Skocz do zawartości

PERM BAN?


MASNY FLET

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MASNY FLET
Wycinek z konsoli(bez IP)*:  

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: Info
Length: permanent.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły

Admin: [CSC] Mahesvara マルチン
Reason: Info
Length: permanent.


Serwer: ★RESET 21.11★ COD 128TR ★Cs-Classic★ !ws ★ Call of Duty
Link do bana: http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=MASNY FLET&advType=name

Nie chciał bym ubliżać adminowi, który dał mi perma więc powiem wprost. Poproszę dowody na "info", które wymyślił sobie ten "admin". Oraz po wyjaśnieniu sprawy proszę o usunięcie tego użytkownika z roli admina tego serwera. Oczekuję na szybkie wyjaśnienie sprawy, bo chce mi się grać.

Edytowane przez MASNY FLET
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Ci nikt nie odpisał to już dam Ci info. Napisał do nas na PW opiekun @Mahesvara2 z rozpiską demka i demkiem, które jutro ma sprawdzać @yuki. Całe info zostanie tutaj zawarte, ja w ramach nieobecności nie wiem jak się z czasem wyrobię, zwłaszcza jutro bo piątek, ale jeżeli będą wątpliwości to też to zrobię.

Proszę pamiętać o edytowaniu postów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

http://414339.node46.pukawka.pl/dem-workshop_2238701164_cs_extraction-1605807480-1605809089.zip cs_extraction

runda 5 - 4:30 Kiedy siedzi w rogu i za chwile pojawia się kin czy to jest normalny strzal z awp ze strzela z celownik z metr od głowy, a po strzale jest już na głowie i headshot, tak tylko pisze, bo dziwnie to wyglądało na normalej szybkości a na 1/4x tym bardziej 
runda 9 - 8:20 ten taki obrót na plecy szybko to normalny czy to tylko tak na demkach wygląda ?
runda 16 - 14:30 - wchodzę na shift i się od razu odwraca może to normalne, ale mowie dziwnie gra szczególnie jak ten drugi nie żyje MASNY TEGI KLOC, trzeba to obejrzec normalnie jak gra, jak żyje kolega i jak gra jak nie zyje.
runda 20 19:00 kiedy zostaje sam i nagle zawraca na respa i się patrzy w basen, a nigdy sie tam nie patrzyl w poprzednich rundach nie mówiąc już o tym że praktycznie w ogóle nie chodzi na respa TT 
nie mówie że cały czas dostaje to info ale siedzą razem na jakimś TS/Discord i to widać jak nie raz gra 
bo jak jeden ma jakis perk to bez pisania na czacie czy na głosowym zaczynają razem biegać
 

jest jeszcze mapa z 15.11 http://414339.node46.pukawka.pl/dem-de_canals-1605394763-1605396332.zip de_canals tu widać że gadają razem na ts/discord jak jeden dostaje perk co zamienia się z przeciwnikiem miejscem i bez żadnego pisania na czacie czy na głosowym za czeli nagle razem biegać, tutaj to chyba zaczynali grać bo grał komandosem co mu info nawet dużo nie dało bo i tak padał, ciężko opisać więcej akcji bo to jest jak jeden nie żyje i nie zawsze dają te info

 

Dostałem taką rozpiskę od admina banującego. @Mahesvara2

Teraz zacznijmy od tego, że banujesz ich za info, a za chwilę w rozpisce podajesz akcje niby typowo "aimlockowe", wygląda to tak jakbyś na siłę szukał powodu, aby ban został.

Drugą sprawa, nie ma czegoś takiego, że "widać, że gadają razem ts/discord bo wymieniają się perkami bez informacji na serwerze". Pomyśl trochę jaki jest sens banować kogoś za to, że siedzą sobie na jakimś komunikatorze i razem rozmawiają?

Teraz odniosę się do samej rozpiski:
4:30 - zwykły, naturalny flick z AWP
8:20 - nic dziwnego, po prostu tak czasem jest na demku
14:30 - zwykłe sprawdzanie miejscówek, nie widzę tu żadnego info
19:00 - zostałeś jako ostatni, więc mógł spodziewać się Ciebie wszędzie, również w basenie więc to sprawdza

Także obaj gracze dostają UB i tak na przyszłość. Jeśli uważasz, że ktoś ma zbyt dużą wiedzą o miejscu przeciwnika banujesz za WH. Jeśli po banie będzie się tłumaczył "to nie wh, miałem info na ts" to i tak niczego nie tłumaczy.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności