Skocz do zawartości

Unban FastSell


FastSell

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fast sell
Wycinek z konsoli: Brak.
Serwer: CsGo CoD 201
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Fast+sell
Nie mam żadnego MultiHacka. Gram u was niedługo, ale na tyle mi się podoba że zakupiłem vipa. Raczej nie po to by dostać bana.

Edytowane przez FastSell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że dzisiaj opiekun napisał do nas z prośbą sprawdzenia demka, jeszcze przed twoim banem. Gracze skarżyli się na twoja grę, 384 twoich killi to 351 hs, co daje 91% hs. Nie zdążyliśmy sprawdzić demka, ponieważ sprawdził je opiekun z inną doświadczoną osobą i uznali, że grałeś nieczysto za co zostałeś zbanowany. Dostałem takiego gifa z twoją akcją, co wygląda na pierwszy rzut oka bardzo dziwnie. [GIF]

Nie wiem teraz co z tobą zrobić, dla mnie akcja jest totalnie spalona, dlatego proszę @Mahesvara2 

@FastSell - nikt nie powiedział, że tylko ta akacja decydowała o twoim banie. Ja jeszcze nie oglądałem demka, jedynie co dostałem to tego gifa z twoją akcją, która jak już wspomniałem jest bardzo dziwna. Dlatego poprosiłem o wypowiedź osobę, która cię banowała.

Edytowane przez yuki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawianie takiej random akcji to trochę lipa. Serwer ma 128 tick demo zaledwie 16 lub 32. Chłopa widziałem na schodach i słyszę jak biegnie do jungli więc peekuje w przejście.
No niestety wygląda to jak spalona akcja przez różnice w tickrate. Żadnego aimlocka tu nie było nic.
Myślę że jedna akcja na 5h gry dziś na serwerze nie powinna decydować o moim banie.
Hs% jest wysoki ponieważ grałem cały czas bogiem digla, więc wole mieć pewność i trafić głowę niż zabierać 200+hp w ciało.

Edytowane przez FastSell
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do dema z którego zrobiłem gifa - http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1605003689-1605005255.zip

Jutro odniosę się zarówno do tego gifa jak i do dema, no chyba że ktoś wcześniej przerwie ten marny spektakl.

Cya.

 

Pierwsza sprawa, czy ty masz nas za debili? Wchodzisz nas serwer i już pierwszego dnia robisz KD ~3.0 i 90% HS ratio przy 500 fragach, grając na wylevelowanych przeciwników. Myślałeś, że nikt się nie połapie czy co?

Druga sprawa - "Gram u was niedługo, ale na tyle mi się podoba że zakupiłem vipa. Raczej nie po to by dostać bana."
Nie uważasz, że 3zł to trochę zbyt mało by być na którejkolwiek sieci nietykalnym?


W odniesieniu do dema które wrzuciłem w nocy.

00:55 - fakt, słychać kroki, ale to nie jest wystarczający powód żeby peekować na model w tak pewny sposób
01:03 - mocno spalony strzał z widocznym przeskokiem, oddany w ruchu 
01:06 - kolejny perfekcyjny strzał oddany na strafe'ie - strzał życia - ty tych strzałów jak ktoś zauważył miałeś na tym serwerze już 351
01:11 - 
02:05 - sześciu żyjących rywali, podejrzany sprawdza bs od niechcenia, później leci sobie na nożu do planta
02:12 - strzał z gifa
Co widzę ja - teleport na głowę rywala, tracking za modelem na koniec strzał oddany zbyt wcześnie. Wybrałeś sobie jeden z najgorszych powodów, by bronić tej akcji - słaby tickrate XD - co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dopiero zaczynasz przygodę z haxami. Na wyższym tickrate'cie patrzysz wtedy na pałac, czy może strzał oddajesz wolniej? XD

Cytat

Chłopa widziałem na schodach i słyszę jak biegnie do jungli 

Musisz mieć zajebisty dźwięk przestrzenny, żeby nie tylko usłyszeć kroki w okolicy schodów, ale także "słyszeć" głowę rywala. Z takimi bajkami nie do mnie. Tym bardziej że dźwięk zagłuszał mocno gracz z MAC10.
03:03 - słyszy jakieś strzały z okolicy ławki - spoko, następnie peekuje i ma problem z oddaniem strzału do nieruchomego modelu
03:04 - nagle jednak 'przypomina' sobie jak się strzela i oddaje kolejny celny strzał na strafe'ie
03:52 - jeżeli mówiłeś wcześniej o tickracie - to właśnie w takiej akcji mógłby wpłynąć na ocenę - dlatego tutaj 50/50
04:46 - dwie pewne głowy, pierwszy model śledzony przez ścianę, z kolei na drugi model przeflickowujesz swój celownik
04:50 - co się dzieję? masz tam jakiś pasek staminy i ci się akurat skończył? po takiej akcji jak wcześniej zachowanie bota
05:07 - pasek staminy na szczęście szybko się uzupełnia, prefire na model specjalisty, potem głowa na strafe'ie
06:01 - czy tak strzela osoba, która ma 90% HSRatio? - nie - tak strzela podejrzany bez cheata XD
07:47 - strzał spalony, oddany zbyt szybko do wpół przezroczystego rywala
07:54 - ups, chyba stamina znów się wyczerpała - dosyć smutny obrazek
08:02 - podejrzany w końcu nie wytrzymuje - najpierw spóźnia swoją reakcję, później poprawia się flickiem celownika na głowę
08:28 - tak jak wcześniej trochę ironizowałem o dźwięku przestrzennym - to jak wytłumaczysz to co dzieję się teraz? nie słyszysz rywala który biega obok ciebie? może 'słyszysz' tylko to, czego usłyszeć się nie da :cool:
08:29 - następnie flick - spoko - do ustrzelenia przez lepszych - jednak dla mnie jest to kolejny punkt do tego, co już tutaj napisałem
08:43 - lock na głowę
09:34 - bezbłędny strzał
09:37 - spalone konkret

TYLE TEKSTU A TU NAWET POŁOWY DEMA NIE MA, TAKŻE POMINĘ TROCHĘ AKCJI ŻEBY PRZYŚPIESZYĆ

10:47 - w poprzednich rundach ochoczo wchodził na bombsite A, teraz odpuszcza bo widzi gracza przy drewnie?
11:33 - zbyt szybko, zbyt wcześnie, zbyt obvious - spalone - chwilę wcześniej wjazd bez sprawdzania na bombsite B, który wcale nie był przejęty przez TT
13:00 - przeciwnik wjeżdża w under na pełnej, podejrzany nie słyszy XD następnie łapie rywala jakimiś strzałami z pół obrotu
14:38 - strzela przed peekiem, całkiem normalne
17:08 - wchodzi na BS, z paką - kto normalny w taki sposób czyści pozycję? następnie pali strzał
24:42 - wh, w ogóle trafia w taki sposób gracza na perku Niewidzialność, poprzednia runda także spalona, kiedy spodziewał się gracza z TV
25:07 - ogarnijcie ostatni strzał oddany do Kapitana
 

NAURA

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

11 godzin temu, dratewka. napisał:

Pierwsza sprawa, czy ty masz nas za debili? Wchodzisz nas serwer i już pierwszego dnia robisz KD ~3.0 i 90% HS ratio przy 500 fragach, grając na wylevelowanych przeciwników. Myślałeś, że nikt się nie połapie czy co?

Co to jest za agrument? XDDDDDD
Wchodzę na serwer wybieram digla i koło rozporka mi lata że są wylewelowani goście skoro zabijam typów na tapa w głowę. Sorry ale grając diglem nie będę miał mniej niż 90% hs bo po to go wziałem zeby właśnie zabijać wylewelowanych ziomków na strzała w głowe XDDDDDDD



00:55 Normalny peek, gdy słysze że ktoś skraca pałace.
01:03 Spalony strzał XDDDD Człowieku zwykłe ad.
01:06 kolejny zwykły strzał po ad. Nie wiem jakie ty masz pojęcie o tej gierce jak wypisujesz takie akcje XD
02:05 Moi w wiekszości wywalili się na B po czym 2 moich wchodzi od connecta wiec sorry ale nie będę sprawdzał wszystkiego dokładnie.
Strzał z gifa. Twój opis to jest totalna beka. Wiem że gość przebiega do jungli ze schodów. Co robię? Ustawiam celownik na wysokość głowy i tak by po wychyleniu mieć jak najbliżej krawędzi. Celownik w trakcie ruchu w lewo się nawet nie rusza więc nie wiem co ty chcesz tu wmówić że tracking za modelem XDDDDDDDD Gdzie ty widzisz teleport na głowe XDDDDDD
Strzał jest "za szybki" bo jest inny tickrate niz normalnie i tylko dlatego to tak wygląda.

1 godzinę temu, dratewka. napisał:

Na wyższym tickrate'cie patrzysz wtedy na pałac, czy może strzał oddajesz wolniej? XD

Chłopie ty chyba nie masz pojęcia nic o demkach. Demko z serwera jest nagrane w 128tickrate, demko odtwarzane przez Ciebie jest odtwarzane w 16 tickrate. Co to zmienia? Zmienia tylko ze przekonwertowanie tych tickrate kończy się tym że strzały które są szybkie i normalne na 128 tick na 16tick wyglądają na dziwne.
Jeśli dalej masz problem ze zrozumieniem tego co do Ciebie pisze oglądnij sobie ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=wvXEng20kgc
03:03 gdzie ty widzisz problem? XDDD Peekuje na jungle robię flicka na zioma obok ławki i tyle? XD
03:52 Nie czaje o co Ci chodzi z tym tickrate XD Skracam sobie pałace nikogo nie ma na ostatnim filarze, więc sprawdzam czy może ktoś do niego nie dobiega. 
04:46 Serio totalnie nie widzę gdzie śledzę przez ściane model XDDDD Wychylam jak za każdym razem na ostatni filar. Typ już jest blisko więc koryguje swój celownik?
04:50 Chłop mi wypisuje akcje w których nie trafiłem XDDDDDDDDD
05:07 Wszystkie twoje głowy w strefie mordo to movement ad. A ten twój "prefire" to wina tickrate :)
06:01 Twierdzisz że w tą minute wyłączyłem se cheaty żeby zaraz je włączyć znów? XDDDDDDD
07:47 Normalny strzał :) Wina tickrate.
07:54 XDDDDDDDDDDD
08:02 Chłopie co ty tu widzisz co jest nie tak? XDDDDDDDD Wcelowuje się w ziomka, typ przebiega mi przez celownik więc robię flicka na niego i go zabijam? XDDDDDD
08:28 Ale zdajesz sobie sprawę z tego że gość miał buciki mojrzesza i go nie było słychać? XDDDD
08:29 Ziomek nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz ale to całkowicie normalny strzał XD
08:43 LOCK NA GŁOWE XDDDDDDDDDDDDDDDD Kurwa mać ziomek to jest kurwa zwykły strzał w głowę XDDDD
09:34 Kolejny totalnie normalny strzal 
09:37 Spalone konkret? XDDDD Zwykły flick na głowę.
10:47 W poprzednich rundach miałem jakieś wsparcie, czy to typa ze mna czy to kogoś na rampie czy to kogoś w konekcie. W ten rundzie nie ma nikogo i nie mam ŻADNEGO infa gdzie ktoś może być więc po co mam się pchać? Twój argument że gość jest pod drewnem jest do pizdy bo wcześniej jak ktoś był pod drewnem to normalnie zeskakiwałem :) O dokładnie tutaj: 08:43 
11:33 normalny strzał w ziomka na short XD
13:00 Biegne sam na B, nie chce dostać w plecy od ziomka z undera, więc obracam się na chwile w momencie kiedy osoba z udera mogła by mnie jeszcze zobaczyć i widzę ct który akurat skrócił XD
14:38 O widzisz tu chwiałem zrobić ruch ad który ty tam gadałeś ze strefa XD Ale strzeliłem faktycznie za szybko. I co w tym dziwnego? Wcelowałem się w ziomka ziomek wychylił mi pod celownik akurat w momencie gdy się chowałem więc strzeliłem przed peekiem :)
17:08 Rushuje sobie B bo miałem respa? Strzał normalny widziałem ziomka :) W ostatnich 2 czy tam 3 rundach nikogo nie było na tym B oprócz właśnie jednej osoby które kosuje.

Bardzo uprzejmie proszę wyższą administracje która ma większe pojęcie od tego pana który mi zrobił highlight'sy, a nie rozpisał demo o sprawdzenie tych jego wypocin.
@dratewka. dzięki za poprawienie humoru z rana i doinformuj się trochę jak działają demka i w jakim tick są odtwarzane. W filmiku który wyżej wkleiłem wszystkiego się dowiesz.

Edytowane przez FastSell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:55 - słychać kroki, ale strzeliłeś szybciej, niż zobaczyłeś typa
1:03 - instant head, jeszcze dziwne to, że strzelasz obok głowy, a i tak trafiasz głowę
1:05 - kolejny instant head, strzelasz szybciej niż widzisz + nawet nie w głowę, a głowa i tak trafiona
2:00 - w kilku sytuacjach później robisz tak, że jeśli widzisz pusty bs to plantujesz, a jak widzisz typa, to nagle sprawdzasz wszystkie miejscówki, tym razem akurat byłeś bardzo pewny i instant plant przy 6 żyjących wrogów
2:11 - strzał z gifa, tak jak pisał dratewka
3:50 - na pewniaku krócisz pałac, strzał dzwiyn, ale w porównaniu do innych akcji, jest dosyć normalny
4:43 - znowu na pewniaku krócisz pałac, ale teraz widzisz że dwóch wrogów już podchodzi bliżej, więc dalej nie dojeżdżasz, po czym w pierwszego typa leci instant prefire, kiedy jeszcze go nie widziałeś, drugi nawet zwykły flick
5:06 - kolejny instant head w typa, który nie stoi w miejscu, a rusza się [a,d], żeby trudniej go trafić, ale ty i tak się nie mylisz
6:01 - "czy tak strzela osoba, która ma 90% HSRatio? - nie - tak strzela podejrzany bez cheata XD"
7:40 - akcja z shorta, najpierw dajesz nakurwiasz dwie głowy, których z deagla by się NiKo nie powstydził, a później nie potrafisz zabić osoby stojącej w miejscu
8:00 - dalej nie zabiłeś tego typa na midzie, jest jako ostatni wróg, a ty patrzysz fireboxy na A ??? XD
8:04 - instant head typa, którego wcześniej nie potrafiłeś trafić w miejscu
8:41 - spalona akcja, flickujesz typa pod drewnem, później celownik leci na głowe typa, który jest w oknie, czyli za dosyć grubą ścianą XD
9:34 - znowu flick, w którym się nie mylisz
9:38 - kolejny bezbłędny strzał
9:43 - dosyć słabo się kryjesz, czyli widać że dopiero zaczynasz przygodę z cheateami, tak jak pisał dratewka, chodzi o to, że w poprzednich akcjach dajesz instant planta, nie sprawdzając miejscówek (żyło 6 enemy), teraz jest 4 enemy i nagle fakujesz planta, mimo tego że patrzą ci CT bo widzisz przecież typa na CT
10:49 - zawsze wychodziłeś pałac na pewniaku, teraz nagle się boisz bo wiesz, że typ jest na boxie od rampy i gdybyś go instant peeknał, to byś spalił się totalnie, dlatego uciekasz z pałacu
11:24 - znowu przy 6 żywych enemy, plantujesz na raz nie sprawdzając miejscówek
11:33 - strzał szybciej oddany, niż wyszedł enemy, spalone totalnie
11:41 - to samo co przed chwilą, strzelasz szybciej, niż widzisz enemy
12:25 - teraz odziwo, sprawdzasz miejscówki na B, wcześniej plantujesz na raz, słabo ci idzie z tym kryciem
13:05 - 2 rundy pod rząd jechałeś B na pełnej, teraz nagle widzisz typa z undera, zwalniasz w kuchni w appsach, i oczywiście flick na head'a
14:45 - to samo znowu wiesz z WH, o typie na drewnie, zawsze jechałaś na pełnej do CT, teraz nagle chcesz przybaitować na ninjy, żeby zginał twój typ z drużyny, który z tobą zajął BS, żebyś później mógł dobić typa na drewnie, bo gdybyś od razu go sprawdził, to kolejna akcja spalona
15:08 - tutaj wachałeś się tym celownikiem, żeby nie dojrzeć typa w appsach, ale odpuściłeś, po czym dobiłeś go z auta
16:20 - znowu po wejściu do jungli, 3 bezbłędne głowy dosyć dziwne, ale "do trafienia"
17:10 - to co piszę od którejś czasówki, zawsze jak jest czysty B, to kładziesz bombe na raz, teraz nagle wchodzisz i znowu sprawdzasz w nienormalny sposób miejscówki, znowu strzał oddany szybciej przed wyjściem enemy
20:50 - znowu chowasz się za ścianką, bo widzisz że typ będzie jechał pałac i czekasz tylko, aż podejdzie ci pod crossa, a wcześniej zawsze ty peekowałeś teraz nagle się bałeś, bo widziałeś że typ będzie rushował
22:50 - nagle używasz granatu, bo widzisz typa za ścianą, wcześniej popisywałeś się tylko swoim aimem
23:08 - headzik kolejny, ale powiedzmy że "trafialny"
24:39 - znowu totalnie spalone, cofasz się za ścianke do pałacu, typ podchodzi do ciebie na shifcie, a ty od razu zmieniasz ustawienie celownika, pod głowę enemy
24:57 - kolejny flick, lecz dosyć wolno zareagowałeś dziwne
25:07 - kolejny dobry head nawet normalny, lecz potem nie wiem co się stało, czy to jakiś perk, że wyciągnęło ci nagle nóż, dziwna akcja ( nie wiem jak działają perki/klasy, bo nie gram na codzie )

Ciężko mi ocenić, nie które akcje bo nie gram na codzie, a jak wiadomo są różne perki/klasy, które mają niewidzialność lub jakiś brak kroków, dlatego co do takich akcji mogę się mylić.

I jeszcze jedno:

Cytat

Myślę że jedna akcja na 5h gry dziś na serwerze nie powinna decydować o moim banie.

Z tego co widzę, to o banie jednak nie decydowała tylko jedna akcja.

Cytat

Hs% jest wysoki ponieważ grałem cały czas bogiem digla, więc wole mieć pewność i trafić głowę niż zabierać 200+hp w ciało.

To normalne, że każdy woli trafić głowę, ale każda osoba, które w tej grze która posiada więcej niż 1000 godzin, wie jak wygląda gra z deagla i czasem jest dosyć ciężko trafić, tym bardziej jeśli ktoś jest w biegu, a ty się mylisz tylko w nielicznych sytuacjach.

Cytat

Jak sobie przeanalizujesz te twoje dwie poprzednie rundy w których był insta plant to może ruszysz głową i zauważysz że:
- Pierwszy fastplant bs czysty gość stoi w kuchni i mnie zabija z noża bo nie sprawdziłem.

Ale to normalne, nie mogłeś go sprawdzić bo sam byś się spalił, dlatego kryłeś się i tym razem odpuściłeś człowieku XD

Cytat

Nigdzie praktycznie na demku nie strzeliłem w biegu :) Wszędzie dokładnie widoczny ruch ad.

Czy cheater zawsze musi strzelać w biegu? XDD

Edytowane przez yuki
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli UBTeam też twierdzi że to demo jest spalone to zostawcie tego bana.
Większość rozpisanych przez was akcji jest całkowicie normalna tylko wy próbujecie się w nich doszukać cheatów.
Wmawiacie że włączam i wyłączam cheaty, co dla mnie jest śmieszne XDD
Jeśli widzę że piszecie w tych waszych dowodach coś w stylu "2 rundy z rzędu plantuje insta, a w kolejnej sprawdzam" to mi się ze śmiechu chce płakać.
Jak sobie przeanalizujesz te twoje dwie poprzednie rundy w których był insta plant to może ruszysz głową i zauważysz że:
- Pierwszy fastplant bs czysty gość stoi w kuchni i mnie zabija z noża bo nie sprawdziłem.
- Drugi fastplant bs znów czysty i znów gość stoi w kuchni i chce zabić nożem jakiegoś ttka.
- Trzecia runda. Uwaga użyłem mózgu. Skoro w poprzednich rundach gość stał na nożu w kuchni i za drugim razem już mu się to nie udawało to sorry, ale mam świadomość tego że albo ma 2iq i znów będzie w kuchni albo będzie miał trochę więcej niż 50iq i ustawi się gdzieś indziej.
 

Godzinę temu, yuki napisał:

To normalne, że każdy woli trafić głowę, ale każda osoba, które w tej grze która posiada więcej niż 1000 godzin, wie jak wygląda gra z deagla i czasem jest dosyć ciężko trafić, tym bardziej jeśli ktoś jest w biegu, a ty się mylisz tylko w nielicznych sytuacjach.

Ale chłopie mam w tą grę przegrane tyle czasu że dokładnie znam swoje możliwości i wiem że potrafię z niego grać.
Argument że się nie mylę XD Nie się nie mylę tylko trafiam.
Nigdzie praktycznie na demku nie strzeliłem w biegu :) Wszędzie dokładnie widoczny ruch ad.
 

  

Godzinę temu, yuki napisał:

że strzelasz obok głowy, a i tak trafiasz głowę

Kolejny który nie ma jak widać większego pojęcia go demkach w cs.
Jest to normalne że na demku strzelasz obok głowy a trafiasz w głowę. (nie mówię tu o wszystkich takich sytuacjach)
Na dowód tego co mówię
- 04:55 gracz Blix, zabija ziomka w oknie, celownik również nie jest na głowie.
Nie będę szukał więcej takich akcji, ale wystarczy odpalić demko i popatrzeć po innych graczach. Będą w ubt powinieneś to doskonale wiedzieć.
 

  

Godzinę temu, yuki napisał:

9:43 - dosyć słabo się kryjesz, czyli widać że dopiero zaczynasz przygodę z cheateami, tak jak pisał dratewka, chodzi o to, że w poprzednich akcjach dajesz instant planta, nie sprawdzając miejscówek (żyło 6 enemy), teraz jest 4 enemy i nagle fakujesz planta, mimo tego że patrzą ci CT bo widzisz przecież typa na CT

Kolejny argument totalnie z pi*dy. Zaczynam plantować i gość z mojej drużyny mówi mi żebym mu dał zaplantować bo chce punkty więc oddaje mu pakę XDDDDD OBV WH!!!

Edytowane przez FastSell
  • Like 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FastSell napisał:

Ale chłopie mam w tą grę przegrane tyle czasu że dokładnie znam swoje możliwości i wiem że potrafię z niego grać.
Argument że się nie mylę XD Nie się nie mylę tylko trafiam.
Nigdzie praktycznie na demku nie strzeliłem w biegu :) Wszędzie dokładnie widoczny ruch ad.

1. Masz przegrane tyle godzin, że pomimo BEZCZELNEGO odpalenia aimlocka próbujesz się bronić.

2. Czy wiedziałeś o tym, że podczas strafe'owania też się ruszasz i nie strzelisz tak celnie jak stojąc w miejscu? 😮 

7 godzin temu, FastSell napisał:

Kolejny który nie ma jak widać większego pojęcia go demkach w cs.
Jest to normalne że na demku strzelasz obok głowy a trafiasz w głowę. (nie mówię tu o wszystkich takich sytuacjach)
Na dowód tego co mówię
- 04:55 gracz Blix, zabija ziomka w oknie, celownik również nie jest na głowie.
Nie będę szukał więcej takich akcji, ale wystarczy odpalić demko i popatrzeć po innych graczach. Będą w ubt powinieneś to doskonale wiedzieć.
 

Widzę, że chyba pierwszy raz w swoim życiu demo odpaliłeś. To, że jest na demku o wiele mniejszy TR niż na serwerze nie oznacza, że będą pojawiać się takie sytuacje, bo strzały, w których strzelasz obok głowy, a trafiasz to jest NIEBO a ZIEMIA w porównaniu strzału Blixa, więc proszę, daruj sobie.

Mi już na PW wystarczył jeden gif, potem widziałem jeszcze jednego gifa żeby bez oglądania wiedzieć, że jesteś odjebany. To nie są NORMALNE ruchy celownikiem, no nie są.

 

 

 

https://gfycat.com/pl/imaginarymassivefurseal

https://gfycat.com/pl/flatuntimelyhuman

TE DWA GIFY MÓWIĄ WSZYSTKO. Nie pieprzyć mi tu, że nie, bo pokazują wszystko co trzeba wiedzieć, a na demku widać TO SAMO, czyli Ciebie będącego spalonym.

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności