Skocz do zawartości

Prośba o UB Paju* zbanowany przez Gemciu[CSC]


Pajson

Rekomendowane odpowiedzi


Nick:Pajson
Wycinek z konsoli(bez IP)*: nw
Serwer:JB
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:93776003&advType=steamid&Submit

Przepraszam z góry za zachowanie ale szakal tez z początku nas wyzywał. Jechał po mn równo , wiec sie odpaliłem i usiadłem na niego osobiscie moge go przeprosić przy wszystkich za moje zachowanie ale on też powinnien wyciągnąć do mnie ręke 

 

I jak odworzyć te demko bo nie umiem ? 

Czekam na odpowiedz 

Edytowane przez SnuFFy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://320879.node60.pukawka.pl/dem-ba_jail_canyondam_go-1585015209-1585018052.zip
Gracz będący na serwerze zgłaszał mi niepokojące zachowania kilku osób. Poprosiłem o steamid tych osób i nicki. Jedna z tych osób to Paju.
Ban został nadany "w ciemno" bo nie mogłem aktualnie wbić na serwer podczas tej sytuacji. Prawdziwy powód bana powinien brzmieć "patologiczne zachowanie na serwerze", lecz była to późna godzina i nawet nie miałem siły myśleć co tam napisać.
Coś koło 20 minuty demka, chyba dokładnie 19:30 rozkręcasz swój "freestyle" zapuszczając ładną wiązanke. Wcześniej napisałeś !fk "moge wrocic" co nie jest powodem.(offtopic)
23 minuta wyzywanie szaqala, który dłużny nie był i też został zgłoszony do bana.
Dalej nie oglądam bo jestem pewny w stu procentach na temat słuszności bana. 

Tak jak powiedział właściciel, takie zachowania będą karane surowiej podczas gdy admina nie ma na serwerze. Jako, że dostałem takowe zgłoszenie i chcę pomóc w przysłowiowym oczyszczeniu serwera z takich ludzi to się tego trzymam. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gemciu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gdyby to był Twój pierwszy ban, nie byłoby problemu, lecz z tego co widzę już miałeś jeen za obrazę

Tamten Cie nie nauczył, więc skrócenie bana także Cię niczego nie nauczy. Pragnę nadmienić, że takie bany za obrażanie mogą skończyć się permem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności