Skocz do zawartości

Prośba o ub


rozwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rozwa
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info

Admin: Coelhino
Reason: wallhack
Length: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info

Admin: Coelhino
Reason: wallhack
Length: permanent.


Serwer: COD 2001
Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:230121655&advType=steamid&Submit

"nie zdazylem sie jeszcze dobrze wychylic a juz bylem martwy"  Różnica perspektyw jak wychylasz dołem na longa jesteś bliżej ściany przez co widzisz mnie później niż ja cb  

@SnuFFy Jak coś zabroniłem mu tu pisać...

@SnuFFy  Proszę o szybka ocenę demka, Vip zaraz mi cały zleci... 

Edytowane przez rozwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://742557.node15.pukawka.pl/dem-workshop_1209856246_de_dust2_long-1585080195-1585081765.zip

10:31- Celujesz w górną część side - idealnie w momencie wychodzenia robisz flicka w typa wychodzącego z CT

10:42 wychodzisz wcelowany w typa na side

11:10 kolejny raz wychodzisz wcelowany

11:13 kolejny dziwny flick

12:11 - wychodzisz na pewniaka na double scopi'e w typa - nie trafiasz

12:14 - Jesteś wcelowany w side, gdy podchodzą dołem nagle zdejmujesz scope i zaczynasz tam patrzec

12:25 - Stoisz wcelowany w side, gdy podchodzi typ dolem puszczasz w idealnym momencie rakiete zabijajac go

12:32 - kolejny dziwny flick na double scopi'e

13:57- Strzał prosto w typa przez pudło

14:02 - Wyjscie z wcelowaniem prosto w typa, który nie stoi na zadnej standardowej pozycji

 

 

Tyle ode mnie mysle ze starczy do weryfikacji,rozmawiałem z Tobą na Tsie, mówiłes ze long to mapa,gdzie jest dużo pozycji standardowych na których przy większej ilosci graczy zawsze sie ktoś znajdzie, i dlatego wychodziles w nie wcelowany- rozumiem Cie,aczkolwiek WEDŁUG mnie twoja gra wygladala podejrzanie, chodzby pod wzgledem takim, iż raz nie trafiałeś prostych fragów, żeby potem strzelać flicki jak KennyS, mam nadzieje,że oglądnie to demko ktoś z UB teamu i zadecyduje sprawiedliwie, jeśli się pomyliłem bardzo przepraszam, też jestem tylko człowiekiem i też moge sie pomylić. Pozdro:)

 

@Rusekkkkk czego nie zrozumiales? Twoje zdanie nic nie wnosi.

Edytowane przez Coelhino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rozwaedytuj tematy

@Rusekkkkk Jak nie masz nic ciekawego na temat samego demka do powiedzenia to sie tutaj nie wypowiadaj, nastepnym razem za taki komentarz poleci warn.

Demko sprawdze juz na 100% jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.2ab5a121c3fa2c43830e06c2720d4a4e.png

@Rusekkkkk Rozumiem, że admin zbanował Ci kolegę, ale nie jesteś proszony w wypowiedzi tutaj i ja nie mam zamiaru się bawić z tobą, dostałeś wpierw ostrzeżenie, potem dostałeś warna, nie słuchasz się to dostaniesz kolejnego. Mam 24h na sprawdzenie demka i podania werdyktu, więc proszę uszanuj to.

@rozwa   Spoko, nie obwiniam cię, jak już zaznaczyłem tylko edytuj swój post zamiast pisać nowych, a kolega za zachowanie już na forum nie popiszę. Tak jak mówię, sprawdzę demko jak wstanę, bo jest za późno żebym sprawdzał

Dobra, zaczynam sprawdzac demko, mysle ze do 40 minut max powinna być odpowiedź

10:31- trochę szczęścia 

10:42 - no ale gdzie indziej miał wyjść? Drogą dedukcji można było pomyśleć, że tam właśnie będzie.

11:10 - czysto

11:13 - czysto

12:11 - Normalny pick, tym razem nie trafil

12:14 - Slyszał dół

12:25 - To akurat dość dziwna akcja, a ja juz nie pamietam tych wszystkich klas i perkow

12:32 - czysto

13:57- znowu trochę szczęścia

14:02 - też trochę dziwne

Patrząc na to demko mogę powiedzieć, że zdarzyły się te dwie akcje takie w miarę dziwne, za które niby można by wlepić bana, ale patrząc na resztę gameplayu gracz zostaje odbanowany.

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności