Jump to content
Kenor

UB Kenor

Recommended Posts

Nick:Kenor

Wycinek z konsoli:Disconnect: Kicked by Console :  "You have been banned by this server, check http://sourcebans.cs-classic.pl/ for more info.".

Serwer:JB

Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist

Demko rozpisze niedlugo.

Piąta runda, minuta ok. 27:00 - Pojedynek o życzenie. Obejrzył cały, zwłaszcza dwa ostatnie fragi. Przyuważ jak celownik na dwa ostatnie fragi leci idealnie na głowę/po głowie oraz przyuważ ile razy miał na celowywanie na głowę, strzał nietrafiony, i celownik nagle wraca lub idzie w linii prostej w drugą stronę.

30:08 - przedostatni frag ^

30:29 - ostatni frag ^^

33:47 - Nie podobaja mi sie w tej akcji te dwa strzaly na zyzo + wiadomo, ze siebie widza, no bo radar, wiec wiecej nie kwestionuje.

35:00 - No i znowu pojedynki

35:20 - To juz jeden wystarczajacy dowod. Dwie pierwsze wygrane i strzaly z kosmosu, patrzac na jego poprzedni gameplay.

38:15 - Tu jest moment, za który banowałem. Jak popatrzysz jak mu strzały lecą co już wcześniej było widać to wyniesiesz wnioski. Kolejną sprawą i właśnie tą główną, za którą banowałem, jest aimlock. Popatrz jak strzela w 38:25. Strzela po nogach, CT nagle wychodzi zza ściany, celownik leci mu prostą linią na głowę CT, a potem od razu prostą linią na przeciwnika, do którego strzela.

Dla mnie te dwa ostatnie dowody są wystarczające do bana.

I tak jak już pisałem Kenorowi na PW na discordzie, z banem za FAKE ACCOUNT to byl moj blad, wlasciciel dal mi juz znac dlaczego.

@Nyro Twoj post zostal ukryty, gdyz lamie on regulamin dzialu UB, masz w nim troche racji, ale dalej nie proszony, nie powinienes wypowiadac sie w tym dziale.

http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-1585151385-1585154073.zip

@Gemciu Z tego co przeczytalem wywnioskowalem, ze ty podejmujesz sie sprawdzenia demka, wiec milego ogladania.

Edited by SnuFFy
  • Like 1
  • Sad 1

1. Jeśli latał z aimem to ban zostaje

2. Ban za fake acc nie na JB, wiec jeśli gracz będzie/jest czysty dostanie UB.

@SnuFFy 

Edited by FreshMan
  • Thanks 1
  • Love 1

Proszę o dodanie linku do demka. Jeżeli gracz faktycznie jest "odpalony" ban zostaje. Demko postaram się sprawdzić w jak najszybszym tempie
@SnuFFy Ban zostaje. Można zamknąć

Edited by Gemciu

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines