Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na erwina


N3X1320

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:N3X1320

2. Kto zawinił? (admin/gracz):ADMIN

3. Nick oskarżonego: Erwin Rommel 4 Ever [CSC]

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:1:179928904

5. Data i godzina zdarzenia:04.08.2020 16:00

6. Mapa:jb_prison_architect_v1

7. Opis sytuacji:Gralismy w Monopoly byla moja kolej wylosowalem szanse "idz 3 do przodu" ale my zrobilismy to tak zamiast 3 pol do przodu to moglismy 3 razy skoczyc do przodu z racji ze mam svipa podskoczylem 2 razy z double jumpem do przodu poczym erwin mnie zabij za to ze skoczylem niby 4 razy poniewasz liczyl on te skoki z double jumpem gdy powiedzialem mu ze to jest przywilej svipa to mnie zabil i powiedzial ze  zrobilem 4 skoki

8. Dowody (demo/screenywiadkowie):http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_prison_architect_v1-1596550380-1596553099.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: 1/3 runda 2:30

http://782202.node33.pukawka.pl/dem-jb_new_chernobyl-1596382370-1596385042.zip 2/2 runda  poszedles pod mape 

Edytowane przez N3X1320
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, N3X1320 napisał:



3 razy skoczyc do przodu z racji ze mam svipa podskoczylem 2 razy z double jumpem do przodu poczym erwin mnie zabij za to ze skoczylem niby 4 razy poniewasz liczyl on te skoki z double jumpem gdy powiedzialem mu ze to jest przywilej svipa to mnie zabil i powiedzial ze  zrobilem 4 skoki

No własnie mogliście 3 razy skoczyć SVIP ma ,,double jump" czyli podwójny skok, więc skacząc double jumpem wykorzystałeś 2 skoki. A poza tym nie wiem czy jest sens pisania skargi na 1 fk (jeżeli by taki fk był). Gdy skoczyłeś dwa razy Double Jumpem wykorzystałeś 4 skoki więc CT miał prawo cie zabić

Edytowane przez Scroll
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczyłem ci dlaczego cię zabiłem. Po tym jak przyznałem Zyxeelowi racje że doszło do pomyłki, przeprosiłem cię i dałem w następnej rundzie FreeDay'a.

Nie miałeś więcej pytań wszystko było wyjaśnione a tu dalej przysłowiowa spina o jednego wyjaśnionego i nagrodzonego FK.

Poza tym sytuacja była dość niecodzienna a ja sam byłem pod presją czasu kiedy cię zabijałem (2 min do końca mapy).

Nie rozumiem po co pisać skargę z wyjaśnionego i nagrodzonego FK. Sytuacja była niecodzienna i jak każdy człowiek się pomyliłem, i przeszedłem do normalnego funkcjonowania po wyjaśnieniu. Jak widać skarga o załatwioną już rzecz się pojawiła. Czemu? Nie mam pojęcia.

Edit : Myślę że sama skarga ma bardziej podłoże dowalenia mi bo wiemy że nie pałasz do mnie sympatią a moja "matka" była przez ciebie wyzywana przed tym jak dostałem guarda. Osobiście nie pamiętam kiedy ktoś napisał skargę za jednego wynagrodzonego FK.

Edytowane przez Rommelek
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu pisania skargi za jednego FK, ponieważ sytuacja przez ciebie opisana została wyjaśniona, wyjaśniłem tobie i Erwinowi, że popełnił błąd zabijając cię, ponieważ nie może zabronić przywileju SVipa,  po czym dostałeś FD od prowadzącego w następnej rudzie.

Rozumiem, że skargę napisałeś z powodu, ponieważ zabijając cię straciłeś szanse na życzenie a nie przez to, że masz jakiś problem do nowego członka Administracji.

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga kompletnie bezsensowna.

Erwin popełnił błąd ale zostałeś za to wynagrodzony FreeDayem.

Co do tego drugiego demka...

Widzę, że na siłę chcesz znaleźć cokolwiek na Erwina. Porozmawiałem z nim i z racji tego, że jest to jego pierwszy wybryk dostał ostrzeżenie słowne.

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności