedyś byłem na innej sieci opiekunem codmoda, więc wiem co jest 5. Myślę, że na tej funkcji sobie poradzę i wspomogę serwer, gdy to będzie konieczne.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:26958529

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Wszystko zależy od natłoku obowiązków, studiów itd, ale myślę że od 2h do 5h dziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - pomiędzy 14 - 22, a w weekendy to różnie, zależy czy są jakieś plany :P

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na głównym koncie 2543h.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem już admina codmoda, jak i opiekuna codmod'a, więc jakieś doświadczenie mam.

  • Like 4
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dray to jedna z osób, które znam najdluzej z tego serwera. Pamietam go jeszcze z poprzedniej sieci, na której byl opiekunem (dlatego upadla). Widac ze chlop ma doswiadczenie, i wie co robi. Jest on jedna z niewielu osób, które udzielają sie tylko zapytane lub w słusznej sprawie. Często mądrze prawi i mimo jego przepitego glosu jest odpowiedzialny i wiem,ze poradzi sobie na tym stanowisku.

Jestem na tak, pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcenie. To jedna z najważniejszych rzeczy u starych gwardzistów stojących u świetlanych bram ich początkującej kariery na tym serwerze, ludzie potrafią zapomnieć w ten sposób o rodzinie, znajomych tylko po to aby wysłuchać kolejnej skargi na mateuszka i dać mu bezpodstawnego bana. Liczę, że będziesz jednym z tych śmiałków więc jestem na tak, bo każdemu trzeba dawać szansę.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże kiedy trzeba, opieprzy kiedy trzeba, aktywność jest, na serwerze kilka osób go zna :D więc myślę, że można dać mu szansę zwłaszcza, że brakuje tych adminów cały czas.

Jak najbardziej jestem na TAK.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dobry kandydat znam go już trochę i wiem, że ogarnia temat i jest często na serwerze.
Jestem na TAK jak najbardziej i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi. ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Draya już z poprzedniej sieci. Wiem, że rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i często widzę go na serwerze :) Jest zaangażowany i pomocny !

Jestem na TAK

Edytowane przez Agnes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności