Skocz do zawartości

Propozycja HNS Ganiany


Modern.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaproponować serwer typu Hide And Seek - HNS jest to mod uczący szybkiego przemieszczania się po mapie dokładnie ganiany., ( NIE CHOWANY).

Mod posiada wiele map, możliwość  wgrania exp'a, co było by raczej słabe, na owym serwerze poruszamy się z 10aa lub 100aa (airaccelarate) zależnie od poziomu graczy. Nie ma żadnych super skillów, są tylko granaty i kosa. Zasady są jasne w CT gonisz za TT, nie biegasz po mapie bez celu - FJ - Free jump = BAN, CT który goni nie może sobie pozwalać na tzw. DMG - skok z utratą DMG (powyżej 10HP) jeżeli TT nie zrobił tak. HNS jest pełen zabawnych trol trików przez co się uczymy tricków takich jak:
 

  • Long Jump (LJ) - Długi skok prosty z kucnięciem pod koniec.
  • High Jump (HJ) - Skok z granicą poziomu podstawy 224+
  • Weird Jump (WJ) - Skok z góry na podstawę i ponowny skok z strefą
  • Count Jump (CJ) - Skok rozpędzany duckiem.
  • Double Count Jump (DCJ) - podwójny duck
  • Multi Count Jump (MCJ) - wiele ducków...
  • Drop CountJump
  • Bhop Jump - Naskok z bhopa z strefami.
  • Drop BhopJump - Skok z wysokości z ponownym skokiem
  • Standup BhopJump - Standup jest to wybijanie klawiszy i wyższe dalsze skoki. Ctrl+Spacja.
  • Drop Standup BhopJump - Skok z wysokości.
  • LadderJump - skok z drabiny.
  • LadderBhop - Bhop po skoku z drabiny

W tym modzie liczą się statystyki skoków bazujące na JOF, Distance, Jumpoff, Pre, Strefes, Sync, Gain.

Są to zależne od naszego skoku np: Na Gain 60 skoczysz więcej niż na gain 10 (gain zależy od szerokości i płynności stref). Zależną od naszego skoku są np: próg pre- prędkość wyskoku, jak i to czy robimy szerokie czy raczej małe strefy. Zależną od 100aa jest też czy wciśniemy ctrl na końcu skoku czy też 10aa gdzie musimy uważać żeby nie spalić jump'a!

Jest opartych wiele cheatów np: autobunnyhop czy stref hax. Bardzo proste do wykrycia.
A tu małe przedstawienie tego czego można się spodziewać po moim ulubionym modzie. ❤️ 

 

 

  • Like 7
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista sprawa tylko ze na 1.6 działało to lepiej bo był duck na scrolu.
jeśli dało by się tak zrobić to super.!

Edytowane przez rilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł super ale...

Czy jest sens robienia takiego serwera?

Na sieci była ankieta dot. nowych serwerów. Masa ludzi głosowała na kilka serwerów, na podstawie ich głosów były tworzone te serwery i co? Przez większość czasu nikt na nich nie gra, część z oddających głos i najbardziej napalonych na te serwery zapewne nawet na nie nie weszła.

To co Ty proponujesz to jest super pomysł ale:

  • Na serwer zapewne byłby chwilowy hype ale po czasie każdemu by się znudził
  • Biorąc pod uwagę to co napisałem linijkę wyżej - serwer byłby nieopłacalny a nikt nie lubi wkładać pieniędzy w coś co się nawet nie zwróci

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji: niby tak ale ku*wa nie do końca.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rilu napisał:

zajebista sprawa tylko ze na 1.6 działało to lepiej bo był duck na scrolu.
jeśli dało by się tak zrobić to super.!

Ducki w CS:GO można dalej fajnie zrobić mogę na pw podesłać Ci IP do serwera szwedzkiego, gdzie duck'i są takie same jak w CS 1.6.. :)

Jak chcesz skok i ducki na scrolla to wystarczy tylko bind na to.

9 godzin temu, offen napisał:

Według mnie pomysł super ale...

Czy jest sens robienia takiego serwera?

Na sieci była ankieta dot. nowych serwerów. Masa ludzi głosowała na kilka serwerów, na podstawie ich głosów były tworzone te serwery i co? Przez większość czasu nikt na nich nie gra, część z oddających głos i najbardziej napalonych na te serwery zapewne nawet na nie nie weszła.

To co Ty proponujesz to jest super pomysł ale:

  • Na serwer zapewne byłby chwilowy hype ale po czasie każdemu by się znudził
  • Biorąc pod uwagę to co napisałem linijkę wyżej - serwer byłby nieopłacalny a nikt nie lubi wkładać pieniędzy w coś co się nawet nie zwróci

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji: niby tak ale ku*wa nie do końca.

Z tego co wiem w CS:GO właśnie brakuje takich serwerów, Polskich serwerów już wgl nie widzę :)
Więc warto spróbować. Kiedyś dużo osób grało na tego typu serwerach :) Spróbować nie zaszkodzi, a jak wypali? To chyba tylko dobrze dla serwerowni :D

Jeżeli serwer nie będzie chociaż trochę opłacalny to rozumiem, ale można go po prostu wyłączyć.

Mam dużo pomysłów co do serwera.

Pozdrawiam daaf.

Edytowane przez daaf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 17:04, rilu napisał:

grałem już super sprawa, mi również brakuje czegoś takiego.
Jak dla mnie to FFA/JB/COD201 mogłby zostać i dodać coś typu HNS albo ZMod

Zgadzam się z Tobą w 100%.
ZMod też jest ciekawym modem, co do tego serwera też mam sporo pomysłów, ale moim zdaniem fajnie by było stworzyć serwer żeby sobie pograć bez żadnych tryhardów (chociaż też się tacy znajdą na HNS - na przykład JA. 😄) Mam dużo pomysłów co do serwera, ponieważ kiedyś byłem adminem na tego typu modzie i troszeczkę się na nim znam tak samo jak na ZMod'zie.

No cóż czekamy, chyba tylko na decyzję GŁOWY tego "świata" :) @-_-. Czekam na wypowiedź.
Pozdrawiam daaf.

 

Edytowane przez daaf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super sprawa, taki serwer strasznie łączy społeczeństwo, w Polsce nie ma takiego serwera który serio jest fajnie prowadzony, wiec jak będą ogarnięte pluginy to sprowadzi to i starych graczy, takich jak ja, dostałem informacje od starego znajomego aby sie wypowiedzieć na ten temat, i popieram go w 100%, aby stworzyć serwer który bedzie prowadzony przez starych graczy hnsa, i mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie :)) 

Pozdrawiam Semtek 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cześć

Niestety, ale na ten moment nie mam czasu by stworzyć taki serwer, zważywszy na to, że inne serwery w ankietach miały o wiele więcej "reakcji", a mimo to teraz pozostają puste (np: Only AWP/DeathRun)

 

@daaf takie zmiany nijak nie pomagają. Próbowałem wielokrotnie odkąd istnieje sieć. Jeżeli serwery, które angażują ponad 30 osób w ankiecie okazują się niewypałem, to taki serwer niestety tym bardziej 😕

Rozumiem Cię, ale ja niestety nie jestem w stanie (zwłaszcza teraz), ładować swojego czasu w coś, co i tak nic nie przyniesie. Mam inne obowiązki, stąd też aktywność na forum dość różna

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- rozumiem jak najbardziej, myślałem nad zamianą serwera tzn. jeżeli Only AWP/DeathRun stoją puste to może po prostu zamieńmy jeden serwer na HNS i może ten mod wypali i więcej ludzi będzie na nim grało... 

Szczerze ode mnie, chciałbym bardzo żeby ten serwer powstał i wypalił, na pewno spróbuje zrobić wszystko żeby ten serwer, był serwerem granym i opłacalnym ;) 

 

______
 

@-_- spróbuje Cię jeszcze namówić 😁

Edytowane przez daaf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że większą szansę zaistnienia ma serwer Zombie Escape. Serwer prosty i przyjemny do gry, mało takich w PL stoi bo chyba tylko 2-3, a zagraniczne praktycznie codziennie pełne. Grałem przez 3 tygodnie dobre na jakichś kilku serwerach (Rumuńskie,Ruskie,Niemieckie,Hiszpańskie) i wszędzie widziałem polaków, natomiast HNS obleganym trybem nie jest w dodatku, że taki HNS możesz sobie z ziomkami na mapie z warsztatu odpalić.

Nie ma sensu puszczać teraz nowego serwera, lepiej skupić się na istniejących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, SnuFFy napisał:

Ja uważam, że większą szansę zaistnienia ma serwer Zombie Escape. Serwer prosty i przyjemny do gry, mało takich w PL stoi bo chyba tylko 2-3, a zagraniczne praktycznie codziennie pełne. Grałem przez 3 tygodnie dobre na jakichś kilku serwerach (Rumuńskie,Ruskie,Niemieckie,Hiszpańskie) i wszędzie widziałem polaków, natomiast HNS obleganym trybem nie jest w dodatku, że taki HNS możesz sobie z ziomkami na mapie z warsztatu odpalić.

Nie ma sensu puszczać teraz nowego serwera, lepiej skupić się na istniejących.

Za ZM też jestem za i nawet mam dla @-_- pomysł na serwer ZM.. Już z nim na ten temat rozmawiałem.

Ale chciałbym, żeby Polski HNS też był, bo to bardzo fajny MOD :) Można też na nim super spędzić czas, nie strzelając ciągle w tym CS :D

Na razie, rzeczywiście skupić się trzeba na serwerach istniejących, ale będę męczył o tego HNS ❤️ 

 

Edytowane przez daaf
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności