Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie MrocznyZiemniak


damianzwolak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:MrocznyZiemniak 
2. Imię:Damianek 
3. Wiek:19 ale brode już mam wiec wyglądam na takie 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10):10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Aktualnie mój mikrofon musi leżeć w kubku żeby był chociaż trochę sprawny ale coś tam gadam i niby słychać 
6. Składka (tak/nie):nie bo bida straszna przez ten koronawirus
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/368811
8. Parę słów o sobie **:nazywam się Damian dla znajomych Damian pochodzę z małej miejscowości ale mamy dwa sklepy i szkołe wiec jest nawet git mam nawet 3 psy takie fajne uczę się w technikum elektrycznym i teraz pewnie by wypadało pochwalić sie co ja tam w życiu robie oprócz bycia przegrywem no to tak Cwiczyłem na siłowni chodziłem na Box biegałem pewnie sie zastanawiasz dlaczego w czasie przeszłym ponieważ jakiś wirus wyleciał no i teraz siedzę sobie grzecznie w domku na komputerku zapytasz pewnie co robie jak siedzę na komputerku a wieć najbardziej to lubię sobie na kodzika wbić i pogadać z moimi kolegami z serwera znaczy chyba kolegami bo nie wiem w sumie ale czasami mi odpowiedzą jak mówie siema poraz 4/5 a czasami to nawet raz to mi nawet mastahavastes odpowiedział i to serio ale na czym skończyłem a no tak oprócz gierkowania sobie w gierki to lubię jeszcze chyba nic a i jeszcze tylko napisze bo to miało być coś o sobie to hmm jestem nie jestem asertywny jestem irytujący i leniwy no dobra to tyle jak to przeczytałeś to jesteś kozak mordo
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: a i to jest właśnie mój ulubiony punkt podania bo ty zawsze każdy pisze jak to on nie chce pomóc i co to on nie zrobił ja powiem prawdę i zamiast pierdzielić co oczywiste bo raczej wiadomo że jak ktoś pisze podanie to raczej po to żeby coś tam pomagać i ogarniać ja że szanuje wam czas to nie bede pisał takich banałów oczywiscie że o pomaganie też chodzi ale nie tylko chce naprzykład zeby mi gracze mówili cześć bo adminówi to każdy chce sie podlizać adminowi i chciałbym jeszcze tak fajnie pisać na zielono i żeby mnie nikt nie mutował jak za dużo gadam no i to w sumie tyle no i tak chce ogarniać serwer i pomagać obecnym adminom to przedewszystkim
10. Steam_ID:STEAM_1:1:79588146
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:a tak jak mi się bedzie chciało ale myśle że nie miej niż dwie godzinki dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):aktualnie rano i wieczorem
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:jakieś 4000h 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Jeśli chodzi o tą sieć to posiadałem już Guarda Admina i Opiekuna tak wiec chyba coś tam ogarniam ale nie byłbym taki pewnien

PS zamiast dawać jakieś buźki możecie pisać komentarze jak bardzo jesteście na nie :)

edit czy cos takiego

Dreju zgadzam sie z tobą ale prosze nie oceniaj mojego zachowania bo sam nie zachwoujesz sie lepiej dając np głosowanie mute ziemniak 1tak 2tak :)

Edytowane przez damianzwolak
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 7
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

  • Dopiero co powróciłeś na sieć MINUS
  • Często się na ciebie skarżą gracze o nadużywanie mikrofonu i dostajesz muty MINUS
  • Generalnie wydajesz się być sympatyczną osobą, ale nakręcasz się i zaczynasz pajacować MINUS

Do tego z tego co mnie pamięć nie myli, to zdarzyło ci się kilka razy wchodzić w niepotrzebną dyskusje z administracją, gdy ta wykonywała swoje obowiązki, które notabene nie były związane z tobą, reasumując jestem na NIE

@damianzwolak wszystko fajnie, ale dlaczego zakładasz, że to ja dałem głosowanie, gdzie było chyba 4 adminów xd


 

Edytowane przez DraY
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Elegancki chłopaczek wprowadziłby trochę humoru na serwerze.

+Miałbym swoją wtykę bo DraY nie skusił się na moje 6zł.

+Znajomość Sourcebans na najwyższym poziomie.

+Kariera na tej sieci z nieposzlakowaną opinią.

+Podnosi cały team (na duchu i dosłownie bo medyk).

Reasumując jestem na 3xTAK przechodzisz dalej!!!

 

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+  Łatwo łapie kontakt z ludźmi na serwerze

+  Sourcebans

-  Nadużywanie mikrofonu w dosłownie każdej sytuacji

-  Szybko się nakręca i odwala jakiś szajs

-  Zbyt dziecinne zachowanie jak na potencjalnego admina

-  Podanie od razu po powrocie

Ode mnie NIE

Edytowane przez F1nlay
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE Z wiekszością zgadzam sie z tym co napisał wyżej Dray. Ode mnie dostałeś pare razy mute za nadużywanie mikrofonu, po czym na kolejnej mapie wchodziłeś w niepotrzebną dyskusje i z lekka prowokowałeś. Minus też za podanie, wygląda raczej na dobrego trolla. Dobrym humorem się wszystkiego nie nadrobi. Buziaczki 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE ponieważ tak jak inni powyżej piszą dużo ludzi się skarży ze nadużywasz mikrofon i wchodziłeś niepotrzebnie w różne dyskusje i nawet byłem świadkiem tego ile razy FENIX cie upominał żebyś nie nadużywał a ty później i tak swoje robiłeś i dalej nadużywałeś,  również się zgadzam z tym co Dray wyżej napisał.
Pozdrawiam.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie ma co tego ciągnąć dalej :(

Cytat

Wiedz, że:

7.  Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone

 

Może następnym razem :P 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności