Skocz do zawartości

Upadek serwera


Yaahuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem kiedyś sporo na tym serwerze i nie wiem dlaczego serwer upadł. Jeszcze rok temu na serwerze znowu zaczęli przychodzić nowi gracze a teraz można powiedzieć że kazdy o nim zapomniał. Czy jest jakaś możliwość reklamacji tego serwera żeby on ożył? Bo mi się bardzo fajnie na nim grało :) 

PS; jedyną osobą ktora gra na tym serwerze to moja grupka znajomych z discorda i czasami wejdą jacyś starzy bywalce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaję, to serwer został zamknięty właśnie przez brak zainteresowania nim i jak na razie Zjem Cie coś wspominał na czatboxie, że nie ma w planach go reaktywować, ale to już go byś musiał pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie tyle zamknięty, co wyłączony z sieci. Dział jest

Ciężko mi jest się wszystkim zająć, a na Diablo nikt nie grał, więc mój czas był tam marnowany. Stwierdziłem, że będę przeznaczał czas na serwery tak by nie marnować tego czasu czasu za dużo, więc priorytet mają JB i COD, bo generują graczy i pozwalają mi utrzymać sieć 😕 

 

3 godziny temu, SharMx1337 napisał:

Czy jest jakaś możliwość reklamacji tego serwera żeby on ożył? Bo mi się bardzo fajnie na nim grało :) 

Z tego co widzę, to gra parę osób, chociażby @Coelhino albo Rimuru, itd (nie wszyscy są na forum), lecz też nie chcą wbijać na pusty serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, -_- said:

Podbije ten temat swoim postem

 

Możecie dać tutaj znać, co nie działa, z czym jest problem itd

@SharMx1337 @Coelhino 

Z chęcia bede dawał znać jeśli tylko będe miał możliwość sprawdzenia itemów,klas etc. ponieważ ciężko to zrobić jak jest pusty serwer. Będe monitorował czy są gracze i wtedy jak najszybciej wbijał wyłapać błędy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2020 o 19:50, -_- napisał:

Podbije ten temat swoim postem

 

Możecie dać tutaj znać, co nie działa, z czym jest problem itd

@SharMx1337 @Coelhino 

ja gram często ze znajomymi z discorda i już zobaczylem jeden błąd, a wygląda on nastepująco: wiatrówka 1/2 dziala zawsze. Gralem 1v1 z kolegami i nie bylo momentu gdzie nie zabilem na jednego strzała, oczysiscie mape dogralem do końca, więc wątpie że miałbym takie szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności