Jump to content

dratewka.

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  10d 5h 53m 3s

dratewka. last won the day on January 2

dratewka. had the most liked content!

Community Reputation

106 Pomocniczy

3 Followers

About dratewka.

Informacje o Profilu

 • Nick
  slajdenek=D
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  lubelskie
 • Zainteresowania
  sos, ciuchy i borciuchy

Recent Profile Visitors

1,301 profile views

 1. Twój nick: slajden Nick podejrzanego*: Baddi Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:1:455519803 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 11.01.2020 rano Twój dowód*: http://414339.node16.pukawka.pl/dem-cs_sauna_go-1578736152-1578737741.zip Rodzaj cheata*: aim/wh Nazwa mapki: cs_sauna Czasy podejrzanych akcji*: nie chcę mi się, ale po pierwszej akcji skojarzycie temat IP /Nazwa serwera: cod201 also, zbanowane alt konto https://steamcommunity.com/id/47tyoma/ i jego hs ratio https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1035061 na poziomie 80+%
 2. drugi zaraz po sfaperze? @Kvasek
 3. Nick na forum: dratewka.Cyfra/Liczba: 44
 4. Kiedy, albo pytanie czy w ogóle doczekamy się zmian w elitarnym? Odkąd tu jestem ta klasa była max rozyebana, a po ostatnich zmianach (usunięcie podporucznika i starego generała) jest jeszcze gorzej. Wcześniej była zachowana względna równowaga, bo przeciwwagą dla takiego snajpera był generał. Swoją drogą, jaki sens ma levelowanie, rozwijanie statystyk życia i wytrzymki w innych klasach skoro byle snajper kładzie każdego od buta, nie ważne czy masz 300 czy 5 hp. Argument "bo na mmie też zabijasz na hita" jest z dupy i do mnie nie przemawia, bo tak samo mogę powiedzieć, że AK czy inny rifle zabija na 4 strzały w ciało i co? I gów.. znaczy nic bo nie ma to odzwierciedlenia na codzie.
 5. Ponawiam to pytanie, ogólnie imo pasuje lekko rozbudować informację o klanach o takie dane jak np jakie osoby znajdują się w danym momencie w klanie. Czyli po wejściu w zakładkę top klany widzimy listę klanów i po kliknięciu w poszczególny klan widzimy wylistowanych graczy.
 6. muj idol @AFTI chociasz on i tak nie bendzie pamientał kim jestem, kc adaś
 7. 'rap nie do tupania nogą' Heartful LP to charytatywny projekt z którego dochód zostanie przekazany na akcje charytatywne fundacji "Pomaganie rąk nie brudzi".
 8. No i kto teraz będzie trzymał poziom pod moją nieobecność? papa 👋
 9. Ktoś z was zgłębiał temat misji? Bo widziałem, że jest w każdym tygodniu pula zadań do wykonania, ale interesuje mnie, czy będzie opcja zrobienia misji z tygodnia który minął.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines