Skocz do zawartości

No to co z tym całym kącikiem?


SnuFFy

Kwestia kącika  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś chciał zobaczyć w kąciku?

    • Wywiady (Stare lub w jakiejś odświeżonej formie, napisz w jakiej!)
    • Q&A w dalszym ciągu
    • Typowanie meczów (Pytanie tylko jakich, bo to też jest kwestia w tym temacie)
    • Konkurs "Zgadywanka" kiedyś prowadzony przez Neske.
    • Inne (Napisz jakie)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jak zapewne wiecie zostałem nowym opiekunem redaktorów i przydałoby się coś tu rozruszać. Pierwszym krokiem, który na pewno pomoże mi i redaktorom to zapytanie skierowane do was, użytkowników forum, co takiego byście tu widzieli? Ostatnio pojawia się Q&A, które jakieś wyniki ma, ale poza tym nie widać nic i to trzeba zmienić. Konkurs 1V1 cieszy się sporą popularnością, to samo z typowaniem meczów i to już nie pierwszy raz gdzie widzę, że takie typowanie wam się podoba. Pod wielkim znakiem zapytaniem stoją wywiady z użytkownikami i recenzje tematów, bo uważam, że tego typu prowadzenie kącika jest już passé. Temat pozostawię otwarty oraz proszę was o udział w ankiecie, żebym wiedział na jakim gruncie stoimy wspólnie z redaktorami.

 

Ankieta wielokrotnego wyboru, lecz proszę użytkowników o głosowanie na coś, co uważacie za fajne w kąciku, a nie oddawanie głosów na każdą z pojedynczych propozycji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się wszyscy wstydzą bo przecież każdy normalny użytkownik forum pewnie się, ze mną zgadza recenzje, recenzje i jeszcze raz recenzje filmów w wykonaniu @Medve są świetne i tylko czekam na kolejne, na discord inni użytkownicy też pisali, że nie mogą się doczekać kolejnych recenzji od najlepszego redaktora na forum, dlatego jestem lekko zdziwiony, że nikt jeszcze o tym tutaj nie napisał. Co do reszty Q&A jest w porządku, nie jest jakieś super, ale daje radę, te zgadywanki brzmią ciekawię, co prawda nie wiem o co dokładnie chodzi, ale chciałbym to zobaczyć.

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ostatnio na discordzie, osobiście widziałbym nowy poddział dot. astronomii, coś w stylu Wiadomości ze świata i Filmów Seriali Książek. Jeśli ludziom spodoba się taki pomysł to jak najbardziej mogę aktywnie wrzucać różne wpisy czy to w formie zwykłego tekstu zawierającego pomniejsze grafiki czy nawet całych wpisów na grafikach, coś w stylu prezentacji tudzież infografik. Jeżeli będzie taka możliwość utworzenia ww. poddziału i będzie pozytywny odzew to chętnie bym coś takiego mógł prowadzić.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można również pomyśleć nad wpisami z informacjami jakie są aktualizacje do CS i różne informacje ze sceny profesjonalnej (przykładowo informacja która ostatnio czytałem na jakimś forum że astralis łączy wszystkie swoje zespoły pod jedną nazwa bo wcześniej np lol grał pod inna nazwa), myślę że takie informacje moga być interesujące.

 

Tak o coś takiego @SnuFFy

Edytowane przez nojo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nojo napisał:

Można również pomyśleć nad wpisami z informacjami jakie są aktualizacje do CS i różne informacje ze sceny profesjonalnej (przykładowo informacja która ostatnio czytałem na jakimś forum że astralis łączy wszystkie swoje zespoły pod jedną nazwa bo wcześniej np lol grał pod inna nazwa), myślę że takie informacje moga być interesujące.

Rozumiem, że chodzi ci o takie coś np. ?

@nojo zedytuj temat jak będziesz odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności