Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Wytańcz to"


Medve

Rekomendowane odpowiedzi

"Wytańcz to"

7926507.3.jpg.27ca936b8793ef062eee14f069c8d8ca.jpg

Gatunek: Komedia

Reżyseria: Laura Terruso

Scenariusz: Alison Peck

Produkcja: USA

W rolach głównych:

453456.1.jpg.d12048fd82c3197ba670ecb667f2e664.jpg Sabrina Carpenter - Quinn Ackerman

453457.1.jpg.547edec87a6a333424e8d3d47cd52eaf.jpg Jordan Fisher - Jake Taylor

453458.1.jpg.72977953e017b8b436d377786eff3574.jpg Liza Koshy - Jasmine Hale

 

Opis filmu:

Aby dostać się do college’u, który sobie wymarzyła, Quinn Ackerman musi pokazać się z jak najlepszej strony podczas występu tanecznego. Zbiera więc grupę tancerzy, którzy mają stać się najlepszą ekipą taneczną w szkole.

Moja Opinia: 

Zacznę od tego, że nie za bardzo przepadam za filmami tanecznymi, ani za jakimiś komediami romantycznymi, wolę zabrać się jakieś kryminały, czy coś, chociaż mimo, że to nie pierwszy film z tego stylu, to ciekawe jest to, że można w takim filmie, trochę się pobawić historią bohaterów. W tym przypadku, główna bohaterka z osoby, która siedzi ciągle przy książkach, musi stać się bardziej rozrywkową osobą, która musi nauczyć się tańczyć, aby dostać się na wymarzone studia, przez kłamstwo.

Jeśli chodzi o sam scenariusz filmu, to według mnie totalna klapa. Nie jest ciężko domyślić się, co stanie się w późniejszych etapach filmów.

Całą sprawę ze scenariuszem, myślę, że wynagradza nam gra bohaterów oraz chemia tworzona dzięki nim, dobrze do zakrywa całą domyślność osoby oglądającej. Generalnie były sytuacje, w których zamiast dawać jakieś niepotrzebne dialogi, dobrze było to zastąpić to tańcem, który dobrze ogarniał czas. 

Bardzo duża zaleta filmu, to moim zdaniem postacie, oraz po części historią, która wyróżnia się często humorem. To sprawia, że mimo, tego, że nie widać nic nowego, to cały rozwój bohaterów (szczególnie głównej bohaterki, bo fajna :kappa:) dodało mi dużo chęci i radości z oglądania filmu. 

Podsumowując wszystko, spoko film, nie zabiera dużo czasu, polecam ❤️ 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super recenzja, poszerzyła mi horyzonty i myślę, ze spróbuję obejrzeć ten luźny film, teraz tylko czekać na twoją recenzję Krainy Lodu, na pewno się na tobie nie zawiodę @Medvepatrząc po tym jak bardzo przykładasz się do swojej pracy i widać, że ci zależy, oby tak dalej.

Pozdrawiam z rodzinką.

 

Edytowane przez DraY
  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności