Skocz do zawartości

[AKTUALNA EDYCJA] Propozycje zmian, błędy i wasze sugestie


Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam graczy.
Mija około dwóch tygodni od startu nowej edycji, w tym temacie proszę o wasze wypowiedzi na tematy:
Czy na serwerze znajdują się jeszcze jakieś błędy?
Czy DMG na rasach Weteran, Morderca wam odpowiada?
Czy w chcecie, żeby w tej edycji pojawiło się coś szczególnego? Nie chodzi o eventy bo mam już zaplanowane ich całą mase.
Czy są rzeczy, które wam się nie podobają?
Czy macie pomysły dotyczące wzmocnienia strony CT?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy na serwerze znajdują się jeszcze jakieś błędy?

Aktualnie nie zauważyłem, jednak jeżeli jakiś się pojawi dam znać.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy DMG na rasach Weteran, Morderca wam odpowiada?

Według mnie aktualnie udało się odnaleźć złoty środek i jest to zbalansowane.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy w chcecie, żeby w tej edycji pojawiło się coś szczególnego? Nie chodzi o eventy bo mam już zaplanowane ich całą mase.

Myślę, że można wprowadzić zasade, że nie może być 2 zabaw dla ct pod rząd - przykładowo: 1 runda: berek, 2 runda: szybki bunt bo ct nie ogarnia, 3 runda: chowany

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy są rzeczy, które wam się nie podobają?

Za duże skupianie się administracji na regulaminie, a za mało na serwerze, graczach i przyjemnej atmosferze.

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy macie pomysły dotyczące wzmocnienia strony CT?

Myślę, że ciężka kamizelka i nieskończona amunicja są wystarczającymi ulepszeniami żeby ogarnąć każdego buntownika ;)

  • Like 2
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy na serwerze znajdują się jeszcze jakieś błędy?

Nie, jak coś będzie, to się odezwę.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy DMG na rasach Weteran, Morderca wam odpowiada?

Jest git.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy w chcecie, żeby w tej edycji pojawiło się coś szczególnego? Nie chodzi o eventy bo mam już zaplanowane ich całą mase.

Nie ma takiej rzeczy, lecz wierze że i tak pojawi się coś ciekawego.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy są rzeczy, które wam się nie podobają?

Nie.

1 godzinę temu, Gemciu napisał:

Czy macie pomysły dotyczące wzmocnienia strony CT?

Zauważyłem. że gracze po stronie ct dają Chowanego albo polowanie w celu nabicia dolarków. Dolarki te są wykorzystywane do zakupienia ciężkich kamizelek itd...

Może by tak przyznać dla ct jakąś początkową sumę dolarków? np: Zamiast 2000 dolarków to 8000 dolarków na start.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy na serwerze znajdują się jeszcze jakieś błędy?

Błąd z DMG w konsoli na rasach.

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy DMG na rasach Weteran, Morderca wam odpowiada?

Odpowiada, tylko przydałoby się naprawić to co napisałem punkt wyżej.

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy macie pomysły dotyczące wzmocnienia strony CT?

Strona CT i tak jest juz wystarczająco mocna. Zwiększone obrazenia mogą posiadać 3+ lvl, czyli mogą zadawać około 80 dmg z broni, która zadaje około 30 dmg. Cięzka kamizelka i tak jest juz zbyt OP.

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy w chcecie, żeby w tej edycji pojawiło się coś szczególnego? Nie chodzi o eventy bo mam już zaplanowane ich całą mase.

Więcej osiągnięć, np. Buntownik - nalicza bunty, Rozrzutnik - ilość wydanych pieniędzy.

Specjalne zabawy wielkanocne :)

2 godziny temu, Gemciu napisał:

Czy są rzeczy, które wam się nie podobają?

Nie podoba mi się - tak jak wcześniej wpomniałem - fake DMG w konsoli, oraz cięzka kamizelka ( By zabić CT potrzeba około 3 - 6 hitów w plecy prawym klawiszem, podczas posiadania Cięzkiej kamizelki przez CT'ka )


@howlie tym dmg w z konsoli mamy się nie sugerować bo to jest przed przeliczaniem armora i nie pokazuje prawdziwych wartości. Co do buntownika, nie ma opcji na dodanie tego osiągnięcia. Nie ma sensu zachęcać do większej ilości buntów i jeszcze za to nagradzać.

Edytowane przez Gemciu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na serwerze znajdują się jeszcze jakieś błędy? - Tak, DMG Mordercy.
Czy DMG na rasach Weteran, Morderca wam odpowiada? - Nie, Morderca do nerfa.
Czy w chcecie, żeby w tej edycji pojawiło się coś szczególnego? Nie chodzi o eventy bo mam już zaplanowane ich całą mase. - Nerf DMG Mordercy.
Czy są rzeczy, które wam się nie podobają? - DMG Mordercy.
Czy macie pomysły dotyczące wzmocnienia strony CT? Zwiększenie HP CT / Zwiększenie ilości zdobywanych pieniędzy przez CT. Jednak według mnie najlepszym wzmocnieniem CT byłoby zmniejszenie DMG Mordercy. Hitboxy często się bugują, CT jest zabijany na 1 prawego. Jeżeli już wszystko działa poprawnie to CT schodzi na 2 hity w brzuch a ciężko o to nie jest.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasy są źle zrobione. Ten serwer teraz przypomina bardziej cod moda niż jailbreak. Szczególnie rasa Morderca która zabija ct na 2 lewe z kosy a na berku zabija jednym machnięciem w plecy co psuje zabawę. Do tego dochodzi  super speed, przez którego jest nie do trafienia i nawet szybszy od klas na codzie. Kontrabanda + gang + rasa +ruletka + svip sprawia, że tt ma bardzo ułatwiony bunt. Za dużo rzeczy jest dla tt wprowadzone, przy czym każda runda polega na zbuntowaniu się, aby mieć kd. 

Jailbreak obecnie składa się tylko i wyłącznie z zabaw z komendy !zabawy oraz nabijaniu buntów na ct.

Edit
proponuje usunięcie butów mordercy są zbyt op
lepszy drop z ruletki dla ct
dodanie coś w stylu kontrabandy dla ct

Edytowane przez |MajK|
  • Like 7
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, |MajK| napisał:

Rasy są źle zrobione. Ten serwer teraz przypomina bardziej cod moda niż jailbreak. Szczególnie rasa Morderca która zabija ct na 2 lewe z kosy a na berku zabija jednym machnięciem w plecy co psuje zabawę. Do tego dochodzi  super speed, przez którego jest nie do trafienia i nawet szybszy od klas na codzie. Kontrabanda + gang + rasa +ruletka + svip sprawia, że tt ma bardzo ułatwiony bunt. Za dużo rzeczy jest dla tt wprowadzone, przy czym każda runda polega na zbuntowaniu się, aby mieć kd. 

Jailbreak obecnie składa się tylko i wyłącznie z zabaw z komendy !zabawy oraz nabijaniu buntów na ct.

Dzisiaj będzie sprawdzany morderca pod względem zadawanego DMG i speeda. Jeżeli masz jakieś rozwiązania tego, że TT jest za silne to proszę o propozycje, nie chciałbym żeby przez taką sytuacje zabierać coś TT, raczej wolałbym wzmocnić CT ale nikt nie rzuca żadnych sensownych pomysłów. Zwiększenie zarobku/początkowej kasy to jest tylko maskowanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aktualnie żeby ogarnąć bunt wystarczy w pierwszej rundzie dać chowanego, nabić kase zabijając terrorystów z kosy oraz kupić unlimited ammo bądz ciężką kamizelke. Takim sposobem od tygodnia po stronie ct zdażyły mi się może 3 bunty przez swoją nieuwagę, więc jeżeli ktoś nie potrafi ogarnąć tych prostych zasad według mnie po prostu nie powinien grać po stronie ct. Jeżeli, jednak stronie antyterrorystow naprawde potrzebne jest wzmocnienie to jestem za zwiększeniem procentu dropu tych lepszych rzeczy z ruletki(ciężka kamizelka, 16000$, Unlimited ammo)

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 16.04.2020 o 12:33, |MajK| napisał:

dodanie coś w stylu kontrabandy dla ct

Nazewnictwo, nie pasuje do tego co wykonuje CT. Jak CT może szmuglować sobie rzeczy do więzienia? xD
To dodatek dla TT, a nie CT

W dniu 16.04.2020 o 12:33, |MajK| napisał:

lepszy drop z ruletki dla ct

Musisz to bardziej rozwinąć

W dniu 16.04.2020 o 12:33, |MajK| napisał:

proponuje usunięcie butów mordercy są zbyt op

Można je osłabić + może reszta graczy się wypowie

 

Przenoszę temat do dyskuji, bo temat nie pasuje do działu, a macie prawo się tutaj wypowiadać.

Ostatnio wszedł nowy update i znowu możecie dodać coś od siebie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są moje propozycje co do najważniejszych zmian na serwerze. Proszę o wypowiedź na ich temat lub reakcje pokazującą wasze nastawienie do nich.

1. Usunięcie duszka z menu życzeń[/lr] lub zamiana na opcje Ruletka, polegałaby ona na tym że gracz ma możliwośc wylosowania Respektu/FreeDay/Duszek zamiast 100% szansy na jedno z nich. Skutkowałoby to usunięciem opcji Duszek oraz Freeday. Ogólnie powód jest taki jak opisał @patrik czyli duszek to opcja to szantażu CT aby dostać to co się chce lub żeby ich zdenerwować i zepsuć rundę już na starcie.
2.Usunięcie duszka z kontrabandy.
3.Balans cen w sklepiku dla TT oraz CT. Dla TT podniesienie cen lub osłabienie niektórych przedmiotów, dla CT zmniejszenie cen.
4.Brak respektu oraz $$ za bunt do 12 minuty rundy. Gra nie powinna polegać na ciągłym buntowaniu się bo to nie o to chodzi na serwerach Jailbreak. Bunt powinien nastąpić gdy CT nie potrafi prowadzić rundy, robi to w sposób nieodpowiadający więźniom itd.
5.Dodanie zdobywania respektu jako żywi. Gracze, którzy żyją będą dostawać respekt w ciągu rundy, załóżmy że co dwie minuty 50 respektu[Mnoży się z VIP/RASA] przez co bardziej opłacalne będzie próba dotrwania do życzenia niż buntowanie się.
6.Dodanie kajdanek. Chodzi o to, że jeżeli jakiś gracz się zbuntuje reszta więźniów dostaje kajdanki na 30 sekund, które polegają na tym że wszyscy więźniowie oprócz zbuntowanego nie mogą podnosić broni. Dzięki temu CT zyskuje większą swobode przy ogarnianiu buntowników, jeżeli buntownik zginie szybciej prowadzący może zdjąć kajdanki wcześniej komendą.
7.Czasowy blok Zeusa. Polega to na tym, że zeusa można wystrzelić dopiero po jakimś czasie np: 15 minuta rundy. Chodzi o to żeby te zbuntowanie się w tak łatwy sposób było ograniczone i stało się wyzwaniem. Urozmaici to rozgrywkę poprzez rywalizacje między graczami i próbę mądręgo przemycenia tej broni przed CT będąc niezauważobym.
8.Oznaczanie buntowników. Osoby, które się zbuntują w poprzedniej rundzie zostaną oznaczone na następną kolorem. Strażnicy będą mogli w łatwiejszy sposób rozpoznać graczy, którzy są większym zagrożeniem i wykorzystać to przy sprawdzaniu/wyprowadzaniu więźniów na mapę.
9. Balans kontraband np: Mięśnie czarnego[100HP]

Wszystkie podanie punkty są tylko propozycjami i na ten moment nie planuje niczego z tego wprowadzić na serwer bez waszej opinii. Jeżeli sądzicie że coś jest dobre/złe lub do przedyskutowania bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat rzeczy napisanych powyżej. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Według mnie opcja z usunięciem duszków z kontrabandy powinna zostać wprowadzona, a na duszka oraz freedaya z kontrabandy powinno być 60% szans.

2. ^

3. Jak dla mnie ceny dla TT są odpowiednie, a jeżeli trzeba to te z CT mogą zostać zmniejszone o te przykładowo 20%.

4. Wydaje mi się, że z obecnymi realiami prowadzenia na serwerze jest to bez sensu - większość osób prowadzi tylko pod to żeby szybko wybić osoby, a później prowadzić z tymi 4/6 osobami i mieć spokój. 

5. Jestem za

6. Nie rozumiem kompletnie jaki sens miałoby to jeżeli jest już opcja zablokowania wszystkich więźniów w sobie komendą !nb i uniemożliwienie im jakichkolwiek ruchów. 

7. Kompletnie bez sensu, do 15 minuty mapy CT zdąży ustawić więźniów w szeregu około 4 razy więc zeus stanie się przepustką do zgonu, a nie jak to było zawsze pomocą do udanego buntu

8. Za dużo chcecie ulepszyć stronę CT, a nawet z tego co widze to już kompletnie wyeliminować bunty z JailBreak'a jak dla mnie ten serwer bez buntów to nie to samo, ale może to ja po prostu jestem głupi i gra się dla mnie fajnie czasami się buntując, a gdy jest ciekawe prowadzenia grając pod życzenie. Chcecie, aby wszystko zostało zautomatyzowane i ustawione pod kreatywnych graczy, których wcale nie ma jakoś dużo na tym serwerze.

9. Dla mnie kontrabandy są dobrze zbalansowane i jest to kwestia po prostu szczęścia

  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.  Jak dla mnie powinno być tak że duszek może być wybrany przez TT tylko słownie tak jak zabawa i tylko warden może dać duszka. Nie byłoby wtedy szantażu ze strony więźnia.

2. Jak najbardziej

3. TT ma jak najbardziej odpowiednie ceny w sklepie czego nie powiedziałbym o CT, płacenie za taktycznego granata 2000$ to lekka przesada, tak samo ceny hp powinny zostać dla CT obniżone.

4. Podoba mi się ten pomysł. Jeszcze lepsze byłoby wprowadzenie dnia bez buntów np. Poniedziałek, gdzie więźniowie nie mogli  się zbuntować. Gdyby jednak jakiś CT nie potrafił prowadzić a na serwerze nie byłoby guarda/admina opcja votekickct mogła by być użyta a na wardena zostałby nałożony ban za nieogarnianie. W końcu do CT nie powinny wchodzić osoby które nie potrafią poprowadzić rundy czy opanować więźniów.

5. Jestem za

6. Jestem za ale tylko wtedy, kiedy w drużynie CT są mniej niż 3 osoby. Gdyby w CT byłyby przykładowo już 4 osoby kajdanki nie mogły by być użyte. Jeśli 3 osobowa drużyna nie jest w stanie ogarnąć buntu to ułatwienia nie powinny być im dane i powinni ograniczyć się do metody "włączenia NIE przenikania"

7. Fajny pomysł ale obawiam się że nie zadziała to gdy będzie bardziej ogarnięta drużyna strażników gdyż do tego czasu TT dawno zostanie przeszukane

8. Całkiem fajny pomysł, może w końcu bunt będzie wyzwaniem dla najlepszych buntowników na serwerze gdy wszyscy będą ich obserwować.

9. Kontrabandy są moim zdaniem zbalansowane i zdarzają się na tyle rzadko że raczej balans jest niepotrzebny

Edytowane przez Rommelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
15 godzin temu, Kyz.! napisał:

Osiagniecia z tym bogaczem nadal sa zbugowane, mam wydane 55k i nie moge odebrac trzech pierwszych.

Nie bardzo rozumiem

Przecież informowałem opiekunów, że jeśli ktoś miał wcześniej ukończone osiągnięcia z chowanego, to tych samyhch nie odbierze z tego (logiczne). Doszło do zamiany osiągnięć, a nie dodania nowych, więc nie resetowałem tych wykonanych

+ proszę takoe rzeczy zgłaszać w innym temacie, bo to tyczy się sytuacji serwera, a nie błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności