Jump to content

igik367

Użytkownik
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

igik367 last won the day on July 22 2020

igik367 had the most liked content!

About igik367

 • Birthday 07/27/2001

Informacje o Profilu

 • Nick
  igik367
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 201 CS:GO

Recent Profile Visitors

272 profile views

igik367's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Młodociany Uczeń Rare
 • Doświadczony Gość Rare
 • Zaprawiony Gość Rare
 • Zmotywowany Gość Rare
 • Młodociany Gość Rare

Recent Badges

39

Reputation

 1. Nick: igik367 Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: Console Reason: [Little Anti-Cheat 1.6.1] Aimbot Detected Length: permanent. Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info Serwer: Cod 201 Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:81182169&Submit Za co dostałem bana: Aimbot Czemu ten ban miałby zostać zdjęty?: Powiem szczerze, że nie oczekuję UB po tym jakim zaufaniem mnie obdarzyliście na codzie i powierzając mi opiekę nad nim w formie admina, aczkolwiek patrząc na to, że pojawił się chociaż promyk szansy z tym wzorem to chciałbym jednak spróbować. Wiele razy wieczorami nudząc się myślałem co porobić. Podczas gdy normalnie wbiłem sobie na serwer pograć i pogadać z super ludźmi i community teraz nie miałem co robić., nie maiłem takiej szansy przez moją głupotę i przez to, że chciałem sobie ułatwić rozgrywkę wspomagaczami. Brakuje mi tego, bardzo mi tego brakuje. Ten serwer i był moją jedyną motywacją aby odpalać csa. Przyznam bez bicia, iż nie jeden raz zdarzało mi się mieć myśli żeby nie powrócić na serwer na innym koncie, aczkolwiek zawsze te myśli odrzucałem. Z różnych powodów, albo że to nie będzie fair względem społeczności i administracji, którzy obdarzyli mnie wielkim zaufaniem, a ja to zaprzepaściłem lub z jednych z najlepszych zabezpieczeń jakich widziałem kiedykolwiek na community serwerze. Przy czym chcę podkreślić, że nie chcę grać tutaj "na emocje", po prostu jako introwertyk community jak to dawało mi super kontakt z ludźmi, którymi na co dzień nigdy bym nie poznał, również rola admina dodała sporą część mojej obecnej odpowiedzialności. Nie ma słów, którymi mógłbym opisać graczy i całą społeczność serwerową. Mimo iż robiłem to już wiele razy chciałbym przeprosić wszystkich graczy których zwiodłem moim zachowaniem, grupę administracji, forum ale przede wszystkim teraz już jak widzę współopiekuna ZooMa oraz opiekuna Mahesa. Pamiętam jak mieliśmy wiele rozmów czy to na tsie czy na dc na temat różnych spraw serwerowych. Ufaliście mi a ja was zawiodłem, więc nie zdziwię się gdy ta prośba zostanie rozpatrzona negatywnie. Dopiero kilka miesięcy po fakcie dotarło do mnie że straciłem super znajomości oraz miejsce do spędzania czasu kosztem kilku więcej pikseli w tabeli i jak bardzo głupie to było. Tak jak już pisałem proszę o rzecz, której raczej nie dostanę, aczkolwiek gdyby została ona rozpatrzona pozytywnie obiecuję czystą grę do kiedy będę miał czas grania w wolnym czasie. Pozdrawiam!
 2. igik367

  Prosba o UN

  Wzór: Nick: igik367 Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: Console Reason: [Little Anti-Cheat 1.6.1] Aimbot Detected Length: permanent. Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info Serwer: Cod 201 Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:81182169&Submit
 3. Błąd znajduje się już na serwerze od dłuższego czasu, ale zauważyłem że nikt o nim nie napisał na forum. Otóż kiedy chcemy nominować mapę, a zostały już nominowane 3 mapy do głosowania, wyświetli się komunikat że wybrana przez nas mapa została już nominowana mimo, że tak nie jest. Proponuje po prostu zmienić informację na: Zostały już nominowane 3 mapy czy coś podobnego. Po prostu to może wprowadzać nowych graczy w błąd.
 4. Zauważyłem, że 2 nowe klasy dodane w tej edycji niezbyt cieszą się popularnością i potrzebują trochę miłości od opiekunów. O ile te propozycje nie zrobią z nich mega mocnych klas to mam nadzieję, że kilkoro graczy zechce dać im szansę. Klasa: Rebeliant Opis/zmiana: Zmiana statystki HP na 0, zmniejszenie cd. modułu na 10 sec. Dodanie regeneracji 20HP za zabójstwo. W zamian proponuję zabrać mu szansę na instakilla z pistoletu, ponieważ i tak nikt z tego nie korzystał. Klasa: Dziadek Mróz Opis/zmiana: Dodanie cd na jego umiejętność- 15 sec oraz dodanie 50% redukcji obrażeń podczas trzymania śnieżki.
 5. Klasa: Dziadek Mróz Podczas użycia umiejętności klasy zauważyłem, iż jeżeli między graczem a przeciwnikiem będzie istniał jakiś prop(Ściana,przedmiot, krzesło itp.) to przeciwnik nie zostanie zamrożony. Umiejętność działa jedynie w wypadku kiedy bezpośrednio nie ma nic między graczem a przeciwnikiem. Sądzę że nie było to zamierzone, ponieważ cały sens tej umiejętności to zamrożenie wroga przed strzelaniem się z nim a nie bezpośrednio podczas walki.
 6. Nazwa klasy: Szeryf Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Dodanie: 1.3x obrażeń z Revolvera od 125 lvl. Ja z Wilenem oraz Jurim się nie zgodzę, ponieważ Szeryf jest klasą zbalansowaną, która nie potrzebuje żadnych zmian. Tak myślałem ponad tydzień temu kiedy średnie lvl (stałych graczy) to były mniej więcej 90 lub 100. Teraz jak średni lvl to około 120-130. Na wysokich lvlach są gracze którym jednym strzałem w ciało nie zabiorę nawet pół HP. Średnio potrzebuje 2 strzałów aby kogoś zabić. Chciałbym żeby tak zostało ale jednak żeby ten 1 strzał zostawiał wroga na low HP aby nasz sojusznik mógł go spokojnie dobić. Jeżeli chodzi o odbicie pocisku to szeryfowi zupełnie coś takiego nie jest potrzebne. Rzadko się zdarza, że Szeryf ginie od strzelaniny z kimś kto ma karabin. Najczęściej jest to karabin snajperski lub kosa od komandosa. Szeryf jest zbalansowany jeżeli chodzi o wczesne lvl, ale według mnie potrzebuje małego mikro buffa do late game.
 7. Nick: igik367 Powód: Wyjazd nad morze Czas nieobecności: 09.08.2020-16.08.2020 Coś od siebie: Szkoda, że akurat jak wszedł szeryf to wyjeżdżam no ale co poradzić. Banujcie tych co banować się powinno i do usłyszenia za tydzień.
 8. Podejrzany dostał już bana za Fake Account.
 9. Na tak + aktywność + lubiany na serwerze + pomaga nowym graczom
 10. Nazwa: Szeryf Opis:Zadaje 140% dmg z Rewolwera, 1DMG/INT, Magazynek za fraga Bronie: R8 Rewolwer Statystyki: HP:10 INT:0 WYT:5 KON:0 Typ: Zwykła Dobra po raz kolejny spróbuje moich sił, ponieważ klasa z rewolwerem to jedyne czego potrzeba mi do siedzenia na serwerze 24/7. Tym razem nie poszedłem w instakilla, ponieważ tak jak to zauważyli opiekunowe to by było zbyt OP. W tym przypadku poszedłem w rozwiązanie podobne do Snajpera, jeżeli chodzi o dmg rosnący wraz z inteligencją.(U Snajpera jest to 1.1DMG/Int ale myślę, że zaokrąglona liczba w tym przypadku będzie dobra) Jeżeli chodzi o buff do DMG wynoszący 140% według mnie jest to idealny balans pomiędzy AWP na Snajperze a Scoutem. Snajper ma 120% co ma sens bo AWP bije znacznie więcej niż R8 bije mniej niż Scout więc sądzę , że jest to idealne rozwiązanie.(Zresztą obecnie widzimy, że mimo Scouta Navi cieszy się największą popularnością na serwerze) Ostatnia kwestia to magazynek za fraga. Tutaj chyba wyjaśniać nie muszę, mały magazynek oraz mała ilość amunicji nie pozwoliłaby nam zabić więcej niż 2/3 osób na rundę. Mam nadzieję, że ta klasa zostanie dobrze przyjęta, ponieważ od uwag opiekunów myślałem nad nią cały czas, aby wykonać ją grywalną oraz fun to play, a jednocześnie nie OP.
 11. Nazwa klasy: Najemnik Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Proponuje dodanie opcji wyboru pistoletu. Dziwne jest to dla mnie, że mamy możliwość wyboru tylko broni głównej.
 12. 1. Twój nick: igik367 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba) Cod Mod 201 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie:
 13. Nazwa klasy: Saper Umiejetnosc / rzecz do zmiany + opis: Dodanie natychmiastowego planta/defusa paki. Moim zdaniem cały motyw sapera polega na gościu, który jest specem od materiałów wybuchowych więc ta zmiana jak najbardziej doda mu klimatu, a jednocześnie nie zrobi z niego jakieś ultra op klasy.
 14. 1. Nick: [CSC] igik367 2. Imię: Igor 3. Wiek: 19 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Posiadam 6. Składka (tak/nie): Tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/189502 8. Parę słów o sobie **: Witam nazywam się Igor i na co dzień mieszkam w Warszawie. Właśnie ukończyłem szkołę średnią więc mam wydłużone wakacje co powoduje, że spędzam sporo czasu na serwerze. Moje hobby to między innymi gry komputerowe, piłka nożna czy jazda samochodem. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem aktywnym na co dzień graczem przez co będę mógł pilnować porządku na serwerze. Jestem chętny do zdobywania doświadczenia na stanowisku administratora oraz uczenia się na własnych błędach. Zawsze staram się być sprawiedliwy oraz trzymać ze wszystkimi graczami dobre relacje. Zapewniam także stałą aktywność. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:81182169 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 4 godziny dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wbijam w różnych godzinach codziennie. Jednego dnia może to być od godziny 12 a drugiego od godziny 23. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1020H 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak w TF2(obie gry używają takich samych komend)
 15. Chciałem zaproponować kilka dodatkowych nowych map do nowej edycji. Tym razem posłuchałem się rady DraYa i sprawdziłem podane mapy pod względem FPS jak i spawnpointów. Na żadnych z podanych nie miałem spadku FPS lub lagów oraz na każdej znajduje się przynajmniej 14 spawnpointów na 1 team, więc myślę, że tyle wystarczy na serwer. Są to mapy dosyć znane więc, jeżeli kiedyś były na serwerze i zostały usunięte to proszę mnie poprawić w odpowiedziach. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206809088 Mapa rozgrywająca się w ośrodku badawczym NASA. Jest to także mapa z hostami, których na pewno brakuje w puli map chociażby do misji uratowania zakładników.(Jedyne grane mapy z hostami to tak naprawdę Office i Italy) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1216945465 Prosta mapa co ucieszy graczy rozgrywająca się w zakładzie przemysłowym. Stary, klasyczny cs w nowym wydaniu. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1216362919 Nocna mapa rozgrywająca się w japońskim mieście. Mamy tu otwarte przestrzenie, ciasny mid jak i boosty oraz bombsite z mostem, który przechodzi przez niego. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1204635926 Mapa która była już w csie i jest dobrze wspominana przez graczy. Unikatowy klimat mapy sprawi, że będzie dobrą odskocznią od pustynnych klimatów dusta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines