Skocz do zawartości

Zostałem zbanowany.


skripe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:skripe
Wycinek z konsoli(bez IP)*: nie wiem o co z tym chodzi
Serwer: JailBreak
Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:533135306&advType=steamid&Submit

Generalnie sprawa wygląda tak:
Ostatnio dostałem bana za kulturę na 1 dzień. Pograłem sobie nie obrażając nikogo przez jakoś 2 dni, otrzymałem kolejnego bana od admina którego nie widziałem ani razu na serwerze odkąd tu gram, a gram tu już całkiem sporo.
Od ostatniego bana za obrazę, nie obraziłem nikogo, oraz w powodzie bana było też napisane ,,kultura'' , każdy przeklinał itp, a tylko ja zostaje za takie coś ukarany.
Ban został nałożony na długość 2 dni, co według mnie jest niesłuszne.
Nie mówię że jestem święty, bo czasem przeklinam, ale bez przesady nie mam 12 lat, i potrafię się opanować jak trzeba ze słownictwem, ludzie tam wyzywają się nawzajem i nawet mute nie dostaną a ja od razu na wjeździe bana na 2 dni dostaje, ciekawie.
Tyle ode mnie, mam nadzieję że dostanę ub.

Edytowane przez skripe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_spy_vs_spy_beta7-1581782578-1581785182.zip

Tutaj masz jeden z przykładów twojego zachowania. Obrażasz, nie potrafisz kulturalnie się zachować.

Nie jest to 1 raz. Gdy jest jakiś admin na serwerze to nawet się słowem nie odezwiesz a gdy nie ma nikogo z administracji to się odpalasz.

Jeżeli widzisz kogoś kto się wyzywa to złóż na niego skargę a nie piszesz o tym w podaniu o ub. Bo z tego co napisałeś wynika "skoro inni mogą to ja też" i to jest bez sensu.

///

Nie wiem czy notoryczne wyzywanie i przeklinanie było dla beki czy nie ale jeżeli dostałeś już za takie coś bana i dalej sobie z tego nic nie robisz to ja nie mam zamiaru banować dalej na 30 min. Jeżeli ktoś puści jakąś wiązankę raz na jakiś czas to jestem w stanie dać mu na te 30 do 240 min w zależności od sytuacji ale za każdym razem jak nie ma na serwerze admina to widzę u Ciebie kompletny brak kultury (chodzi mi o demka itp).

 

Edytowane przez offen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to odzywam się jak są admini, po drugie pisałem w podaniu że nie jestem święty, jak już kogoś obrażam to dla beki i druga osoba to wie i się nie obraża, i po trzecie z tym ,,skoro inni mogą to ja też'' nie chodziło mi o to że też moge skoro oni mogą, tylko o to że jeśli ja zostaje za coś ukarany na 2 dni za co inni na 30 minut albo wcale, to jest coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności