Skocz do zawartości

[CS:GO Only AWP] Rekrutacja na zastępce/opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Zapraszam Was do wzięcia udziału w rekrutacji na opiekuna/zastępce serwera Only AWP CS:GO. Potrzeba nam osoby, która lubi ten tryb, ma czas i chęci, a także pomysł na rozwój serwera.

Wzór:
Wiek:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Staż na serwerze:
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:
Dlaczego akurat Ty:

  • Like 5
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 22
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 5-10h w tygodniu zależy od zmiany w pracy. Weekendy praktycznie cały czas
Staż na serwerze:  Swoje pierwsze 500h w cs:go spędziłem właśnie na tym trybie gdzie posiadałem również admina przez ok. 6 miesięcy.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Mówiąc poważnie to nie jednak myślę że jestem osobą która w miarę szybko ogarnie się na takim stanowisku.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Oczywiście. Zdarzyło się pare razy pełnić funkcję Admina na serwerze cod mod oraz ffa
Dlaczego akurat Ty: Aktualnie mam dużo czasu który mogę poświęcić na serwer jak i posiadam pełno pomysłów na późniejsze rozwinięcie go. Na ogół jestem osobą bezkonfliktową. Staram się w miarę możliwości mieć z każdym dobry kontakt a gdy to nie wychodzi po prostu nie wchodzić sobie w drogę. Wierzę w to że wraz z innymi graczami będziemy w stanie sprawić że owy serwer będzie na nieco wyższym poziomie niż inne tego typu. Również wierzę w to że wraz z innymi sprawimy by grało się każdemu jak najlepiej w mam nadzieję miłej atmosferze. 

  • Like 20
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek:15
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:2h-5h
Staż na serwerze:-
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Nie
Dlaczego akurat Ty: No cóż myślę , że nadaje się idealnie do tej funkcji jestem najlepszy polskim awper niczym kennyS  , znam się trochę na serwerach wiem jak rozkręcić temat .

Może i wróciłem ostatnio po perm banie ale każdemu należy się druga szansa pozdro z fartem elo.

 

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: między 20, a późną starością, bo mnie w kręgosłupie jebie od jakiegoś czasu
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: w sumie, nie wiem, skąd te pytanie? Sugerujesz że nie mam życia?
Staż na serwerze: oj byczku +10.2018 do teraz
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Nie, ale mam doświadczenie w hodowli w Farmeramie. Potrafiłem pogodzić rolę rolnika i gimnazjalisty.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Zjeba.
Dlaczego akurat Ty: Uważam się za osobę elokwentną, pełną werwy, honoru i ojczyzny. W pewnym sensie odpowiedzialny, szarmancki, ale z drugiej strony nieco goryczkowy o zapachu lawendy z praskiego podwórka.

poniżej zdjęcie z deathruna podczas mojej sesji, która pokazuje moje zaangażowanie do ochrony serwera przed bydłem

fototapety-stado-koz.jpg.jpg

Edytowane przez freunde bobby
  • Like 1
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, DonSalerii napisał:

Wiek: 22
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 5-10h w tygodniu zależy od zmiany w pracy. Weekendy praktycznie cały czas
Staż na serwerze:  Swoje pierwsze 500h w cs:go spędziłem właśnie na tym trybie gdzie posiadałem również admina przez ok. 6 miesięcy.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Mówiąc poważnie to nie jednak myślę że jestem osobą która w miarę szybko ogarnie się na takim stanowisku.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Oczywiście. Zdarzyło się pare razy pełnić funkcję Admina na serwerze cod mod oraz ffa
Dlaczego akurat Ty: Aktualnie mam dużo czasu który mogę poświęcić na serwer jak i posiadam pełno pomysłów na późniejsze rozwinięcie go. Na ogół jestem osobą bezkonfliktową. Staram się w miarę możliwości mieć z każdym dobry kontakt a gdy to nie wychodzi po prostu nie wchodzić sobie w drogę. Wierzę w to że wraz z innymi graczami będziemy w stanie sprawić że owy serwer będzie na nieco wyższym poziomie niż inne tego typu. Również wierzę w to że wraz z innymi sprawimy by grało się każdemu jak najlepiej w mam nadzieję miłej atmosferze. 

Zapraszam na PW

  • Like 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

Wiek:26
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3-12h tygodniowo, a nawet więcej to zależy na którą zmianę pracuje.
Staż na serwerze: W cs go spędziłem ok.600h aktualnie gram na Cod 201.
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Nie miałem przyjemności.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Niestety nie lecz chciałbym spróbować swoich sił jako zastępca opiekuna.
Dlaczego akurat Ty: Od kiedy pamiętam grałem z przyjemnością AWP i chciałbym też dać coś od siebie niż tylko moją obecność na serwerze. Jestem osobą bezkonfliktową staram się pomagać innym jak tylko mogę i mam głowę pełną pomysłów.

  • Like 12
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 17 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2 do 5h 
Staż na serwerze: Na serwerach AWP spędziłem około 600h
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : Niestety nie 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak, Admin JB
Dlaczego akurat Ty:  Zacznę może od przedstawienia się. Jestem Dominik mam 17 lat i chodzę do Technikum . Myślę, że dam sobie radę, szybko się uczę, starłbym się prowadzić jak najlepiej ten serwer. Szybko dogaduję się z nowymi  ludźmi oraz ich szanuję. Lubię też pomagać innym co jest u mnie dobrą cechą. Może nie jestem długo na tej serwerowni, ale staram się, miałem swoje wzloty i upadki, ale każdy ma swoje wady. Na pewno wiele osób mnie nie lubi, ale pewnie też ktoś mnie znosi. Myślę, że pomimo tego  że nie byłem opiekunem to sobie poradzę. Chciałbym spróbować swoich sił jako zastępca opiekuna, w końcu co dwie głowy to nie jedna.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  różnie ale napewno kilka godzin dziennie
Staż na serwerze: na serwerach awp spędziłem okolo 500h
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : NIE
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: TAK
Dlaczego akurat Ty: Jestem osobą która potrafi godzinami siedzieć przed komputerem, co sprawia że mógłbym mnóstwo czasu poświecić temu serwerowi aby przyjemnie się na nim grało. Mam sporo pomysłów na ten serwer i wraz z graczami i Donselerim chciałbym stworzyć ciekawy i nie nudzący się szybko serwerek gdzie można przegrać całe dnie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek:19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:od 1h do4h
Staż na serwerze:na serwerach awp gdzieś 140h
Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) :Tak
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Tak, jestem aktualnie Adminem FFA (wielokrotnie :) )
Dlaczego akurat Ty:Dlaczego ja? Dużo bym spędził na serwerze, uważam że przyda się pomoc w ogarnięciu kilka spraw. Mam w planach poszukać kilka pluginów, które poprawią grę na serwerze. Również w przyszłości warto przygotować jakiś konkurs z fajnymi nagrodami. Bym rozmawiał z adminami oraz graczami co by mogło ulepszyć serwer na lepsze ,żeby wszystkim się podobało. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności