Skocz do zawartości

[Druga opcja] Odwołanie od bana igik367


igik367

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: igik367
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Admin: Console
Reason: [Little Anti-Cheat 1.6.1] Aimbot Detected
Length: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info
Serwer: Cod 201
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:81182169&Submit
Za co dostałem bana: Aimbot
Czemu ten ban miałby zostać zdjęty?: Witam ponownie, mija drugi rok a ja nadal mam ochotę i tęsknotę żeby wrócić na Coda. Jak pisałem prośbę o unbana 1,5 roku temu odpowiedzano mi, aby poczekać jeszcze trochę. Przez to, że cs nie jest już moją główną grą i gram w niego okazjonalnie z cheatów już dawno nie korzystam i często zapominam o nim. Jednak co jakiś czas nachodzi mnie myśl i chęć jak pograłbym sobie na jakimś codzie w csa. Przez brak realnej konkurencji naturalnie przychodzi mi myśl o cs-classicu.  I zawsze przychodzi do mnie ten niesmak, jak z siecią się pożegnałem jako były admin i jaki też niesmak zostawiłem tobie zjem cie jak i reszcie administracji. Tak jak też pisałem w poprzedniej prośbie o unbana, doskonale zrozumiem, jak nie dacie mi tego unbana, jednak mam nadzieję że dostane 2 szansę od was. Jestem również gotów wpłacić na wybraną fundację w celu rozgrzeszenia :) (Pamiętam kilka lat temu z kilkoma cheterami tak robiono, nie wiem czy nadal tak robicie).
Pozdrawiam.

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozmawiałem z administracją serwera i nadal pozostają przy braku UB przez wzgląd na to, że jednak byłeś wcześniej adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności